НАПИШЕТЕ НАЙ-ХУБАВИЯ SMS ИЛИ ПОЖЕЛАНИЕ КОЕТО СТЕ ПОЛУЧАВАЛИ?

  • 59 609
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 055
Това е от приятеля ми малко след като се разделихме:
"На бензиностанцията имаше шоколадови зайчета и в първия момент си казах трябва да купя на писето зайче и това ме подсеща колко са много нещата, които ми напомнят за теб и ми пречат да те забравя."

# 31
  • Munich
  • Мнения: 155
Благодаря ви за съчувствието. Трогнах се, че толкова много непознати хора са развълнувани от тези думи; майка ми беше много емоционален човек, а и знаеше кое как да каже... Но всъщност чак сега, отваряйки за втори път темата, видях, че авторката е искала да споделим неща, написани от половинките ни; на мен явно толкова много ми се е искало да обявя на всеослушание есемеса от майка ми, че съм пропуснала тази подробност и измених темата. Извинявам се, неволно е било. Но поне след толкова много трогателни писания за пореден път ще се сетим колко е важно да показваме чувствата си и да намираме време и повод за добра дума, до когото и да е. Аз не пропускам  Simple Smile Майка ми ми остави едно книжле с разни сентенции и в него между други беше подчертана и една мисъл "Намирай случай всеки ден да кажеш искрено нещо хубаво поне на трима души" и аз се опитвам.

# 32
  • Мнения: 380
дилИпилИ, моите най-искрени съболезнования   Cry


Ето един SMS и от мен:
След една невероятна нощ, прекарана с човек, който ми беше много мил и скъп,
и с когото смятахме, че не можем да бъдем заедно тогава... Той ме изпрати до
вкъщи, разбрахме се, че ще забравим и ще продължим по старому, търгна си,
а след 20 минути, почти заспала, получих SMS само с една думичка "Pomnja".
Беше толкова малко, а едновременно с това и толкова много.

# 33
  • Мнения: 759
аз съм получавала толкова мн хубави смс-и че вече не ги и помня всички...предвид че с моя приятел сме от 3 год на разстояние 500км( виждаме се вс месец:) и съм сменила доста апарати, наистина са мн! но един от тези които помня са : днес те оби4ам повече от вчера,а вчера те обичах повече от преди...след 15 год трябва да измислят нова дума за любовта ми към теб Simple Smile а един приятел, който си ме харесва все още беше започнал със : здравей красота! ...толкова хубаво ми стана Simple Smile

# 34
  • Мнения: 16
"За да живея се нуждая от сърце, за да усещам се нуждая от душа а душата ми, си ти..."

# 35
  • София
  • Мнения: 6 302
Страхотно, много красиви неща сте написали. Иска ми се и моят любим да е толкова романтичен.... Той, за съжаление, не може много да изразява чувствата си.  Cry

# 36
  • Мнения: 2 108
Много хубави неща сте написали.....просто забравих моите четейки ви

# 37
  • Мнения: 274
"Винаги ще те обичам". И това от най-неромантичния човек в света, който за близо 15 години не ми е подарявал дори едно цвете. И не е бил друсан , питах го!  Laughing

# 38
  • Мнения: 957
Много се развълнувах.

# 39
  • Мнения: 1 455
"...ако всеки път,когато си мисля за теб,от небето падаше по една звезда,то луната много скоро щеше да разбере,колко е самотна"...-това ми е любимото...
има и още,тези дни ще дописвам.

# 40
  • Nearby
  • Мнения: 194
"Искам вечер да запивам гушнал теб.Искам сутрин да се будя от изгрева на твоята усмивка.Искам денем да си с мен, да се радвам на света!"

"Мило,вече няма аз и ти.Има НИЕ..И ако си тъжна,за съм два пъти по-тъжен.Ако си щастлива,значи не живея напразно..Обичам те"

"Обичам те и много ми липсваш.Мило,всичко ще бъде ОК.Искам остатъка от живота си да прекарам с теб.."

Тези са ми любимите,иначе са хиляди Embarassed

# 41
  • Мнения: 388
"Мисля си за теб" - в деня след вечерта когато се събрахме  Blush  Heart Eyes   loveuuu

# 42
# 43
  • Мнения: 58
От татко за рождения ми ден в 00:00 часа,т.е. искал е той да ме поздрави първи!!

"Винаги съм се гордеел и ще се гордея с ТЕБ!! Ти си най-чудесното дете на тоя свят-дори ти не си знаеш цената! 4.Р.Д. Обичам те!Целувам те и те прегръщам,сладка моя..име..."

Аз трудно се разчуствам,просто съм си такава,но тази нощ не спах,а си подсмърквах до сутринта Heart Eyes
Това е единствения смс,който не трия от тел. си.Живея в чужбина и когато ми е тежко си го прочитам Cry

Общи условия

Активация на акаунт