30 СОУ - София

  • 24 104
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
Ох аз учех там от 3ти до 7ми клас включително. Малко след като се преместих,наминавах през у-щето да видя познатите си ии как върви при тях. УЖАС УЖАС УЖАС. Училището запада и то много.. 7мокласници могат да влязат там преспокойно  с бал 27,все повече учители си тръгват...учениците са 99% пропаднали  Crossing Arms и от там ги гонят вече!

# 16
Ох аз учех там от 3ти до 7ми клас включително. Малко след като се преместих,наминавах през у-щето да видя познатите си ии как върви при тях. УЖАС УЖАС УЖАС. Училището запада и то много.. 7мокласници могат да влязат там преспокойно  с бал 27,все повече учители си тръгват...учениците са 99% пропаднали  Crossing Arms и от там ги гонят вече!
     какъв бал 27....влизат с 18 от цял клас 4 деца сме с бал над 27 вс др варират от18 до 22-23

# 17
  • София
  • Мнения: 560
миналата година дъщеря ми беше там в предучилищна , пълна скръб.Искаха да останем и за първи клас но аз избягах със писъци Grinning , но желая при вас нещата да са различни и детенце да има успех

# 18
Училището е много зле, откъм учители и дисциплина. Единственият свестен преподавател е Весела Михайлова. Учителката по математика Банова не може да решава задачи, а дава частни уроци по 15 лв??? А тази година имат и една изкуфяла баба по история - Младенова. 32 СОУ е за предпочитане пред 30 СОУ.

# 19
  • Мнения: 4
оле ,в момента в 30-то СОУ е пълен леш ....за нищо (това го беше збъркала-нестава), нивото на учение е супер зле .
само според теб е така аз съм много доволна а и вече имаме кампания за това да не се пуши днес даже снимаха дъщетря ми та сега е 4 клас я снимага с целия и клас и също другата паралелка не съм доволна само от стола и англииският език поради тази причина че когато имат тест госпожата нищо не им обяснява аз обаче лично СЪМ МНОГО ДОВОЛНА а и сащо днес не видях много ПО ГОЛЯМИ ДА ПУШАТ

Последна редакция: ср, 18 ное 2009, 20:07 от fozi

# 20
  • Мнения: 4 967
Само да добавя и моето мнение за учителката Весела Михайлова. Невероятен човек и преподавател. Имах късмета да ми бъде класна две години. Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 8 933
Леле, като чета как е западнало училището ми се реве. Защото съм завършила гимназия там преди незнам колко години вече. Тогава си беше елитно, влизаше се с висок бал. Кой е директор в момента? Може би от там идва проблема незнам. Иначе за пушене, винаги се е пушело около училището. То открай време няма двор и учениците се криеха за блока или направо в тоалетните.

Общи условия

Активация на акаунт