Ще бойкотирате ли продуктите на Нестле?

  • 16 533
  • 363
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 521
Не.
Защото не мисля, че Нестле са причината за детската смъртност в страните от третия свят.

 Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 4 590
Не.
Защото не мисля, че Нестле са причината за детската смъртност в страните от третия свят.

Това е и моята причина да не подкрепя бойкота.

 Peace

# 62
  • Мнения: 750
Аз не бих да боикотирала,защото Габи е свикнал с млякото Нидина на Нестле и педиатрите съветват да не се сменя Thinking
Макар,4е никак не е евтино 27 еври кутия от 900гр Twisted Evil
Скоро оба4е имах една лоша слу4ка с това мляко, защото му беше изтекла трайноста а на кутията пишеше,4е изти4а след 3 месеца.
 Аз оба4е се обадих във един от офисите на Нестле и бяха доста любезни Party.Дойде техен служител директно в къщи,смени ми млякото и ми даде една пълна торба със подаръци от Нестле Mr. Green

# 63
  • Мнения: 660
Да, смятам да не купувам продуктите на "Нестле". Има не по-лоши алтернативи на всичко от храните, през козметиката и кучешките храни. Не мисля, че ще лиша от нещо себе си или пък семейството ми.

И нека само напомня, че тук далеч не става дума само за храните с тази марка, а и за техни многобройни дъщерни фирми. На техните продукти не пише "Нестле".

# 64
  • Мнения: 14 654
Няма. Децата в третия свят не умират заради неетичния маркетинг на Нестле, а поради съвсем други причини. По принцип не купувам много от продуктите им, но това не е защото ги бойкотирам, а защото изобщо не използвам такива неща (зърнени закуски например).

# 65
# 66
  • Мнения: 258
Не.
Защото не мисля, че Нестле са причината за детската смъртност в страните от третия свят.

Точно това мисля и аз  Peace

# 67
# 68
  • Мнения: 37
Мисля да огранича до колкото е възможно купуването на техни продукти, по принцип съм много против политиката на корпорациите по целия свят, ние също сме жертва на гадното консуматорско общество  Peace

# 69
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


      Не!!!Този бойкот е абсолютна глупост.И аз изчетах блоговете, но причните и доказателствата са смешни!

# 70
  • Мнения: 961
Не, няма да го подкрепя. Като родя и детето ми поотрасне, най-вероятно силно ще огранича приема на някои продукти на Нестле за деца, но не виждам причина да не купувам от другите продукти, от които съм доволна.
И за информация - макар и монописти, хубавото на големите производители е, че следят за стандартите за качество, докато малките фирми производители не винаги отговарят на изискванията за качество. Лично мнение. Не карам никой да се съгласява с него.

# 71
  • Мнения: 9 907
Да - подкрепям бойкота. Обясних накратко и на децата защо няма да купуваме нищо на 'Нестле".  Simple Smile

какво им обясни всъщност, интересно ми стана?

# 72
  • Мнения: 1 304
Дрън дрън.Нека си рекламират хората,другите марки и те да рекламират
Ама че щуротия е този бойкот.Доволна съм от повечето им продукти

# 73
  • Мнения: 502
Мдаа, както и очаквах - типичното незаинтересовано и консуматорско отношение...

# 74
  • Мнения: 982
Синът ми ги е бойкотирал и без моето участие, не харесва нищо на Нестле.

Браво на него! Peace

Най-цитираните думи, които съм чела някога в този форум са:
Не.
Защото не мисля, че Нестле са причината за детската смъртност в страните от третия свят.

Общи условия

Активация на акаунт