хайд парк

  • 76 904
  • 1 203
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 2 172
ауу,   как небрежно го подхвърли newsm45  grinning039 photo
А ние тук cold Как не те досрамя!

# 871
  • Мнения: 4 138
ми срам ме е, ама какво да правя............ Mr. Green
нали трябва да си споделя с някого.

весели празници на всички. много обич и здраве. успешна нова година.

# 872
  • София
  • Мнения: 1 444
Честито Рождество Христово!
Много здраве, щастие, любов и късмет на всички!!!

# 873
  • Мнения: 4 138
хайде за да не съм съвсем гадна, тази вечер мръзнем в швейцария. спряхме да спим, ама че чудата нация са.........
ще разказвам после веселби. пък и един немски говорят, ум да ти зайде. напушва ме нон стоп смях.

# 874
  • Мнения: 4 138
май аз съм най-голямата манячка тук. народа го няма.
прюфет от барцелона. много напред тез шпанци, навсякъде по хотелите интернет.
тук е малко хладничко, около 15 тина градуса Mr. Green . утре отпрашваме за аликанте, другиден за малага.
това дете ме шашна, голям пътник се оказа. седи си, гледа си филмчета и си трайка. спираме често, но определено е дисциплиниран член на групата. само дето се шашка вече от езиците.
много сговорна дружинка сме и пътуването, макар и толкова километри, ни понася на всички добре.

# 875
  • София
  • Мнения: 9 517
То аз по-скоро съм за мрънкащата тема, ама хайде - ситната се разболя от грип на връх Коледа, Исак и него май го повтаря. Днес пратих мъж ми да ги води на лекар, той ми отказа, но аз му поставих условие - или ги води там безплатно, или довечера ще повикам педиатър у нас платено, та той склони. Не стига това, ами се оказа, че на 26-ти сме били контактни с варицела - племенницата вечерта й избили пъпките, та сега чакаме новогодишен подарък. Отменихме и рождения ден на ситната, че дори и да не избие до тогава, не ми се ще някое бебе да ми тежи на съвестта. И за капак си поспах по празниците следобед с децата, което доведе до схванат врат - като кокошка съм - не мога да си завъртя главата ни наляво, ни надясно, ни нагоре, абе - на никъде, а и язвата се обади и от два дена съм на диета. Та честита Коледа на всички  Laughing  Mr. Green
ПП Току що се оказа и че педито няма да работи, та ще трябва така или иначе да я викам довечера  Sad

# 876
  • на път
  • Мнения: 2 804
Фоксче, няма по-лошо от това чудо с болестите. Дано да минат по-леко и бързо.
Аз мислех да ходя утре при педито с Мая за да я зачисля .... картон, документи за млечна кухня, градина и пр.  newsm78 Явно ще трябва да отложим за след празниците.

...това дете ме шашна, голям пътник се оказа. седи си, гледа си филмчета и си трайка. спираме често, но определено е дисциплиниран член на групата. само дето се шашка вече от езиците.
много сговорна дружинка сме и пътуването, макар и толкова километри, ни понася на всички добре.
Вие да не пътувате с автобус  newsm78? Браво на Алекс, герой просто!
С Марти ходихме по Коледа до Виена. Е по-голямо швъргало от него нямаше нито на летището, нито в самолета ....

# 877
  • София
  • Мнения: 9 517
Д-ива, ние сме при педиатърката от другата смяна, просто тя ходи много на конгреси, та се налага да посещаваме вашата, така че вашата може и да работи.

# 878
  • Мнения: 4 138
aaaaaaaaa, молим, ние рейсове и самолети не ползваме. с колата си бръмкаме. тук спим, там зяпаме. много е гот. взехме един мини ван на рено и съм много доволна. детето си има персонално дивиди и се разполага на цялата задна седалка, естествено в столчето.....
тази вечер сме в аликанте, утре отпрашваме за малага и там ще висим докато решим да се връщаме.........по-точно в торремолинос.

фокси, съжалявам много за хлапетата, аман от болести. дано се оправяте по-скоро.

# 879
  • Мнения: 2 172
А, има, има автобус и то много готин Wink
И мен да ме возят на такъв и аз ще си гледкам кротко дивидито Mr. Green
Айде, чакаме снимки как си печете д....пето на морето! Rolling Eyes

# 880
  • Мнения: 2 172


Матееее, къде си, душо, да не търся лупа  ruporuu

# 881
  • Мнения: 4 138
стига бе, тук студ. 15 градуса. безобразие. обаче в мюнхен било минус 10 Crazy. та ще си седим тук на топличко Mr. Green
утре си идват и наши приятели с дете на възрастта на алекс, които живеят тук, така че, няма да скучаем. и тя александра се казва, а с баща и сме израснали заедно. нещо не ми се прибира и се триумя дали да не го откараме един два месеца тук newsm78.
на детето и на галин им се отразява много добре. той пък взе че проговори испански. немски не вдена за 5 години...........

# 882
  • Мнения: 2 172


.....
на детето и на галин им се отразява много добре. той пък взе че проговори испански. немски не вдена за 5 години...........

Ха, той ще да е преродил се в българин испанец Wink.Що не минете и по Камино, че да ви се изясни Laughing

# 883
  • София
  • Мнения: 1 444
Мата,
направо неблагородно взех ти завидях на плюсовите температури. Тук е такъв студ, че и парното изнемогва, а ти печеш дупе на слънце и се вееш с кратки дрешки..................................ех

# 884
  • Мнения: 4 138
глюпоцти.
само 15 градуса беше днес. ама ще ви лъжа, че е 25, за да ви е яд Twisted Evil

щото................
всяка гадост носи радост.
малка гадост, малка радост.
голяма гадост, голяма радост.  hahaha



Общи условия

Активация на акаунт