51 начина за уплътняване на времето в US

  • 16 879
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 367
Бубка- Grinning ;доколкото знам се е самооборил в последните години на живота си,имаше полемика по темата във връзка с една постановка в т.софия навремето която излезе с цитраното от мен по-горе като негово..;

# 16
  • Мнения: 3 478
И аз изтървах Кейсините снимки, но да са ти честити двете християнчета.

Вики, не мисля че е проблем детето да не е разголено ако не желаеш. Аз Лекса миналата година отказах да я съблека чисто гола и си беше по пампа. За по-голямо детенце бяла роба ли подобно би свършило работа.

Бубс, честито ви гражданин.

Тандури, вече са ти казали, ама и аз да си споделя опита. Дребната сме я влачили по хотели много първата година, проблем не сме имали и криб дават като си поискаш. С две не съм била, но едва ли ще е по-различно. Ама туй че ще плачат и ще притесняват комшиите хич не ми е идвало на ум, голям майтап си.

# 17
  • Мнения: 940
МисЗ мерси че ми обърна внимание  bouquet,радвам се че мога аз да решавам Peace

Тези дни ще оцветя картата ама кажете в какви цветове ,тя Тина се беше старала да оцвети списъка -ама и него изгубихме -освен ако тя не го е запазила.

Бубка ...лично ти ли мислиш да го хоумскуулваш или друг човек?!Аз мисля че също бих ... ама аз по други причини,така ме е страх да я пускам на у-ще с тази пинът алергия че... ooooh!

# 18
  • Мнения: 7 091
Аз мисля, че за душевното равновесие на всички ни е по-добре да ходят на училище Simple Smile Не, че не бих могла да се справя, но просто Калин тотално отказва да ме приеме в ролята на обучаващ по каквото и да било. Чуждите хлапета идват при мен да ги уча на разни работи, моето собствено с въже не мога да го вържа да стои.  Rolling Eyes Аз съм много доволна от Монтесорито засега.


Я кажете сайтове за изгодни хотелски резервации ( или пакети), такива които се промоционални или както там се водеха?

# 19
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Я и аз тук.

Бубка, за презадоволеността и подобни проблеми съм възприела тактиката на яко промиване на мозъци Simple Smile Почти всеки ден като се отвори дума по този повод аз се втурвам да обяснявам защо го смятам за вредно и да ви кажа честно май има резултат. Но с момчетата може да е по-лесно, знам ли.

Tandoori , и моите са така. И затова тази сутрин звъннах на съседите с малки деца и в стремежа си да организирам повече плей дейтс за Мая, обещах на всички да съм подготвена за съркъл тайм, уърк шиитс, крафтс и да съчетаваме полезното с приятното.

# 20
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
А, аз не съм мислила сериозно, само си говоря. Но да, аз да обучавам. В някаква възраст, в която като му кажа - сядай да решиш 5 страници задачи по математика, да не ми пее песнички и да бяга.   Grinning

Оня ден си говорим с колежки, нещо за деца и училище, аз им разправям как ние сме учили от 15 септември до 24 май, е по-късно и до юни, ама само толкова. И на половин ден. Те се чудят как, сега децата колко дълго учели, че и по цял ден. Да де, ама какво учат, си мисля аз. Щото на едната колежка синът й е 7 клас, в нелошо училище, и оня ден учителката ги завела да гледат Спайдъруик хрониките. Те това са правили цял ден в училище в 7ми клас. Как да могат да решават квадратни уравнения?  Grinning Аз не съм сигурна дали мога да реша сега де, но разбирате за какво говоря.

# 21
  • Мнения: 8 163
на едната колежка синът й е 7 клас, в нелошо училище, и оня ден учителката ги завела да гледат Спайдъруик хрониките. Те това са правили цял ден в училище в 7ми клас. Как да могат да решават квадратни уравнения?  Grinning Аз не съм сигурна дали мога да реша сега де, но разбирате за какво говоря.
Хубаво де, ама нас също ни водеха на кино, на екскурзии на Витоша ("не е далеч от София, ела и ти"), по музеи и пр. Па имахме и ТНТМ-та, спортни полудни и к'во ли още не. Аз съм "за". Нека се кефят децата. Няма само да ги гърчат, я!

Що се отнася до квадратните уравнения, който има интерес ще си ги научи така или иначе. Аз, като са ми ги набивали в главата, грам не ги поВня (понеже математиката е единственото нещо, което мразя) Виж, колкото съм научила от National Geographic & Discovery филми и "Атлас" никъде другаде не съм научила.

# 22
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Фейо, водиха ни, ама извънкласно. И ТНТМ (как пък се сети за това) и кръжоци, беше си извън ученето. Или ти дето викаш, с какво друго да им запълнят цял ден...  newsm78

# 23
  • Мнения: 3 491
Аз мисля, че за душевното равновесие на всички ни е по-добре да ходят на училище Simple Smile Не, че не бих могла да се справя, но просто Калин тотално отказва да ме приеме в ролята на обучаващ по каквото и да било. Чуждите хлапета идват при мен да ги уча на разни работи, моето собствено с въже не мога да го вържа да стои.  Rolling Eyes Аз съм много доволна от Монтесорито засега.


Абсолютно разбирам за какво говориш! И знам, че най-доброто, което мога да направя за образованието на децата си, е да подбирам форми, хора, и среди, които да дирижират положението. Моята работа е да пригласям зад кадър и да помагам с подготовката на домашните и контрола. Резултатите в крайна сметка засега ме удовлетворяват.

Последна редакция: ср, 26 мар 2008, 23:20 от блажка

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Нищо де, говорим си. Днес така ми мина болничният цял ден - в говорене.  Laughing

# 25
  • Мнения: 7 091
Мацки, някой ползвал ли е HotWire за резервации? Имат много добри оферти, ама ме притеснява, че до последния момент не се знае кой е хотела, пък не могат да се отменят резервации.  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 1 800
Тандури, не съм използвал хотуайър и не знам за тях.


мале мила #Crazy :
http://www.towleroad.com/2008/03/this-man-is-22.html

# 27
  • Мнения: 1 783
Бенсън, ами нали каза, че в студентство си била ненам как си и аз реших че си била луда глава  Laughing Марти говори на бг-рус - я искам, я буду акать, слага руски окончания на бг думи, голям майтап е.

Не знам с кого да се съглася - повече или по-малко учене... аз мразех училище, от началото до края и последния училищен ден беше един от най-щастливите в живота ми, ама сега, като слушам приятелки, какви неща и как ги учат тук, направо ми се взема ума  Shocked. същото се отнася и за другата страна на океана, тъй че моето мнение е, че всички деца искат наглеждане с ученето и това е. там да подбутваш, да насърчаваш, да избираш учители и пр. ох, трудна работа това да си родител..... пък вие екзистенциализъм обсъждате.... иначе и аз съм съгласна с Анет за домашната обстановка и влиянието на децата, затова моят син от сега казва на два езика - не е хубаво да се пуши  Joy, че и сам си го превел на руски да му се неначудиш.

Аталанта, какво е съркъл тайм?

# 28
  • Мнения: 1 436
"я буду акать"  rotfImao rotfImbo Е, не  Joy. Ти и анет трябва да издадете книга с детски лафове  Laughing.

# 29
  • Мнения: 1 173
А, аз не съм мислила сериозно, само си говоря. Но да, аз да обучавам. В някаква възраст, в която като му кажа - сядай да решиш 5 страници задачи по математика, да не ми пее песнички и да бяга.   Grinning

Оня ден си говорим с колежки, нещо за деца и училище, аз им разправям как ние сме учили от 15 септември до 24 май, е по-късно и до юни, ама само толкова. И на половин ден. Те се чудят как, сега децата колко дълго учели, че и по цял ден. Да де, ама какво учат, си мисля аз. Щото на едната колежка синът й е 7 клас, в нелошо училище, и оня ден учителката ги завела да гледат Спайдъруик хрониките. Те това са правили цял ден в училище в 7ми клас. Как да могат да решават квадратни уравнения?  Grinning Аз не съм сигурна дали мога да реша сега де, но разбирате за какво говоря.
аз пък подкрепям Бубка. То какво е това рисуване , пеене , и смятане на пръсти до 5ти клас? а не , едно време нас в Бг си ни учеха, и то добре. Дали можете или не да решавате квадратно не знам , но системата си беше добра. а тука , моля ви се , в киндергарден имат по 45мин на ден"компютърни игри". аз на Дида до компютъра в къщи не и давам да припарва, пък те нашите на училище ги учат игри да играят!!! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт