Пролет вече е дошла,усмихват ни се нашите ЦВЕТЯ .

  • 46 132
  • 544
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 092
Да споделя и аз.
Днес разгледах в сайта на Стрелиция и не ми харесаха някой цени.
Аз от Кауфланд си взех семена за еделвайс и за още нещо , по 39 стотинки а в Стрелицията са по 1.20 лв
Ще погледна и аз към Женски пазар Peace

# 451
  • Мнения: 1 089
Бяха ми казвали че на пазара "Димитър Петков" сутрин от много рано до към 10-11ч идват производители на разсад и има много голямо разнообразие на много ниски цени, правят си борса. Аз за съжаление май няма да успея да ида, че няма кой да гледа малкия, а ми е далече ... но вие ако искате се разходете.

# 452
  • Мнения: 764

нямате ли турци или араби?
тук продават и севрия и капия, сега идва от Мароко, лятото е гръцка, турска или испанска newsm78
тук пък рядко има малки корнишони ooooh!, продават ги добре узрели и наедряли...отврат Whistling
иначе дребни корнишони мариновани има Thinking


Да,именно,и тук краставиците са супер едри,та и аз сега ще зарибявам свкъра с български,да ми ги гледа на вилата.Корнишон4ета кисели и тук има в буркан4ета.А  4ушки нормални намирам мноооого,мнооого рядко,сега мама донесе сирене и така не успяхме да намерим да напълним.Извинете,останалите за зелен4уково-кулинарния спам...

# 453
  • Мнения: 4 916
Бяха ми казвали че на пазара "Димитър Петков" сутрин от много рано до към 10-11ч идват производители на разсад и има много голямо разнообразие на много ниски цени, правят си борса. Аз за съжаление май няма да успея да ида, че няма кой да гледа малкия, а ми е далече ... но вие ако искате се разходете.

Всеки ден ли е борсата или само в някой от дните?

# 454
  • София
  • Мнения: 3 818
От понеделник до петък със сигурност, за почивните дни не знам как е. Аз днес от там взех моите цветенца, имаше много голямо разнообразие. Peace

# 455
  • Мнения: 4 916
От понеделник до петък със сигурност, за почивните дни не знам как е. Аз днес от там взех моите цветенца, имаше много голямо разнообразие. Peace

Благодаря за отговора. А къде точно е пазара (понеже с мъжа ми не можем да се сетим)?

# 456
  • Мнения: 1 089
Пазара Димитър Петков е на ул. Димитър Петков между бул. Александър Стамболийски и бул. Тодор Александров ( новия булевард под който е метрото). Виж  тук

# 457
  • София
  • Мнения: 3 818
Цветарската борса е на ул. Димитър Петков, между ул. Пиротска и ул.Симеон. Peace

# 458
  • Мнения: 4 916
geleva, Lenyto

  bouquet  bouquet

# 459
  • Мнения: 1 089
Ops, sorry!
не знаех тази подробност...нали не съм ходила все пак!

# 460
  • Мнения: 3 622
Момичета, благодаря за линковете за Бакопа-та. Вчера изчетох все що има в нета, защото и с тази красота се сдобих Heart Eyes
Ето такава искам да стане:


Казват че е едногодишно растение, а на някой места, че е многогодишно. Коя е истината имате ли идея?

Виви много е красиво това цвете  Peace
Семена ли си купи или направо готов разсад?

# 461
  • Sf
  • Мнения: 808
Момичета, помагайте   Peace

Имам малък пахиподиум, който преполях жестоко и сега клюмна и стеблото му в почвата е толкова меко и разкашено, че го отрязах до възможно най-твърдата му част и го оставих настрани да позасъхне.

Мислите ли, че ще мога да го спася и как да го засадя отново? Ще ви бъда благодарна на всеки съвет, идея и предложение!    bouquet

# 462
  • София
  • Мнения: 3 818
Момичета, ето за тези консерви с цветя говорех, ако искате разгледайте. Ама и цените си ги бива. fiuuuuuu

# 463
  • Мнения: 1 092
Аз тези консерви ги гледах на Флората в НДК, там даже и бяха на промоционални цени, от 10 лева, мисля!
Ами някак си не ми грабнаха сърцето, не че са лоши , но не съм свикнала с това.
Единственото което имах желание да си взема , беше еделвайс, но пък сега си посях семенца.
А също така имаше и по редки видове цветя, например черно лале.

# 464
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Момичета, ето за тези консерви с цветя говорех, ако искате разгледайте. Ама и цените си ги бива. fiuuuuuu

всичко е маркетинг, мацки...

за 15 лв. еделвайсът трябва да е цъфнал, не да е консервиран  Wink

Общи условия

Активация на акаунт