И пак за свекървата

  • 2 219
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 103
Я си се прибирай в Бургас - мислиш ли, че при тази обстановка ще можеш да се приготвиш за изпита си  Confused Naughty
Бягай бързо оттам като имаш къде да отидеш кво чакаш да те изгони ли  Naughty

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Благодаря за подкрепата  Hug Определено ще се прибера колкото се може по- скоро в Бургас... Ако съм с мъжа ми тук е друго ама без него е ад  Sick ... Отивам там където ми е най- комфортно   bouquet

# 17
  • Мнения: 950
Ама как си се навряла в устата на лъва  Shocked   ooooh!   
Бегай докато не те схрускала  Peace 

# 18
  • Мнения: 514
Мегита --Много са сложни и трудни тези отношения!Ти си истински герой щом се справяш без съпруга си толкова време!!Свекърва ти трябва да го оцени!Моят съвет е да изчакаш още няколко дни и ако нещата продължат без притеснение да се прибереш в Бургас!
Аз пък мисля, че е най-добре "право куме в очи". Без разправии и заяждане. Казваш и спокойно и с уважение в гласа (истинско или не няма значение), че си чула това и това и ти е обидно, но не искаш да си разваляте отношенията, затова предпочиташ да се прибереш в Бургас. Обясняваш и, че това те натоварва, а предполагаш, че и нея също и си отиваш без да се карате. За мен лично това е най-добрия начин. Смятам, че така ще предизвикаш някакво уважение, а може пък следващия път да се позамисли преди да каже нещо. Така си мисля аз.
Същото мисля  и аз --няма нужда от допълнителни дразги и конфликти м/у вас!Тя е майка на съпруга ти и като такава малко или много го ревнува от теб!Но ти  и детето сте най-важни за него и бъди много щастлива за това че той е застанал зад теб и те е подкрепил в такъв момент!Имам една приятелка дето не може да се похвали с подобно нещо и повярвай ми хич не й е лесно!!
УСПЕХ С  УЧЕНЕТО И ДА ВЗЕМЕШ ИЗПИТА!!!!!!! Peace Peace Peace

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Я си се прибирай в Бургас - мислиш ли, че при тази обстановка ще можеш да се приготвиш за изпита си  Confused Naughty
Бягай бързо оттам като имаш къде да отидеш кво чакаш да те изгони ли  Naughty
Peace

# 20
  • Мнения: 43
Според мен не чакай да  се скарате.Просто се прибери в Бургас.

И аз съм на мнение да си събираш нещицата и беж при мама , няма смисъл да търпиш женицата Naughty

# 21
Какво правиш още при тази<незнам как да я нарека>?И как така тя ще разполага с майчинството ти?Моята веднъж два пъти се опита да ми взима парите и мн.бързо усети, че няма да стане.А пък да ми държи сметка за харчовете- абсурд NaughtyНе ми е счетоводител.

Общи условия

Активация на акаунт