Отговори
# 15
  • Мнения: 185
Благодаря на всички за гласуването! Смятам да приема всеобщото мнение и разултатите от анкетата. Дерзайте! Кандисах, inkel  Peace А пък и ми се струва, че модераторите или не са много активни в този подфорум или вече им 'се тая(виж п.с.) и на тях, за да може подфорума да има посещаемост. Който не му харесва да си намери друг подфорум, нали така, и аз така : Joy, иначе сте веселяци. Върпеки всичко си мислех и мисля, че ще се радвате на повече интерес и от страна на други потребител(к)и ако любимите теми на мнозинството са в 'Клюкарника'. За 'циците'  не е вярно, говори се и за дупетата, коси, гримове, диети и. т.н. и т.н.  bowuu, но и за децата Simple Smile
За всеки по нещо! Хайде весели дни и нощи и всичко най-хубаво на всички! Забавлявайте се и се усмихвайте Simple Smile

П.С. Това не съм го писала аз, цитaт от правилата на подфорума

Цитат на: Tatti
"Този подфорум е създаден с цел предоставяне на място за дискусии на татковци, ангажирани с бременността на половинките си, раждането и отглеждането децата.
Подфорумът е място за въпроси относно вижданията, страховете и очакванията на татковците в периода на бременността на половинките си, периодът преди и след самото раждане, както и разбира се мястото за обсъждане на  проблемите при отглеждането и възпитанието на децата.
...
Тъй като оставам с впечатлението, че много посетители на този подфорум не са наясно или са се заблудили за целите и тематиката тук, публикувах горните най-общи правил.
В последните месеци тук стана място за публикуване на теми с директна сексуална насоченост, които са по-скоро в ресора на други форуми. Редица теми се изродиха в преки разговори тип "чат" между  определен кръг посетители на форума, които се налагаше да бъдат непрестанно изтривани. Мисля, че този подфорум се приема като "клюкарник с по-голяма свобода на изказа", което решително не отговаря на предназначението му.
Във връзка с това: изтривам всички теми които по един или друг начин не отговарят на предназначението на това място."

# 16
  • Мнения: 2 211
Писнало ми е, затова много рядко влизам тук.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Този форум (www.bg-mamma.com) има достатъчно подфоруми за да намери всеки в тях своето място.
Съвсем логично е, точно "Татковци" да не отговаря на нечии виждания, относно това, каква трябва да бъде разискваната тематика тук. Идеята не е да бъде "грахово зърно", още по-малко да бъде "грахово зърно позиционирано в долната част на кръста на принцесата". Подфорумът има модератор, който съблюдава "сексуалната тематика" да не загрубява и да не става преимуществена тук (както бе доскоро).
Вижданията относно глобалното предназначение и нуждата от даден подфорум се изказват в "Правила, условия и указания". Няма полово ограничениеза писането тук, но няма и задължение. Форум - фолям, теми - разни.
Заключвам!

Общи условия

Активация на акаунт