КаКвО МоМиЧеНцЕ бЯх, КаКъВ гЛиГаН сТаНах 4

  • 15 838
  • 425
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
Аааа, готина мадама е тая Тарти! На мен ми харесва и преди и сега  Peace

Ама тя втората снимка една завоалирана, виждам че и ти се снимаш като мен. Аз давам сумати инструкции винаги на снимащия ме. " Ако съм в профил да се внимава да нямам двойна гуша, винаги със затворена уста, внимание за позата и никога в гръб!"  Sunglasses
  hahaha hahaha hahaha hahaha И аз съм тъй  Joy Joy Joy Joy

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Ама тя втората снимка една завоалирана, виждам че и ти се снимаш като мен. Аз давам сумати инструкции винаги на снимащия ме. " Ако съм в профил да се внимава да нямам двойна гуша, винаги със затворена уста, внимание за позата и никога в гръб!"  Sunglasses

Ще ме умориш Laughing Моята не е правена нарочно, просто така се е получила  Grinning

# 17
# 18
  • Мнения: 229
Здравейте глиганки!
Благодаря ти Sky за новата темичка! Много е хубава!
mama tedinka много си хубава и слабичка. Браво на теб! Това за колко време го постигна?Тарталета и ти изглеждаш много добре. И преди и сега.Сега просто си по-женствена.
irena_oi хич не се връзвай на глупавите подмятания на колежките. Сега за да млъкнат съвсем и да позеленеят от завист трябва да продължиш с ограниченията и да смъкнеш още килца. Тогава пък да видим какво ще кажат?!
Аз днес съм доста режимна и се чувствам много добре. Ходих при личната лекарка и тя е с наднормено тегло и разговорите ми с нея много ми помагат да се мотивирам още.
Сега отивам да тренирам. Успех на всички и повече минусчета в новата темичка да отчетем!  Hug

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296
Тарталета и ти изглеждаш много добре. И преди и сега.Сега просто си по-женствена.

А, остави ти тази женственост  Stop  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 7 914
приемате ли още една глиганка в редиците си...с наклоности към слоница? Blush

само дето аз ще спестя поправянето на таблицата с моите мерки( огромна тайна са) Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 493
Гале и аз вече не помня от кога съм на диета от средата на януари , но аз съм по драстичните и гладни диети- без едно мога , с едно не.
От другата седмица май пак почвам плодовете , чудя се newsm78

# 22
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Е, Звездиии, добре дошла, мила HugКак е Ерик, нали така се казваше дечко?

Как е 90 дневната, ако знаеш и аз колко много искам да се включа, ама все ми се струват много въглехидратите там #Crazy newsm78 на теб какво ти е мнението?

Абе редовно си ви чета, да знаеш Hug

Блонди, правя в момента специалитета ти със спанак и бамя, ама без бамя Joy hahaha

# 23
  • Мнения: 485
Как сте сладури...слебеете ли.... Аз тъкмо се прибирам от разходка...бяхме с милото на кафенце....и така. Да ви призная днес се качих на кантара и ме показа с 1 кило повече от по принцип , а да кажеш да съм плюскала не съм. Та кг за сваляне растат а аз на едно място си стоя. Гърлото ме боли и изобщо-хубава картинка съм. Така стига съм се оплаквала...на свои ред и аз да пожелая с новата темичка мн минуси да отчетем и мн хубаво настроение.

 звездичка разбира се. Ти да не си помисли нещо друго Wink

Galia G.   я сподели на какъв режим си. Може и да съм чела, ама съм забравила....  bouquet

Блонди и ти на какъв режим беше newsm78?
Отивам да си направя едно "разстройващо" чайче., че положението е н(З)апечено hahaha hahaha hahaha и пак при вас
  Hug

# 24
  • Мнения: 480
Браво на Скай!Поздравления!!!  bouquet Бързам да пиша, после ще чета!
Скай дай препратки към старите теми и малко ми стана мъчно за онова красиво заглавие, ама нищо,на следващата тема може би Rolling Eyes Не ми се иска да загубим основната идея, че сме били момиченца,а сме станали глигита! Peace

# 25
  • Мнения: 7 914
Lindita
 правилно си запомнила  Hug и мерси за посрещането на sky***** също   bouquet
ами 90 дневната за мен работи..свалям( май до вчера и днес, че се улях) но има и момичета, които няма да смъкват много и пак свалят...то няма идеална диета.. всичко си е диета, и дори да ти се вижда много плюскането пак има гладни моменти и то доста Tired
 хванала на хорото и ще си го изтропам Crazy пък ако решиш идвай при нас.. в крайна сметка,ако не ти допада режима ще се откажеш Hug

Тарталета
 и аз те видях.. супер си изглеждаш newsm10

# 26
  • Мнения: 485
Браво на Скай!Поздравления!!!  bouquet Бързам да пиша, после ще чета!
Скай дай препратки към старите теми и малко ми стана мъчно за онова красиво заглавие, ама нищо,на следващата тема може би Rolling Eyes Не ми се иска да загубим основната идея, че сме били момиченца,а сме станали глигита! Peace

Мими то Ок но проблемо дет се вика. Но нека в следващата тема да си я кръстим по старо му, че в момента не ми се занимава много а и ми се спи нещо ooooh!. Дано да не се обидите нещо Rolling Eyes.
Аз си пия в момента чайчето, за 90 дневната и аз се чудих ама там ми казаха, че с моите килограми , ако тръгна да отслабвам съм щяла на скелет да замясам Shocked hahaha, та и я оставих.. hahaha.. А иначе бравос на тези, които отслабват
Peace

# 27
  • Мнения: 27 524
Редакцията е до 24 часа за пусналия темата. Иначе за мод и админ е постоянно. Ако се наложи, аз ще уредя мод  Simple Smile

Скай, не съм на нищо специално, мен хич ме няма по 125гр шунка и 12 грама масълце и по определените неща за хапване за деня. Ям леко и диетично по знания някакви - плодове, зеленчуци, разделно, полезно, нищо определено.

Линда, без бамя на спанака слагам много бяло сирене и малко грис (и без домати) и става супер. И пак много чесън  Peace

# 28
  • Мнения: 485
Блонди а успяваш ли с този си твой режим. Досега колко си смъкнала и за колко време. Питам те, защото напоследък все повече се убеждавам, че с глад доникъде няма да  стигна ooooh!

# 29
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Скай, аз също не гладувам, но свалям... бавно наистина с по 2 кила на месец ако те уреждат ще стане.
И аз като Блонди наблягам на зеленчуци, кисело мляко, по един плод на ден, напоследък си правя супички, по-малко въглехидрати, повече протеини и полезни мазнини.Пия вода и спортувам, но за последното повече трябва да се старая, признавам си  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт