Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 05 -Тема 26

  • 24 632
  • 664
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Андреева извинявай!  bouquet Embarassed Лейди флирт и на теб благодаря.. Знаех си че го имаме, но не можех да го намеря!!!Добавих го! Peace
Янче, естествно,че не ме затруднява! ще видим резултатите.. Аз лично гласувах с Да -да остане, в предната тема писах защо! Wink

# 16
# 17
  • Мнения: 990
Уж съм от ранобудните, но явно си лягам рано и съм изпуснала пускането на новата темичка!  Mr. Green За списъка както решите, аз лично не държа да ме има, така или иначе мои бъдещи клиентки едва ли ще влязат в нашата тема, че да ме забележат  Joy

А с тези каталози, които ни изпращат честно казано само се обърквам, а пък нетните, докато им дойде времето да поръчвам по тях и вече не мога да ги намеря из къщи  ooooh!

Катенце, мерси за темичката  Hug  bouquet

# 18
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз пък се чудя на Катето от какво са й нервите Thinking, направи списък-махни го, пускай тема-чакай, още недей.....не може да се угоди на всички, разберете го. Гласувах с "ДА", защото ценя труда и усилието, които влага всеки път. Кате, благодаря ти мила Hug!!!
Преди време бях обещала да споделя мнение за Формулата за плътни и гладки устни. Вчера приключих с първата опаковка и мога да кажа, че има ефект. Мажа го сутрин и вечер и устните ми изглеждат някак по-сочни и с по-наситен естествен цвят. Не съм заприличала на Теди Велинова Mr. Green, но ефекта ми харесва. Този продук ще стане един от постоянните ми в козметичната чантичка.
В неделя пускам поръчка от К5 и за себе си ще взема леопардовия часовник. От както го видях на живо съм безвъзвратно влюбена в него Crazy!

# 19
  • Мнения: 157
Здравейте момичета,

Кате мерси за темичката Simple Smile

аз гласувах с Да и ще си изброя причините:
- с този с списък ако някое момиче си търси представител няма да ни разводнява темата с въпроси кои може да и стане такъв а директно може да му пише на ЛС.
- ако на някои от представителите му трябва някои друг представител в района (например ако не правиш втора поръчка ами клиентите са се пресетили) директно си избираш кой ти е в района и се уговаряте на ЛС - т.е. пак няма да разводняваме темата
- мен лично въобще не ми пречи че на първа страница ще имаме списък с представителите

това е моето мнение  Peace

# 20
  • Мнения: 572
Кате, благодаря за новата тема!
Благодаря ти за труда!!!
Аз гласувах с ДА-списъкът трябва да остане, защото не е чак толкова дълъг, а освен това ако на някоя от нас се наложи да пуска поръчка през друг Представител, така ще е по-лесно да се ориентира...

# 21
  • Мнения: 124
гласувах с 'да' - струва ми се полезно, особено след като в телевизионната реклама ти казват - обади се на своя представител сега! дори и да нямаш представител, тук може да си намериш  лесно  bowuu
работя чудесно с мацки, с които се намерихме тук и дори благодарение на едната - sisil хванах "сребърна звезда"   newsm71
не пиша много често, но темата ми е сред фаворитите и я следя.
помагате ми много, за което благодаря  bouquet

# 22
  • Мнения: 202
Много сте ранобудни всички.Аз докато се наканя и две страници са изписани. Grinning
И аз гласувам с ДА.Целта на всички е да правим по-големи поръчки, а целта на компанията е да няма необслужвани клиенти.Все още има хора, които нямат представители, и щом могат да си намерят чрез списъка-ок!Даже от Русе има още едно момиче, което пише отскоро,но я няма-явно така е решило! Wink
От тази кампания засега съм доволна, и то доста!Аз по пронцип си събирам поръчките през уикенда, а досега имам 180 лв.Дано да се утрои!
Успех на всички и лек ден от мен! Hug

# 23
  • Мнения: 1 259
 newsm44 Ура за новата тема!
Аз гласувах с "да", досега не съм имала клиенти от тук, но пък нищо не се знае. А единствено могат да се исключат тези които не са влизали във форума скоро...
Относно каталога за К6 аз го снимах newsm53
Поне се научих да си ги качвам в нета снимките. Опитвам се да събера поръчка за експресно пускане, ама... трудна работа! Последно време не е толкова лесно...незнам защо! newsm78
Ако мога и 7-ми ще пусна но трябва да се разберем, за да не си губим времето няколко от нас!
От мен приятен ден newsm51 !

# 24
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
Аз пак да питам ooooh!
За втората ми кампания имам оферта, ако направя 200 лева да си поръчам на промоционална цена комлекта с интимния гел, крема и пяната за мазна кожа, но с комплекта ли сумата да бъде 200 лева или без него? Понеже още имам лимит 200 лева, ако надвиша какво се случва?
Благодаря  bouquet

# 25
  • Мнения: 202
За мотивационната програма изискването е не да направиш 200 лв. поръчка, а общо трите кампании да си направила 200лв.А ако привишиш кредитния си лимит, сумата с която си го надвишила се внася предварително в Ейвън.Успех!

# 26
  • Мнения: 1 808
Ами аз гласувам - безразлично. Мисля, че по-скоро този списък трябва да е в другата тема където се обсъждат продуктите. Там четат повече потребители-клиенти отколкото представители.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 581
Значи понеже в предишната тема не ми стана много ясно, проблемът ми е - пуснах днес сутринта експресна поръчка за около 400лв. Обаче още не съм си платила старата и не ми е дошъл падежа , а той е утре. Утре ще я и плащам, но дали ще ми пуснат поръчката,че ми е спешна, като имате в предвид, че се вписвам в кредитния лимит newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
Значи понеже в предишната тема не ми стана много ясно, проблемът ми е - пуснах днес сутринта експресна поръчка за около 400лв. Обаче още не съм си платила старата и не ми е дошъл падежа , а той е утре. Утре ще я и плащам, но дали ще ми пуснат поръчката,че ми е спешна, като имате в предвид, че се вписвам в кредитния лимит newsm78

Няма проблем, ще ти я пуснат.
Случвало ми се е.

# 29
  • Мнения: 202
Ами аз гласувам - безразлично. Мисля, че по-скоро този списък трябва да е в другата тема където се обсъждат продуктите. Там четат повече потребители-клиенти отколкото представители.
Найстина смятам, че това е добра идея!Вие какво ще кажете? Peace

Общи условия

Активация на акаунт