Концерти 2008!

  • 53 198
  • 1 114
  •   1
Отговори
# 975
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
Моля,разкажете после за Brand New Heavies
да, ще бъде яко и аз ще следя.
някой ще ходи ли на  Р. Мърфи?

# 976
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Може и да сте коментирали, но нямам време да търся. Довечера сме на Бренд Ню Хевис и се чудим дали да рискуваме да вземем Констанца, тъй като тя няма билет  newsm78 Някой да знае със сигурност дали ще я пуснат? Знам, че по-напред беше коментирано за други концерти, че са пускали децата, но не знам от кого зависи-организатори, охрана...?

# 977
  • Berlin
  • Мнения: 11 318
снощи беше мног приятно.  Simple Smile аз не съм голям фен, но просто исках да отида на този концерт, малко за разнообразие. музикантите бяха много забавни, воклистката беше супер енергична и се раздаваше, а беквокалистката изглеждаше много добре и също пя страхотно (доколкото видях от моето място). стори ми се, че хората очакваха от публиката да е по-раздвижена и затова ни накараха да станем (аз нямах нищо против да си седя). е, станаха всички и се поклащаха лекичко в такт. много малко хора около нас си танцуваха истински. обаче пък много  ми хареса извикването за бис. не изпяха песента заради която всъщност купих билетите - sometimes, но какво пък... такъв ми бил късметът. Simple Smile беше много приятна вечер!

# 978
  • Мнения: 799
Отчет от концерта на Снууп дог:
Сет - 1 час, бис - йок.
Сет лист - ОК, изпя почти всичко известно - старо и ново.
Публика - учудващо активна, залата беше фул и дори прекалено ентусиазирано изтърпя 1 час подгряване с Are you ready for Snoop? Доволна съм, търпим развитие като публика, при това положително.
Звук - биваше.
Светлина - бой на негри в тъмна нощ. Беше малко като вица "На една черна, черна планета, в един черен, черен град, на една черна, черна поляна, двама черни, черни хора си стояли и по едно време единият казал: Абе, бай Гошо, май не трябваше да палим тези гуми...". Та и тук така - в залата пълен мрак, Снуп и аверите му не можеш да ги видиш, освен ако не ги освети прожектор.
Кислород - йок. В залата беше толкова запушено и задимено, че по едно време щях да пукна. И най-странното е, че беше задимено от обикновени цигари, а не от трева  newsm78 Очаквах повече гангстери, но преобладаваха хамстерите  Mr. Green
Snoop Dogg himself - започна сковано, но после се разчупи. Завърши с веене на българското знаме, облечен с фланелка на Бербатов  Peace Иначе си е сладурче като в клиповете - висок, сух и със странни движения  Mr. Green

Като цяло - доволна съм. Ако не бях и толкова кръгла, сигурно щях да се напуша, напия и развижа и да съм още по-доволна, но няма пълно щастие  Mr. Green

С това закривам концертния сезон за тази година  bowuu

# 979
  • Мнения: 2 484
Днес от 11.30ч. концерт на млади музикални дарования в з."България"

# 980
  • Мнения: 114
Аз вчера взех билети за концерта на Таря на 28 октомври и по този повод би искала да ми просветите, защото не ходя особено често на такива концерти сама. Отзад на билета пише, че няма да се допускат лица до 16 години без придружители. Аз съм на 15 години, брат ми е на 12, но и двамата много искаме да отидем на този концерт, но не ми се ще да карам нашите да си взимат билети само и само, за да ни бъдат придружители (по принцип нямат нищо против, но аз знам, че няма да се кефят като нас). Та въпросът ми е дали някой въобще проверява лични карти и такива неща, т.е. има ли място за притеснение или да си ходя спокойно?

# 981
  • Мнения: 13
Някой да знае от колко часа ще са Crematory? Събитието е от 18.00, но има 2 подгряващи групи, та се чудех от колко ще е същинската част.

# 982
  • Мнения: 2 891

някой ще ходи ли на  Р. Мърфи?

Аз се каня. Освен това, ще ида на Естрея Моренте, а след 20 дни пак ще дойдат Zuco 103. Проблемът е, че нямам пари за всичките  Laughing

# 983
  • Мнения: 7 002
Та въпросът ми е дали някой въобще проверява лични карти и такива неща, т.е. има ли място за притеснение или да си ходя спокойно?
Невинаги проверяват, но се е случвало - момичето, с което ходим на концерти, изглежда на 15-16 и нея са я питали за карта. Rolling Eyes

# 984
  • София
  • Мнения: 313
Утре в зала "Средец" ще има концерт на "Епизод".
Повече информация ТУК  Grinning

# 985
  • София
  • Мнения: 113
Някой да знае от колко часа ще са Crematory? Събитието е от 18.00, но има 2 подгряващи групи, та се чудех от колко ще е същинската част.

Предполагам,че ще почнат в 20.00ч.
Аз също съм там.
 

# 986
  • Мнения: 2 484
Днес от 18ч. в консерваторията и от 19ч. в з.България аванта концерти-вход свободен

# 987
  • София
  • Мнения: 2 877
Някой да знае от колко часа ще са Crematory? Събитието е от 18.00, но има 2 подгряващи групи, та се чудех от колко ще е същинската част.

Предполагам,че ще почнат в 20.00ч.
Аз също съм там.
 
тц!  В 21.30ч ще започнат. Ловим ли бас?  Laughing Утре съм там. Някой да свирка ако ме види и познае / с х-расти съм пак Crazy/.

п.п. За Снууп Дог pachikrak е писала достатъчно, а и моята версия не е много по-различна, тъй като бяхме двете с нея  Hug

# 988
  • Мнения: 7 002
в 21 почнаха   Laughing
Е, Драконова булке, кво ще кажеш?
Аз съм много доволна Simple Smile
Като изключим това, че овцата на входа ми взе водата, но не ме провери изцяло и ме пусна с подкова..С подковата бих могла да пречукам много повече хора, от колкото с термус с вода...Няам думи. Още ме е яд, въобще не знам от къде да си купя сега такова шише  Confused

# 989
  • Бургас
  • Мнения: 5 690
Сега тъкмо се прегледах сниманите клипчета и пак се отнесох... Страшно съм доволна   superuu Много готин концерт се получи и си мисля, че и публиката и групата са доволни една от друга-раздадоха се и двете страни  Sunglasses "Кристалния" звук обещан от организаторите малко ми се губи  Rolling Eyes , но пък и не съм очаквала нещо друго. Като изключим почти губещият се на моменти чист вокал и някои други кофти реализации, всичко друго беше на на прилично ниво. Имаше мааалко фалшиви моменти, но бяха сравнително бързо "прикрити", а Феликс беше безупречен!!! Сетлиста също ми хареса, както и времето, през което бяха на сцената. Абе въобще, въпреки, че се убих от пътуване (станах в 3,30, метнах се на влака от 5,30 до 13,15, после кръстосвах из София до 18, а след концерта-бегом на автогарата и отново лашкане няколко часа до Бургас, където благополучно се довлякох към 6,30 тази сутрин и спах като пребита допреди малко  Mr. Green ) се размазах от кеф   Hands Thumbsup

П.С. Мен пък същата тази овца ме проводи до охраната да ме заведяла да си оставя опасния...чадър на гардероб и така повече не ме пребъркваше  (ама не че оставих каквото и да било там де) hahaha Иначе за водата бях подготвена от Cradle, където също конфискуваха водичките на входа, за да си купиш, обаче, отвътре, където беше по 3лв бутилчицата  ooooh! Тук реализирах икономии, защото като погледнех опашката за бира, докъде стига и вече не ми се пиеше нищо   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт