Просто да споделя!

  • 3 881
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 321
Съжалявам, че ти се налага да се изправиш пред такова изпитание в живота. Никак не е лесно и боли много. Мен ме боли, когато чета споделеното от мен, а за теб не мога и да си представя.

Желая ти много сили и разум.

Концентрирай се върху детенцето си, то има нужда от теб. Всичко ще се нареди с времето, отново ще си щастлива и надявам се влюбена в човек, който истински го заслужава.

Прегръщам те!  bouquet

# 16
  • Мнения: 660
Щом го обичаш още, защо ще бързаш с молба за развод? Изчакай той да я подаде. Когато стане сигурен, че точно това иска.

# 17
  • Мнения: 251
Щом го обичаш още, защо ще бързаш с молба за развод? Изчакай той да я подаде. Когато стане сигурен, че точно това иска.


Той е твърдо за развод, защото обичал другата! Не подава молба за развод, защото ще трябва да ми брой доста пари, делене на имущество и такива подобни /сложно е/.Повечето неща са мои или са купувани от моите родители!Като не подавам аз молба му правя услуга, а него за момента това го устройва!Зает е да харчи пари и време по............
Колкото до това, дали още го обичам честно казано не знам  Sad
Доста противоречиви чувства изпитвам към него Sad На моменти ми липсва много, а след поредната глупост, направена или казана от него, ми иде да го  #2gunfire

# 18
  • Варна
  • Мнения: 686
В този филм май сме играли поддържащата роля повечето от тук  пишещите,че и по същия сценарий!Дори думата,която ми идва първа в главата не е жал ми е,а яд ме е!Яд ме е,че и ти си попаднала на поредния избиващ комплекси,неудовлетворен от нещо си,намерил голямата любов и т.н. все в тоя дух егоистични оправдания за пред него си.
Знам,че много боли-стискай зъби!Знам,че не е справедливо-няма справедливост,тя била всевишна и ние не сме можели да я разберем!Знам,че ще искаш Бог да вижда и да не забравя/аз дори тема пуснах по въпроса/,ама в това шоу нема участваме/момичетата ми го казаха/.
Имаш и мен за опора,пиши когато ти се плаче или ти се вика или каквото и да било.Мога и да споделям опит,ама все едно да те цитирам.
Горе главата!Ще се справиш!  Hug

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Щом го обичаш още, защо ще бързаш с молба за развод? Изчакай той да я подаде. Когато стане сигурен, че точно това иска.


Той е твърдо за развод, защото обичал другата! Не подава молба за развод, защото ще трябва да ми брой доста пари, делене на имущество и такива подобни /сложно е/.Повечето неща са мои или са купувани от моите родители!Като не подавам аз молба му правя услуга, а него за момента това го устройва!Зает е да харчи пари и време по............
Колкото до това, дали още го обичам честно казано не знам  Sad
Доста противоречиви чувства изпитвам към него Sad На моменти ми липсва много, а след поредната глупост, направена или казана от него, ми иде да го  #2gunfire

ами ако не губиш нищо от това положение - ако харчи свои пари - а ти не си готова да подадеш молбата за развод - не виждам причина да бързаш
когато си готова и да те разубеждаваме - нищо няма да те спре
така че за сега гледай да си стъпиш на краката...другото ще се нареди някак

за самата история - не ме е било ядче са ме лъгали....яд ме е че на другата е говорил неща дето аз не съм ги чувала....разбираш ли - за това, зца което не съм имала аз ми пука...лъжата - ми днес той лъже, утре него ще излъжат....

# 20
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
след случая при нас съм казала на мъжа ми, че ще приема да си иде ако почувства влечение към друга...но ако го хвана да ме лъже пак....ще му стопя лагерите, защото в моя морален кодекс лъжата не влиза в честната игра...всеки може да поиска да играе с нов партньор - въпроса е да не лъже и маже, а честон да заяви "край"


иначе - като му е такава голяма любовта - що не ти е признал и не е отишал пир оная, а си е стоял на д-то да чака да го хванеш?

# 21
  • Мнения: 2 336
Реших да попиша доста в темата.
Знам, че не съм от най-разумните, тъй като не прощавам изневяра. Но това да чакаш и да се надяваш да бъдеш отново с този човек според мен е унизително. За теб. Не искам да те убеждавам що за стока е. Но само фактът, че е зарязал собственото си дете, а обгрижва чуждите е  Sick Sick Sick Той лишава от обич, уважение, внимание и грижа собствената си кръв и плът, а ти очакваш за теб да помисли.
И да се върне нещата никога няма да са същите. Винаги ще остане болката от обидата, унижението и горчивината.
Сега имаш възможност да продължиш живота си без този индивид. Както казват другите "времето" и нищо друго. Ще мине още година може би и ще се питаш - Къде ми е бил умът?
Вярвам, че ще осъзнаеш, че не си струва да се терзаеш за него. Той  приключва дългогогодишната ви връзка по възможно най-долния начин, той е нямал мъжеството и доблестта да застане пред теб и честно да говори, той е могъл да ти причини такава болка и не на последно място той ОТХВЪРЛЯ И ПРЕНЕБРЕГВА ДЕТЕТО СИ. Този "той" ли искаш обратно? Знам колко е трудно да заповядваш на сърцето и когато разумът говори едно, а всичко останало в теб жадува противоположното.  ooooh! Но, мила, просто ти трябва сила, увереност и самочувствие. Излез от цялата помия с горно вдигната глава и остави него и "приятелката" в помията на низките им действия.
Мразя да ми казват - не си първата, няма да си последната. На мен лично също ми е много трудно да проумея как можа ЕРД-то да ми причини това, така да се подиграе с мен, с чувствата ми, с надеждите ви, с живота ми и с този на децата ни. Но явно може и това, че аз и ти не можем да си го обясним и да го разберем изобщо не означава, че не е възможно и реално. Фактите говорят с какъв човек сме се свързали.
Аз лично за себе си реших, че трябва да се разведа по възможно най-бързия начин. Не исках да аз да бъде свързана с него. Но ние нямахмие почти никакво имущество.
Моят съвет е да се консултираш с адвокат  и да се бориш да получиш максималното - както материално, така и по отношение на детето. Най-вече заради детето.
Вярвай, че животът продължава и най-хубавото в цялата гадост е, че имаш взможността да продължиш и да градиш по хубав живот. Вярвай в това!

# 22
  • Мнения: 418
този човек те е предал жестоко...не му прави услуга и си подай молбата за развод...щом ти е казал твърдо,че това иска и си живее с "приятелката",това заслужава..
а на теб е ясно ,че ще ти е много трудно...но трябва да бъдеш силна и да си потърсиш човек,който те заслужава... Hug

# 23
  • Мнения: 2 723
И да се върне нещата никога няма да са същите. Винаги ще остане болката от обидата, унижението и горчивината.

Самата истина.
Аз опитах да простя, приех го след изневярата, обаче не успях. Не че и той се промени де. Успокои се, че аз тез неща ги прощавам, или още по-лошо, не му дремеше какво ще стане и си продължи старата песен. Една година, че и повече се борих с горчилката и чак тогава ми светна, че тия хора не се променят.
Приеми го за лош късмет, че си попаднала на такъв екземпяр и късай страницата

# 24
  • София
  • Мнения: 433
И да се върне нещата никога няма да са същите. Винаги ще остане болката от обидата, унижението и горчивината.

Самата истина.
Аз опитах да простя, приех го след изневярата, обаче не успях. Не че и той се промени де. Успокои се, че аз тез неща ги прощавам, или още по-лошо, не му дремеше какво ще стане и си продължи старата песен. Една година, че и повече се борих с горчилката и чак тогава ми светна, че тия хора не се променят.
Приеми го за лош късмет, че си попаднала на такъв екземпяр и късай страницата

Уф, че позната до болка повтаряща се история. И при мен така...

# 25
  • Мнения: 251
 Hug Hug Hug
Благодаря ви момичета за подкрепата!
Знам, че времето лекува и ще дойде ден, в който ще се чудя защо съм си хабила нервите по човек, който не заслужава!
Може би още ми е рано Sad Раната е още прясна, не съм преглътнала обидата, а може и никога да не го направя!
Проблема ми беше, че не можех да разбера ЗАЩО и с какво е тя повече от мен ooooh!
Осъзнах, че тя не е нищо повече от мен, че едва ли би дала повече от колкото аз съм давала, просто моят си е загубил ума #Crazy
За мен има едно нещо важно в живота ми - ДЪЩЕРЯ МИ!
Ще направя всичко възможно тя да расте щастливо и нищо да не и липсва  Heart Eyes Само да ми е жива и здрава Praynig
Благодаря ви отново момичета! Не знам дали осъзнавате, колко много ми помагате, когато ми вдъхвате кураж  Hug

# 26
  • Мнения: 2 336
Радвам се, че си разбрала, че тя не е нещо повече от теб. Също така едва ли някой може да е повече от детето му. Изводът е, че повредата изобщо не е във вас.  Naughty Главуняци и муньовци много. Просто дано по скоро да дойде моментът, в когото ще си кажеш - Добре, че се оттървах от него и не изгубих още маса години с такъв...
Знам, че ще ти е трудно, предстоят ти гадни моменти на развод, болезнени спомени и още хиляди тежки неща. Но вярвай, че минава и давай смело напред.
Аман от муньовци, ей!!! #Cussing out

# 27
  • Мнения: 588
Ейййййййййййй!
Яд ме хваща
Е как пък не можаха да измислят някоя нова история, роди им се детето, и започват да прескачат и да се влибват безумно по "колежките"
Майната им

# 28
  • Мнения: 3 356
Е как пък не можаха да измислят някоя нова история, роди им се детето, и започват да прескачат и да се влибват безумно по "колежките"
Майната им
Защото толкоз ум им е дал господ и те толкоз могат да мислят.Ама то ние сме за бой,жените,ама това е тема за друг разговор.
Проблема ми беше, че не можех да разбера ЗАЩО и с какво е тя повече от мен ooooh!
С нищо не е повече от теб.Много любимо е на ЕРД-тата да вменяват вина и комплекси.Не се поддавай.Гледай на пред и се опитай да не се ядосваш.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 283
Еее, булке, има и вариации по темата - някои и не изчакват да им се роди детето.

Общи условия

Активация на акаунт