Електронна цигара-мнения

  • 61 037
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Иначе пълнителите са си никотин, както и този, който се съдържа в обикновенна цигара. Въпроса е не да се откажат цигарите, а да не дишаме дима на пушачите.
Само никотинът е общото с истинските цигари. В електронната няма катран (който е най-пагубен за кожата, зъбите и т.н.), както и една купчина гадости, които при изгарянето поглъщаме пушачите, а и околните.

# 16
  • Мнения: 59
Да,но е само никотин,без другите катрани,примеси и т.н.Има филтърчета и без никотин.

Майка ми има такава,доволни е,баща ми не е толкова ентусиазиран,но тя Grinning
Не е зле,въпрос на настройка както беше казал някой по-горе.

Имаме проблем обаче,помагайте,че цигарата е купена от чужбина и упътването не можем да го разгадаем,а по картинки не става само.Значи като се отвори да се сменя филтъчето нали има някаква гумичка,която трябвало да се махне?Или аз се лъжа Rolling Eyes Нещо не правим както трябва,като дръпнеш и филтъра пуска течност,която ти отива директно в устата ooooh!

Правилно си разбрала гумичката се маха и не би трябвало да пуска течност, но по принцип цигарата трябва да се държи изправена.  smile3530 Излиза малко отстрани когато слагаш нов филтър.
Ето малко инфо. Peace

http://e-cig.bg/%D0%B8%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86 … D0%B5%D0%B1%D0%B0

# 17
  • Мнения: 3 376
Благодаря ти!

# 18
Здравейте, аз съм дистрибутор на фирмата Green master, която предлага цигарата Volcano. Аз имам електронната цигара и според мен засега е най-идеалния начин да спреш цигарите, освен това излиза много по-евтино от тях. Мога да пуша в киното или във влак както и във всички заведения за непушачи. Естествено за всеки е различно и няма гаранция че и при вас ще подейства, но аз съм много доволна. ако искате ми се обадете и ме питайте за всичко което ви интересува. 0883329790

# 19
  • Мнения: 1 650
искам с вкус на Marlboro или Camel

# 20
  • Мнения: 1 531
хаха - ама че итнересно, и аз не бях чувала Grinning

# 21
  • Мнения: 1 701
Сестра ми има от месеци и също от месеци не знае къде я е завряла...  Rolling Eyes
Явно при нея не минава номера...  Wink
Ще трябва да я накарам да я намери и да пробвам туй чудо!  Thinking

# 22
  • Мнения: 308
Моят мъж си купи електронна пура с идеята да не купува цигари.Да, ама -не.Иначе е интересно като се появи някъде с нея-всички я разглеждат и разпитват...Аз не съм пушач и не мога да изкажа компетентно мнение, но наблюдението ми е, че за атракция-става.

# 23
  • Мнения: 576
Това е световна глупост. Имам - не става

# 24
  • Мнения: 220
Мой познат има такава цигата , но това не го кара да откаже цигарите. Чисто и просто я държи в устата си между паленето на 2 цигари  Confused

# 25
  • София
  • Мнения: 1 163
към тая цигара трябва да добавят и всичките допълнителни пристрастяващи съставки /освен никотина/, които слагат тютюневите фабрики и тогава може и пушачите да се откажат от обикновените. Спомняте ли си Бритиш америкън табако преди години беше осъдена в Америка точно за слагане в цигарите на допълнителни пристрастяващи вещества, което е забранено, та  кой е решил да не може да ги откаже съвсем.

# 26
  • Мнения: 1 701
към тая цигара трябва да добавят и всичките допълнителни пристрастяващи съставки /освен никотина/, които слагат тютюневите фабрики и тогава може и пушачите да се откажат от обикновените. Спомняте ли си Бритиш америкън табако преди години беше осъдена в Америка точно за слагане в цигарите на допълнителни пристрастяващи вещества, което е забранено, та  кой е решил да не може да ги откаже съвсем.
Какъв ще е смисъла тогава...  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 1 424
много интересно звучи Thinking обаче някак си не мога да си го представя. тая цигара кога свършва? като свърши пълнителят ли? голям майтап ми се струва - пуша си една цигара от един месец Joy
обаче за спирането - човек, ако иска да ги спре, ще се справи и без такива екстри. иначе за мен си е глупост Peace

# 28
  • софия
  • Мнения: 1 745
Това е световна глупост. Имам - не става
Peace!
Единствения плюс според мен е ,че като много ме ядоса мъжо ,а сме на път мога да се "успокоя" въпреки,че малката е в колата  Laughing!
Моята е някаква китайска  newsm78...
Беше донесъл сумати от там

# 29
  • софия
  • Мнения: 1 745
Моят съвет е да не си хвърляш парите,за такава глупост  Naughty!По-добре си купи някаква добра козметика,за тези пари.Да компенсираме мааааалко поне кожата  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт