"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 9

  • 15 396
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 161
Здравейте момичета, запис в новата темичка и от мен, макар че много ме е срам пак бях в командировка и така се тъпках с вкуснотии че направо не мога да се гледам  Sick

# 16
  • Мнения: 128
Djindjari като гледам как сме си дали зор.................май ще те дочакаме и да родиш  Grinning Така, че споко събирай бавно наградния фонд  Joy  И аз като бременеех /макар това да беше доста отдавна/ бях наляла едни  bombs та едвам се вмествах в сутиен. По едно време си мислех, че ще ми трябват от тея бабешките дето по поръчки си ги шият  newsm62, ама ела да гледаш после кво става - няма никой................,добре че междувременно измислиха сутиените с разни поплънки, дюнапрени, силикони и т.н , та да заблуждаваме поне на първо четене разните мераклии............  newsm08 Нещо голяма истерия ме е гепила днес - всичко ми е смешно, което май е добър знак - поразреших проблемите и ми олекна и за тва си мисля, че от първи - няма шега - впрягам  се яко да ръпам  и , пък ще видим кон боб яде ли

# 17
  • Мнения: 3 118
Profi, раздвам се, че нещата са ти се наредили! Така заразяваш и нас с добро настроение. Аз определено имам нужда, че неска беше баси натоварения ден.  Tired

# 18
  • Мнения: 1 218
Ко ти е бе Питче? Ние с тебе ли сме депресантките в отбора   newsm47
Мен яко ме е сгепцала, та нема пускане брате Себастияне, балас мамас ...
И като ги гледам всичките бременни крави и по улиците и по тв ...  Sick Sick и хептен ми се сговнясва положението  Crazy
Е нема такава грозотия , от бременна крава братче Whistling
А бомбите не знам, тъй както е тръгнало , Саманта Фокс пасти ще яде горката  ooooh!  Joy
Профи, викаш прибраха се тия ми ти цомби А??? Дано и моите да се приберат живот и здраве, тяхната кожа коженическа  #Crazy

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 18:10 от Djindjari

# 19
  • софия
  • Мнения: 290
ай да се запиша и аз в новата тема
Djindjari  мерсаж  Hug и да се стягаш , какви са тия мисли ... яяяя по храбро .  Hug Само глупости няма да правиш , стискаш зъби и ще премине ( поне така казват де  Embarassed).
Абе като гледам всички зае*аха режима , ... и аз уж се мъча ама само ме водат по кръчми и сбирки и.. ей ся ида от една и ударих неколко водки със сокче за настроение , ама ми стана гузно  полсе  Confused .

# 20
  • Мнения: 3 118
Djindjar4e, споко слънце малко! Верно, че не знам кфо е, ма един ден и аз искам малко шушлонче, дори с риск да ми се отрази не мноу добре на фигурата...  #Cussing out
Ама ти си манекенче и после мноооого бързо ш'се възстановиш. А всички тормозни моменти въобще не могат да се сравняват с радостта да си майка  Hug

И шефките на турнир4ето да са вземат ф ръце и да си нахокат участниците в състезанието, 4е то положението нещоооо ептен му разказахме играта

# 21
  • Мнения: 1 218
Добро утро на отбора - който никакъв го няма напоследък  Flutter
Смятам, че е крайно време да натиснеме Оги , да включи и някакви други продукти в диетуването, защото тия след 1-вия месец адски писват.
А другия вариант е да си изкараме книжките и да караме по "Ние и Зоната"  newsm78
Днес и без туй пак ми е лошо, ще прегледам книжлето, и може да си включим в табличките направо сами - зелено фасулче, ориз ...
Честно ви казвам само като си помисля за нещо режимно и ми се повдига.
Как върви диетувкането бе мацки ???
Губят се някои хора :
Джуджанка , дрсни 2 реда бе пиленце. Как си, ко си правкаш ....
Криси - то, и ти така, къде зачезна бе дете ??? Купи ли си рокля за сватбата??? Намисли ли си прическа ... диетувкаш ли ???
kate_p - знаеме, че е много заета сега с тия счетоводни изпълнения за приключване на годината  Crazy направо не е за завиждане работата  Hug
Къде е моята градска michel7 ???  Hug
Къде са liony , Lioni, metaltina, veleva, m2r1na, pivonka, tumpi, bori_dido, artist... може и да пропускам някой ...

Сладурки стягайте се , трябва да сте фини мацки и с мерак да си обличате дрешките  Heart Eyes Идва сезона на поличките, рокличките ... нали не искате да носите от тия дългите бабешки кройки до под коляното - само МИНИ и под минито едни стегнатки фини краченца :



Питче специален поздрав за тебе:
  ногуууууууууу е слаткичкоооооооооооо туй бебе

# 22
  • Мнения: 649
Някой каза ориз ли????   newsm74
 newsm80    newsm80    newsm80


Момичета днес е  smile3558 smile3558 smile3558 smile3558
Ураааааааааа!

# 23
  • Мнения: 1 218
desika и аз обожавам петъците - макар, че в момента не работя, ми е останало някакво такова усещане от времето, когато бачках и ми е едно таковка готинко, сякаш довечера ще ходя на диско (ще го видя през крив макарон и него   Joy  Crazy)
Та довечера да се размажете в някое диско и за мене ЕЙ  Party
А tumpi да извърти една страстна салса и за мене на някое латино петъчно парти  Hug

# 24
  • Мнения: 128
 Аз снощи го раздавах Wine Glass newsm35 така все едно е петък и днес направо не знам къде съм -  а от сутринта яко бачкане и тичане нагоре надолу и сега ми се обади бъдещия ми нов шеф да ми каже, че  се налага да  поработя  в събота и неделя - а уж трябваше да почна от 1-ви април........направо ми иде да  #2gunfire  341uu badcomp А аз правех планове да почвам великденското чистене - 2 къщи ме чакаааааааааааааааат - трябва да помогна на майка ми  clean clean clean prostor cook. Обаче смятам и тази вечер и утре да се мъкна пак по кръчми и направо режима отидееееееееееее smile3511

Обаче пък установих, че бръмченето по кръчми ми се отрязава супер на килограмите - тази сутрин бях 1 кг надолу

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 13:30 от profil3

# 25
  • софия
  • Мнения: 290
Хахаха  profil3  и аз така даже над кило съм денска минус , вчера цял ден бях стриктна на режима ама снощи след вечеря излязох и ударих неколко водки и натурален сок пих , и днеска супер мн се изненадах , ще  вземе да ми хареса така .. smile3533

# 26
  • Мнения: 77
Ехоооооооооооо,
Привет и от мен!
Аз отдавна ......., всъщност след 2рия месец взех да включвам други продукти от "Ние и зоната", като зелен фасул с месо,постни сърмички, бял боб на салата,шунка,пушено пуешко филе и др.От там гледах и грамажите, т.е. бройките на сушените плодове.
Миналия ден ми се обадиха,че в офиса са купили торта да се почерпим и ме чакат.Минах първо през магазина и си купих една малка изпечена пържолка, хапнах я в колата преди да вляза в офиса, и там спокойно си хапнах и половин парче торта с колегите.
Просто ми писна да обяснявам защо не мога да ям от това и от онова и от кога се храня така и колко съм свалила и т.н.
Затова когато има повод си позволявам такива неща - може да задържа за 2-3 дни, но поне не качвам.
Успешен и режимен ден на всички!

# 27
  • Мнения: 86
Привет и от мен... Ще се пусна на една салса мисля в неселя, че тогава е супер готино. Иначе не смея да се премеря макар че сантиметрите спадат. Искам да запитам дали някой знае може ли да хапна мляко и ягоди з аследобедна закуска .. тука шефа ме изкушава и някъде четох за сникърса ама не разбрах как да го съчетая или шоколад черен? Пожелавам един страшен и слънчев weekend и не чистете много повече удовоствия  bouquet

# 28
  • Мнения: 77
Привет и от мен... Ще се пусна на една салса мисля в неселя, че тогава е супер готино. Иначе не смея да се премеря макар че сантиметрите спадат. Искам да запитам дали някой знае може ли да хапна мляко и ягоди з аследобедна закуска .. тука шефа ме изкушава и някъде четох за сникърса ама не разбрах как да го съчетая или шоколад черен? Пожелавам един страшен и слънчев weekend и не чистете много повече удовоствия  bouquet
[/qu

Можеш естествено - на 200 гр. мляко можеш да добавиш 120 гр. ягоди, но +1 бл. протеин и 2 мазнини.Примерно 1 яйце и 2 ореха.
Поздрави!

# 29
  • Мнения: 77
Уфффффффффф ...........
Вкарах си в цитата и моето мнение .....

Общи условия

Активация на акаунт