от4аяно се надявам да стане скоро

  • 1 889
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 085
Може и смешно да прозвучи но една приятелка седеше по 15-20 минути с краката на стената и наистина и помогна да забременее(разбира се беше в овулация), но шегата на страна.
На 17 години , хм незнам но на мен ми се вижда малко рано.Знам че си влюбена и така нататък, но помисли си за всичко и дали после няма да си чукаш главата в стената.
Но ако сте си го решили успех в бебеправенето.Родителите ти как ще реагират?

# 16
  • Мнения: 232

На 17 години , хм незнам но на мен ми се вижда малко рано.Знам че си влюбена и така нататък, но помисли си за всичко и дали после няма да си чукаш главата в стената.
Но ако сте си го решили успех в бебеправенето.Родителите ти как ще реагират?
И аз мисля,че е раничко....17г. newsm78...незнам...Моят съвет е да си поживееш първо малко,пък за всичко ще му дойде времето.Ти говори ли с родителите си дали са на твоето мнение?Късмет ти желая. Peace

# 17
  • Мнения: 160
И аз мисля,че е раничко....17г. newsm78...незнам...
То на мен сега ми казват това, а какво говорим за 17 годишно момиче. Аз не се впечатлявам много обаче, всеки знае сам са себе си. Но добре се вслушай в съветите на всички тук. Това е сериозно решение.

П.П. на 21 съм Wink

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 16:53 от Bub@

# 18
  • Мнения: 1 085
Тя в момента е заслепена от любов и е разбирам защо го прави.На приятелят и му е време но ,........а бе вие си решавате но съвет от мен не се обвързвай толкова че чак дете да му родиш.Първо си задай въпроса дали можеш да се грижиш за себе си а после за дете.

# 19
  • Мнения: 551
Но добре се вслушай в съветите на всички тук. Това е сериозно решение.
Peace

# 20
  • Мнения: 71
ДЕСКЕ, Здравей мила, на твоята възраст щях да се омъжвам и толкова бях влюбена и толкова исках дете от тогавашната си любов, че сега като се сетя наистина е било емоция на възрастта, ако мога така да се изразя. Каквото и да ти говорим ти сега няма да го разбереш! Всичко е въпрос на време. ПОМИСЛИ!!! Сега съм 30 г имам прекрасна дъщеря и невероятен съпруг и дай боже още едно, но вече всичко е планувано и разумно. Радвам се, че тогава нещата не са станали.За всичко си има време!. Избора е твой, ние сме тук за да споделяме!

Общи условия

Активация на акаунт