МАФИЯ = МВР

  • 1 794
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 470
Нямам думи просто...
Помня преди години когато започна да навлиза дрогата...Седят в подлеза на НДКто двама подобни и пият кафе,минават две момичета,и си копуват дрога пред лицата им от арабеските,пък ченгетата ги закачат мазно...
Така бяха ритнали един познат в ребрата,че едното ребро като се счупило,и му раздрало белият дроб...Дълрго време дишаше през някакви тръбички в Пирогов...И като го питам защо не ги съди,той ми казва че и с този дроб ще живее,че иначе може и да не...
Но това е от години...На последък взимане даване с тях слава богу нямам,не че и тогава лично...Но най малкото подобни случаи са загубили доверието ми в институциите...И ако ми се наложи да търся полиция,сигурно сама ще се оправям...Чула съм че за обир ако ги викнеш,със сигурност ще бъдеш обран втори път...

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Толкова ме е яд на всичките идиоти - от катаджиите, които паркират на ъгъла на кръстовището и лапат баници, докато някой префучава с 80 покрай тях, до скапаните "следователи", които ми правят 5 месеца имидж на диска и задават малоумни въпроси като "Усетихте ли нещо странно в интернет?" ooooh! Close Направо ми идва да ги изпозастрелям, съжалявам, но много агресия съм насъбрала последните месеци.

Мъжът ми последно ходи в следствието преди седмица да си иска злополучния компютър, любезен с всички, и му подмятат охранителите зад гърба нещо от сорта "Как успяват да ги привикват на разпит, пък никога не ги затварят" Sick (само защото косата му е на гребен, явно трябва да е престъпник...)

# 17
  • Мнения: 1 938
Хм...
Преди около 5 години ни обраха. За 3 дни хванаха обирджията и ни върнаха половината неща. Другата половина ги беше продал за тези 3 дни и сега се точат дела.
Обаче:
Свидетел бях как пияна мутра счупи бутилка в главата на момче, като почти го скалпира. С мутрата на една маса седяха полицаи. Не реагираха. Повиканата патрулка не реагира...Повиканото подкрепление?!? - също...Е, нямам думи...Явно многото пари правят чудеса...

# 18
  • Мнения: 0
Има ли институция в България, в която да няма корупция?!
Колкото по-зависими са обикновените (и необикновените  Wink ) хора от дадена организация, толкова по-голяма е корупцията там, толкова повече са неяснотите и толкова по-малко може да се разчита на нея.

# 19
  • Мнения: 335

Мъжете ви знаят ли какво пишете по форумите?


# 20
# 21
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Мъжете ви знаят ли какво пишете по форумите?




Не знае, но пък доста хора знаят какво мисля по въпроса. Аз не се отъждествявам с мъжа ми, всеки си е самостоятелна линост, не мога и не искам да мислим по един и същи начин. Никой не може да ми забрани да мисля и да говоря за това, което ме вълнува, интересува, отвращава, не ми харесва. Това е всяка вечер....МВР, та МВР и няма спиране, човек трябва да привключва като луд, за да избегне поредната тъпа новина свързана с това министерство. Да си четат "агентите", които си нямат друга работа таса ги сложили да следят хората и в интернет, разбирам да клеветя или лъжа...но всичко си е истина и всеки го знае.

# 22
  • Мнения: 210
Абе,всички по един или друг начин сме бръкнали в кацата с меда.Затова и си мълчем и траем!

# 23
  • Мнения: 0
Абе,всички по един или друг начин сме бръкнали в кацата с меда.
Да де, но някои мноооооооого повече от другите.

# 24
  • Мнения: 120
Много точно казано - МАФИЯ=МВР

# 25
  • Мнения: 2 379
Да си четат "агентите", които си нямат друга работа таса ги сложили да следят хората и в интернет, разбирам да клеветя или лъжа...но всичко си е истина и всеки го знае.
Четейки политически форуми, винаги ми е правело впечатление малоумното и неадекватно поведение на разни потребители, които са просто дежурни, винаги са там, и с постовете си целят единствено да задушат всяка дискусия!!! Най-интересното е, че тези хора понякога се повтарят в различните форуми.
Винаги съм си го мислела това - че може би са хора на пост, хора, на които се плаща умишлено да дезинформират и да пречат да се зароди обществена дискусия.
Благодаря ти за това изречение, което ми потвърждава, че не изперквам на тема "теория на конспирацията". Wink

Мъжете ви знаят ли какво пишете по форумите?
А с това какво имаш предвид, Холограма?
Че е редно да си трае ли?

# 26
  • Мнения: 17 546
Обяснявам си всичко това с факта, че за сладки, клатикурски работи се пънат хора некадърни и с болни амбиции, свикнали с "на баницата мекото и на работата лекото". Такива на които не им се работи, а Подлизурство е презимето им. Мекушави и поддаващи се на  манипулация хора и такива, които никога не са били личности, а мекотели без собствено мнение. Толерират се и хора, които видимо са малоумни, защото са податливи на влияние и са като сачми, накъдето се наклони "съда", в който са и те натам. С една дума - лумпени! Хората с мнение са единици, защото в тази тъпа държава всички са свикнали да си траят и с новата възможност да крещим по форуми си мислим, че нещо се променя. Не, не се променя, а нормалните хора ще загубят пред превеса на идиотите и съвсем няма да има живот за тях вече тук. И не е само МВР! За да си на ръководен пост в повечето, да не кажа в 85%, от случаите трябва да си кретен иначе просто не ставаш. Нали основната цел е да тъпчеш нормалните хора, а  се замислям дали нормалните са толкова нормални, колкото ми се иска да изглежда, след като търпят всичко това!?

Общи условия

Активация на акаунт