Концерти 2008!

  • 53 211
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 1 080
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ето един рок концерт,за който ме помолиха да ви информирам и го правя Twisted Evil

На 22 Декември 2008 година в зала "Христо Ботев" в Студентски град ще се проведе рок концерт под наслов "Българската Рок Коледа".В концерта ще вземат участие групите "АХАТ", "BG ROCK", "ATLANTIC". Събитието е подкрепено от Социално Министерство, Президентство и Министерски съвет. На самия концерт ще има представители като официални гости от изброените по-горе институции. Концертът е с благотворителна насоченост. Приходите от него ще бъдат дарени на няколко домове за деца сираци. Концертът се организира от NFM Agency.

  bouquet

# 1 081
  • Мнения: 5 370
имам си билет за Депеш  bowuu
Супер, радвам се за тебе, сподели за коя част на ЛС.  bouquet

# 1 082
  • София
  • Мнения: 790
Имам 2 свободни билета за Щурците.

# 1 083
  • София
  • Мнения: 747
Точно това исках да питам-кога и къде ще е концерта?Ако ме устройва ще пиша на лични Wink

# 1 084
  • София
  • Мнения: 790
На 12 декември от 20 ч. в зала 1 на НДК.

# 1 085
  • София
  • Мнения: 747
 Confused няма да стане,майка ми е на банкет и няма на кой да оставя децата,жалко

# 1 086
  • София
  • Мнения: 383
Един отчет от концерта на Щурците: много як концерт стана. Малко ми беше силничък звука, но това е може би защото бяхме на първи ред. Свириха както стари и много стари парчета, така и от новия албум. 

# 1 087
  • София
  • Мнения: 383
Само да се похваля:
Днес с мъжа ми успяхме да се сдобием с два билета за AC/DC във Виена на 25 май 2009. Не питайте как, дълго е за разправяне. Това съвпадна с годишнината ни от сватбата и е един страхотем подарък за двама ни.

# 1 088
  • София
  • Мнения: 747
Благородно ви завиждам,пожелавам ви, да си изкарате страхотно Peace

# 1 089
  • Мнения: 799
И аз завиждам, ама не благородно...  Mr. Green

# 1 090
  • Мнения: 6 029
И аз завиждам, ама не благородно...  Mr. Green

Ти роди, поосвести се и дойде пак да вършееш  Mr. Green

# 1 091
  • Мнения: 799
Много ясно  Mr. Green
Но нещо не може да ме заинтригува до сега обявената програма за БГ...  newsm78

# 1 092
  • Мнения: 3 091
Само да се похваля:
Днес с мъжа ми успяхме да се сдобием с два билета за AC/DC във Виена на 25 май 2009. Не питайте как, дълго е за разправяне. Това съвпадна с годишнината ни от сватбата и е един страхотем подарък за двама ни.
Леле, браво!
неблагородно ви завиждам!!! ако не е тайна, на каква цена взехте билетите?

# 1 093
  • Мнения: 1 432
Никой ли не се радва за Сепултура?  Confused

# 1 094
  • Мнения: 2 401
Никой ли не се радва за Сепултура?  Confused

Па те  братоците като ги няма.. кога и къде беше?

Общи условия

Активация на акаунт