Моля, помогнете ми!Какво да променя?

  • 1 568
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
Аз мисля ,4е кг са ти идеални. Аз съм 175 и когато съм 62 ще падна от слабост  Confused

# 16
  • Мнения: 8 242
Какви 43-48 кг  Shocked Това вече влиза в графата анорексия  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 22 433
Аз не че съм кърмила, ама да се изкажа. ))))

Кърми си детето и като приключиш тогава отслабвай.

А това за 43кг при тази височина, нямам думи. Сестра ми е 155см и е 42кг и ребрата и се броят, не мога да си представя пък при теб какво е било.
Килограмите ти са идеални за височината и за това ще отслабнеш много трудно.

# 18
  • Лондон
  • Мнения: 403
Звучи ми не като"моля помогнете ми" а като  "моля погледнете  ме".

# 19
  • Мнения: 304
И аз да се изкажа също кърмя качих 40 килограма висока съм 165 см. остават ми да сваля 10 килограма! Най-важното за мен на този етап е да кърмя! Въпреки това се храня балансирано, здравословно - плодове, млечни месни и зеленчуци не ям след 16ч. и много помага спортувам със Синди от няколко дни! Ох много е сложно с тези килограми, всички мами искаме да сме слаби и хубави но не става с могическа пръчка! Всеки ми казваше до 6 месеца ще се възстановиш! Виждам вече, че доста заслабнах и не бързам  зная че колкото по бавно по добре! Да свалям по 1кг.на седмица ми се вижда перфектно, но искам само кърма да имам за малкия ми бонбон Simple Smile Ако ми спре кърмата просто ще изпитвам егати и угризенията заради хранителния режим Sad

# 20
# 21
  • Мнения: 484
Цитат
Най-важното за мен на този етап е да кърмя! Въпреки това се храня балансирано, здравословно
Въпреки? Точно заради кърменето трябва да се храниш балансирано и  здравословно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт