Защо мъжете не свършват???

  • 37 518
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 437
При някой мъже се случва и си има физиологическа, или психическа причина за това.
Но щом казваш, че е от скоро, напълно възможно е да де изморен и т.н. Самият факт, че веднъж вече е станало го кара да се притеснява повече и то пак се случва същото. Не си мисли, че на него не му е гадно, чувства се още по-зле и от теб. Мъжете страшно се притесняват от подобни неща.
Остави го известно време, ще се успокои и най-вероятно секса отново ще потръгне. )

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Много хубаво го е написал ЗеФс. С две предишни гаджета съм имала същия проблем. Мога да ти кажа само да го подкрепяш и пак да го подкрепяш. Като видиш, че се притеснява му говори спокойно. Кажи му, че това ще мине, че просто е период. В никакъв случай не го насилвай и не го притискай. Може да включите и малко алтернативен секс. Ще се оправи, ще видиш.

# 17
  • Мнения: 3 727
Напълно съм съгласна със Зефс Peace.
И аз искам да знам защо мъжете не свършват Cry.На моя не му пада, правим секс докъдето ни стигнат силите,но до еякулация стига веднъж в седмицата.Питах тук-там, даже и доктор,обаче само ми се присмяха, в смисъл,че жените точно това искали...Мен пък ми е криво Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 6 167
Според мен е различно, когато не може да свърши и когато губи ерекция.
Така или иначе мисля, че е нормално да се случват понякога и двете.
Това, че се случва системно не е добър знак мисля, че не трябва много да се впрягате, обаче
и да изчакате преди да тръгнете по лекари.
Заради това което казва Зефс
Аз бих му дала време, много не бих говорила и обсъждала. Не бих го уверявала, че няма проблем, ясно е, че има.
Мъжете много не обичат да ги анализират.

# 19
  • Мнения: 6 167
Н
И аз искам да знам защо мъжете не свършват Cry.На моя не му пада, правим секс докъдето ни стигнат силите,но до еякулация стига веднъж в седмицата.

ами опитай да правите секс веднъж седмично да видиш как ще свършва всеки път. Wink

# 20
  • Мнения: 474
Най-добре поговорете двамата за този проблем.

Да бе, те мъжете си умират да говорят защо аджаба не им става п..ката...  Whistling

# 21
зеФс го е казал много точно!
anonimna_ Смени подхода, мястото, позите. Направете нещо лудо, нестандартно, отидете в гората, направете го в колата или на трева........ разчупете малко, ще се изненадаш от ефекта. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 606
На моя не му пада, правим секс докъдето ни стигнат силите,но до еякулация стига веднъж в седмицата.

  Намалете секса до три пъти дневно и ще се оправят нещата....

п.п.  Както е тръгнало ще ми излезне слава, че съм спец по импотентност....  Joy

# 23
  • Мнения: 3 453
Съветите на Зефс са добри, няма спор, но не отхвърляйте с лека ръка  евентуален здравословен проблем.
Една от възможните причини, е тестостероновата недостатъчност.
Симптомите на тестостероновата недостатъчност са: намалено либидо, еректална дисфункция, мускулна атрофия, увеличена мастна тъкан, чувство на потиснатост и избухливост, хронична умора, остеопороза
Можете да изследвате тестостерона във всяка лаборатория. Дава се кръв от вената, желателно сутрин.
Най-точна информация дава изследването на свободния тестостерон, но аз знам само една лаборатория в София, където може да се изследва.
Една консултация с уролог - андролог никога не е излишна. Така ще се изключат евентуални физиологични причини.

# 24
  • York
  • Мнения: 826

  Намалете секса до три пъти дневно и ще се оправят нещата....

п.п.  Както е тръгнало ще ми излезне слава, че съм спец по импотентност....  Joy

 Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 17 546
Друго е Бог да си каже тежката дума по въпроса! Wink Прав е зеФс, както всички са отбелязали! И сама можеш да помогнеш много на мъжа си. Остави го на спокойствие няколко дни и не се натрапвай при всеки случай. Помисли за някаква изненадка в леглото, убеди го, че той е твоят най-прекрасен мъж. Понякога и еднообразието води до това състояние, не е задължително да е здравословен проблем.

# 26
  • Мнения: 804
 Имах един познат със същия проблем, оказа се с Базедова болетс, гуша. Много рядко се случва при мъжете това заболяване, но е възможно. След като момчето започна да се лекува , си влезе пак във форма. Не изключвай и здравословен проблем, не е лошо да посети ендокринолог и да се види дали от там не е проблема.
Успех!

# 27
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Някои антидепресанти имат такъв страничен ефект - затрудняват, забавят еякулацията...

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
на колко години е мъжа?

# 29
на колко години е мъжа?

На 30 години е. Смятам да се вслушам в съветите ви и да го оставя на мира за известно време,но в същото време да не спирам да го обсипвам с ласки и внимание.Може наистина да е нещо временно и скоро да отмине.
Благодаря на всички за отговорите Hug

Общи условия

Активация на акаунт