нещо интересно - GREEN PEEL на Dr. SHRAMEK

  • 11 044
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 149
И  аз ще следя с голям интерес.Правила със си плодов пилинг и ефекта се видя още след първата процедура ,ама бръчки още си имам Sick

# 16
И  аз ще следя с голям интерес.Правила със си плодов пилинг и ефекта се видя още след първата процедура ,ама бръчки още си имам Sick



diddeto, haide, kakvo stana? ni6to ne kazva6? vsi4ko nared li e? obe6ta da pi6e6 sled procedurata?

# 17
  • Мнения: 1 149
ох момичета сьжалявам че вчера ме нямаше !!!Аз правих пилинга при др Спирова в Бургас Ноември 06 тьй като е много дьлбок се прави в началото на зимата.По време на самата процедура не усешташ нищо ноо след товааа все едно ти се е изсипало стькло вьрху лицето. Беше някакьв кошмар не можех да се докосна до вьзглавницата си вечер.Тогава се обаждах до представителството на Шремек и момичето на телефона сподели че в момента си прави  втори пилинг и така било боляло но се свиквало  Mr. Greenи ме убеждаваше в невероятните резултати след 5 пилинга .Но аз повече не се подложих на това изпитание!След седмица лицето ми се излющи и изглеждаше освежено не повече от месец .Мажех се непрестанно сьс сльнцезащитни кремове и вьпреки всичко кожата след пилинг е 5 пьти по склонна кьм пигментация. Аз лично открих моето спасение за проблемна кожа ползвам 3те стьпки на Клиник и смея да кажа че след две год ползване белезите които имам са понамалели!!!Много сьм доволна и от маската с мая и хума  bouquet
Сподели ни тази маска де Hug
И за каква кожа е?  bouquet

# 18
  • Мнения: 31
момичета, направих го! преди 2 часа. ще ви пиша малко по-късно, че сега ужасно ме дразни и е неприятно, искам да си полегна и после ще ви разкажа всичко с подробности  ooooh!

# 19
  • Мнения: 31
та така.... вече съм "изпилена" Grinning. самата процедура беше много неприятна. трябваше да обтриват лицето ми с билките в продължение на 8 мин /според типа на кожата ми и проблемите ми/. но честно да ви кажа не можах да издържа и прекратихме с една минута по-рано, просто стана супер болезнено. болката при обтриването беше в последните две минути и най-неприятното беше премахването на всичко от лицето ми. козметичката ми ме остави даже сама да си я сваля от лицето с вода на чешмата. след като ми подсуши кожата, започна да ме маже с прословутите лечебни кремчеат, които за по-малко от от 3-4 мин ми успокоиха болката. лицето ми след процедурата изглеждаше сякаш съм прекалила със слънчевите бани на плажа. в началото ми пареше, но после и това отмина. в момента часове след това, болка няма никаква, освен когато докосвам кожата си. след малко трябва да се мажа с помадите, които ми дадоха и не ми е много ясно как ще стане, защото мястото е уболено, но ... започнала съм и ще търпя, дано да постигна обещаваният резултат  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 126
diddeto поздравления!

Пожелавам ти да успееш да постигнеш желаният резултат с тази първа процедура Simple Smile
Какъв точно е твоят проблем с кожата заради който реши да направиш Green Peel - петна, белези, бръчки, акне...?

# 21
  • Мнения: 2 926
Аз също съм правила Грийн Пил на лицето.
Според мен няма кой знае какъв ефект и не си струва парите.

# 22
  • Мнения: 31
diddeto поздравления!

Пожелавам ти да успееш да постигнеш желаният резултат с тази първа процедура Simple Smile
Какъв точно е твоят проблем с кожата заради който реши да направиш Green Peel - петна, белези, бръчки, акне...?



моят проблем е белези от акне  -  но не чак толкова страшни/да чукна на дърво/, но все пак белези, които знаеш как ти действат когато се погледнеш в огледалото. другият ми проблем беше, че точно заради гадното акне се наложи да пия противозачатъчни цели 3 години. наистина с тях се оправих, но в момента в който спрях да ги пия, кожата ми изтъня, отпусна се изведнъж и за по-малко от 4 месеца, си "сложих" повече от 5 години на лицето. козметичката ми просто не може да се начуди как е възможно за толкова кратко време толкова много да се съсипе кожата. при нормалните хора това става с години, а при мен - ей така, просто изведнъж. и лекар и козметик го отдават на хапчетата. ако си чела по-подробно за този пилинг, може би ще разбереш защо се реших на това, а и парите не са малко - но, аз съм супер позитивна и вярвам, че ще се оправя, къде ще отида  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 235
 Дано да имаш траен ефект, скъпа, дано!

# 24
  • Мнения: 31
Дано да имаш траен ефект, скъпа, дано!



  blagodarq ti! bouquet

# 25
  • Мнения: 126
diddeto 4акаме да пишеш тези дни отново как ти се възстановява кожата.
  bouquet

# 26
  • Мнения: 31
diddeto 4акаме да пишеш тези дни отново как ти се възстановява кожата.
  bouquet



здравейте!
вчера ми беше втори ден след пилинга. нямах никаква болка и никакво дразнене. дори кожата ми беше много приятно червена, сякаш съм ходила на плаж. имах работа в офиса и отидох да си я свърша без никакъв проблем или притеснение. майка ми като ме видя възкликна " кожата ти е като мрамор, страхотно"  Mr. Green   тя си помисли, че така ще си остана завинаги, а кожата ми беше страхотно опъната и готина. но ... днес вече започна да се понапуква тук - там и съвсем лекичко се залющва. продължавам да мажа с лосиона и кремчето и .... пак ще ви пиша. нямам търпение вече да видя резултата  newsm44

# 27
  • Мнения: 31
момичетаааа  Blush
подава се една хубава кожа под това, което се бели в моментаааааа. дано да си остане такава  Praynig

# 28
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 229
каква е цената на тази процедура? задава се горещо време, пази се от слънцето!!

# 29
  • Мнения: 31
каква е цената на тази процедура? задава се горещо време, пази се от слънцето!!



цената на процедурата + домашната козметика е 350 лв. а за слънцетооооо ... ще се пазя от него като дявол от тамян. наистина е много опасно за мен сега  Blush

Общи условия

Активация на акаунт