Не чуват тоновете на бебето

  • 9 959
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз подкрепям мнението на другите майки, но действай бързо  и адекватно.
Ако мъртъв плод не се отстрани навреме, може да причини отравяне кръвта на майката.Стискам палци всичко да е наред!!! Бъди разумна!!!

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Посети и друг лекар. Дано всичко е наред. Praynig
  Praynig

# 17
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Дано да е грешка. Praynig

# 18
  • Мнения: 1 080
Дано всичко да е наред!!!    Praynig Praynig Praynig
Потърси още едно мнение
И пиши какво е станало

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 891
Дано всичко е наред

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 260
"кафенико течение" + липса на тонове = 89% мисед аборт
дано да греша  Cry
Успех !

# 21
  • Мнения: 468
А в коя седмица си?Аз съвсем в началото на бременността имах същото зацапване.Лежах 1 седмица в болницата и то спря.Сле това ходих на прегледи всяка седмица.В 6г.с. - без пулсд, в 7г.с. пак нямашеи ми казаха за следващия път ако пак няма ,да си приготвя багажа и ще го махат.Отидох и в 8г.с. пак нямаше пулс, но аз казах ,че ще чакам още защото плода растеше , независимо ,че нямаше пулс.Вече на следващата седмица - 9г.с. най накрая хванаха пулс.И то с вагинален ехограф.Сега си гушкам бебка..Всички около мен ми повтаряха ,че щом до 6-7г.с. няма пулс с ваг. ехограф значи да го махам.Да ама не..Не се отчайвай и ако има възможност поизчакай малко.

# 22
# 23
  • Мнения: 360
Мислих известно време за твоя проблем и ми хрумна да отидеш при някой с хубав ехограф, от тези с които правят фетална морфология ( Д-р Марков,например). Може би идеята ми не е добра, но за друго, освен това, което другите са те посъветвали, не се сещам.
Успех и дано всичко да е ок  Praynig

# 24
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Както са ти казали момичетата,отиди и за второ мнение Hug
Дано всичко е наред с бебчето Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 1 062
Отиди при още някой, а и е важно в коя седмица си.

# 26
  • Мнения: 1 240
Дано има грешка! Потърси и друго мнение.

# 27
  • Мнения: 1 322
Стискам палци да е грешка.

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Какво стана, потърси ли друго мнение?
Кажи какво става Praynig

# 29
  • Мнения: 34
Здравейте, всички които бяхте съпричастни с мен и ми отговориха.
За съжаление загубих бебчето си във 7-8 г.с.
След като Д-р Колева ми каза лошата новина, че няма сърдечна активност, Д-р Евтимова, която също практикува в Токуда, ме посъветва да отида в Шейново за още едно мнение. В Шейново ме прегледа Д-р Богословова. И тя беше с отрицателен отговор за мен. Посъветва ме да отивам да ме чистят. Реших да чакам и се прибрах в нас, за да пазя леглото.
Освен това майка ми има много добър лекар - патолог. Той ме посъветва да лежа, да изчакам и да пия Но-Шпа и Дуфастон или Утрогестан.
Така и направих. Но... Sad На следващия ден вечерта станах, за да посетя тоалетната и направих "пътека" до банята. Успях да телефонирам на половинката ми. Докато той се прибере аз съм припаднала в банята.
Когато се свестих, той вече ме караше към Тина Киркова. Д-р Дочев ме кюртира.
Момичета, сега съм се наплашила за следващия път и дали изобщо ще има следващ път.

Общи условия

Активация на акаунт