Бременност и копирни машини.

  • 3 443
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Хммм, ако бях на твое място бих си работила.

# 16
  • Мнения: 4 555
bilkata  Hug връщаш ми вярата в интелекта на майките  Joy която напълно бях загубила

Вергилия, честита Марийка Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 846
Всичко е вредно, ако човек се замисли, косата му ще настръхне. Да се тръшкаме от неща, които не можем да променим, обаче, ще е по-вредно за бебето, отколкото да ги приемем. Алергии, рак - от какво точно се предизвикват не е ясно, само се гадае, иначе да са им намерили цаката досега. Щом ти се налага да работиш, просто не го мисли! Peace

# 18
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
А майките, които не са помирисвали копир и имат деца с алергии?
Аз използвах копир, шест други мацки в работата също.Четри родихме,на две им предстои.Общо 7 бебета.И на никоя от нас и през ум не и е минало, че И това е вредно.Все пак не работиш с копири от преди 20 г.

# 19
  • Мнения: 1 666
Първо - Верж, честита ти Марийка! Леко и безпроблемно бременеене!
В този смисъл е нужно и по-малко да психясваме, когато сме бременни, защото ако много вземем да размишляваме... то и въздухът, дето го дишаме е пълен с вредности....

# 20
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ходи си на работа и не му мисли чак толкова.

# 21
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Всичко е вредно, ако човек се замисли, косата му ще настръхне. Да се тръшкаме от неща, които не можем да променим, обаче, ще е по-вредно за бебето, отколкото да ги приемем. Алергии, рак - от какво точно се предизвикват не е ясно, само се гадае, иначе да са им намерили цаката досега. Щом ти се налага да работиш, просто не го мисли! Peace
Абсолютно! И аз мисля така!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт