"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 9

  • 15 442
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 95
   Здравейте!
Благодаря за приветствията и пожеланията!
Специални поздравления за всички участнички в турнира и най-вече за всички с минусчета!Пожелавам на всички ни много минусчета и малко изкушения ,на които да се опълчим и така да сме още по-мотивирани!
Аз имам час за петък сутринта и ще пиша как е минало.
За първи път ще ходя на диетолог и ми е малко странно,но нямам търпение да почна режима.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 22:45 от presila13

# 76
  • Мнения: 95
Здравейте!
Пак съм аз!Пожелавам на всички ни много,много,много минусчета /колко съм разсеяна-пу-пу/

# 77
  • Мнения: 1 218
presila13 какви плюсченца бе сладурано  Hug
   Здравейте!
Благодаря за приветствията и пожеланията!
Специални поздравления за всички участнички в турнира и най-вече за всички с плюсчета!Пожелавам на всички ни много плюсчета ...

Скива ли сочния гъзец на г-жа председателката ти Бомба  - е той е формиран с плюсченцанцанца  Crazy  Joy

# 78
  • Мнения: 649
Браво hayasy ти си най-стриктна от всички нас. Моля те опиши малко по-подробно какво хапваш предимно, мериш ли грамажи и колко често прегрешаваш и с какво (ако изобщо ти се случва де)
Искам и аз да се похваля най-накрая с резултати  Sad

# 79
  • Мнения: 95
Вече редактирах
Само да не го прочете някое дяволче! Embarassed

# 80
  • Мнения: 1 218
Ух, че ме развесели Преси  Joy
Усети се значи  Mr. Green
А тоа гъз от аватара на Бомба напраооо ме разби днеска ... то бива сексапил , то бива фееричност  Crazy лелееей  Crazy
И се чудя ...
Каква ли прелестна гледка се открива изодзадзе  Whistling ...

# 81
  • Мнения: 649
Djindjari я не се спотаивай, ами кажи как върви бременеенето? какво хапваш сега. Симеоновка ли си още?

# 82
  • Мнения: 1 218
Десика нямам никакъв апетит, сутрин съм дежурна да гушкам кендзефа - яко драйфус, лошо ми е ... през деня, ако ми намирисва на нещо гадно - манджа ли ще е , на котачко акото ли ще е и тичам пак за драйфус  Crazy
Почти нищо не ям, обаче вече имам паласки...
За  днес съм изяла - сутринта 2-3 бисквитки , после тараторче с половин филийка хляб и една , две лъжички манджа с картофки , преди малко от същото за вечеря ... в момента ужасно ми се повдига , мъж ми изкара някаква гадост ...  майка му му дала някакво овнешко ли е  ...овчешко ли е ... Sick как смърди не е истина  Sick Sick Sick
Като се сетя за Симеоновска манджа и пак  Sick Sick Sick
Май съм се обезводнила , още не съм ходила на лекар  newsm78   Sick #Crazy Шубе ми е  Sick

# 83
  • Мнения: 649
Djindj я вземи иди най-накрая, че ще има  fight
Той нищо повече няма да направи от гледането на видеозон, кое му е страшното момиче?

Направо ме е жал за теб, то аз кат се сетя за сирене, чушки и БОНУС ми се драйфа, та представям си в твоето положение.

Пиеш си Фолиевата поне, нали?

# 84
  • Мнения: 95
Djindjari добре,че го прие от смешната страна,че като видях какво бях написала лошо ми стана и още ме държи-тия проклети кг!
Лека и спокойна бременост!Дано прилошаването ти мине бързо за да се насладиш на бремеността.Когато бях бременна ходех на "Училище за бременни" организирано от списание "9 месеца" и научавах много интересни неща за периода повреме и след бремеността и най-вече за малките сладурковци.Избирах си кои теми са ми интересни и ходех.А всеки вторник си рисувахме по коремите.

# 85
  • Мнения: 1 218
Пия пия, (га се сетя) , тя Миренчето ме светна за таз киселина  Flutter
Вече наистина трябва да си закарам дирника на доктор  Crazy страх не страх ...  #Crazy

Преси аз съм от тоз модел, дето хич не са очаровани от факта, че са бременни  Crazy
Ако трябва да избирам между бременност и умирачка - избирам второто от раз  Whistling

# 86
  • Мнения: 1 218
А добре , че desika ме подсети да питам мамите в нашия форум  Blush Blush
Сега на гинеколог ли трябва да отида или просто на ехограф  Thinking  Blush Blush или видеозон ...  Crazy
Туй не е ли едно и също ехограф и видеозона ...  newsm78
По мои сметки съм в 7 г.с. и 4 дни , каквото и да значи това  ooooh!

# 87
  • Мнения: 10 758
ей, нема се заглеждате по сочния ми гъзец Naughty Mr. Green
Аз за тва го махнах, че дън го урочасате Joy

# 88
  • Мнения: 95
Това е може би защото приемаш и гледаш на нещата по-критично.
Много е важно да отидеш на лекар  и да не спираш да пиеш фолиевата.
Ако нямаш избран гинеколог може би тук във форума много майки могат да ти препоръчат някой.Аз не мога,защото не бях доволна от моя.
Когато отидеш на лекар и видиш на видеозона малката точица,която е жива и е  в теб и всики ден ще те кара да се чувстваш  ту странно,ту щастлива -ту тъжна ще осъзнаеш,че не се е случило нищо страшно,а нещо много велико.
А да си майка е нещо невероятно!Очакват те само хубави моменти- е свързани и с много грижи,тревоги и безпокойства,но всичко това остава на заден план,когато прегърнеш малкото бебенце.Ще си говорим и тогава и ще видиш,че съм права!

# 89
  • Мнения: 1 218
Ооооо Бомб ти се появи  Crazy
Много ми ареса , тоз многометражния и сочен дирник ...
Май в  Симеоновската качваш на цици, а в Дюканската ...  на гъз  Crazy  Joy
Що го махна, ковни ми поне адреса на картинката ... от де я беше намерила да си се смея от време на време  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт