Да започнеш всичко отново...

  • 3 186
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 51
ЗДРАВЕЙТЕ ВСИЧКИ!
Не мога да повярвам,че след всички тези години си търпяла-благодари се на бога ,че, все още не си му родила деца.Той не заслужава нито теб нито да му родиш деца.
Казвам го от личен опит-всяко начало е много трудно,но помисли ако имаше и дете на ръце?
Бях на 24 с дете на 2 год. и 3 мес.-сама без подкрепата на родители и без покрив над главата,но се оттървах и не съжалявам с нищо.
Живей бе жена -да не би да си с три живота?Като не при единия при другия-търси и не си губи хубавите години от живота!Мога да ти пожелая успех и много щастие от тук нататък,но бягай докато е време!!!!!!!!!  bouquetУСПЕХ!!

# 31
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
разбира се, че ще се справиш Hug! пожелавам ти прекрасен живот с човека, когото обичаш!

# 32
  • Видин
  • Мнения: 168
Благодаря на всички за подкрепата.Надявам се ,искам да продължа напред.
Снощи говорихме пак ,той се опитва всячески да ме разубеждава ,че  съм взела прибързано решение .Не е така ,просто съм го знаела ,но все отлагах.Сега се надявам родителите ми да не ми създават проблем ,най-вече баща ми .Той е против всяка връзка с човека с когото искам да съм,дори каза ,че е способен на всичко само и само да попречи на връзката ни.Искам малко почивка от всичко ,да се отърся и след това наистина да започна наново ,ако е рекъл господ.
Вече не издържам ,отвсякъде всеки изисква и никой не ми помага.
Днес просто целия ден бях смазана ,ревях ,всеки звъни и ме пита сигурна ли съм в решението си. Просто  искам да ме оставят на мира за малко.наистина ми е тежко и всички са наранени
Искам да съм силна.....

# 33
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Силна си! Просто не го знаеш. Един ден като погледнеш назад, ще си възхитена от себе си, че си излязла от коловоза, който не води за никъде. Вярвай ми! Един живот живееш. И е време ТИ да започнеш да изискваш. Най-напред от себе си - да си щастлива, обичана, ценена.
Успех!

# 34
  • Мнения: 2 556
Дори не мога да си представя, че на 34 години човек може да се колебае дали да бъде или да не бъде с някого само защото родителите му не биха го одобрили. (В латиносериалите това е основен конфликт, но в реалния живот не мислех, че го има при големи хора, честно)

Един съвет от мен: Опитай се да си се представиш след 5 години, с дете, от кой си представяш че е това дете и кой от двамата пасва повече на тази роля. Все пак това има голямо значение, ако вече искаш деца, както казваш.

# 35
  • Мнения: 3
Един добър съвет от мен : недей да даваш обяснения - дори за това дали си сигурна в решението си! Просто не отговаряй на обажданията му. А относно семейството ти - бъди сериозна, не показвай че ти самата се колебаеш и страхуваш. Пожелавам ти скоро да не живееш и при семейството си а при новата - стара любов с която сигурна съм ще бъдеш щастлива   newsm10

# 36
  • Мнения: 592
Имам дотук два пъти от нулата - единия път горе долу като твоя случай, но се осъзнах на 5 година. Сега съм супер, да чукна на дърво!!! Само и единствено шокова терапия и никакви компромиси с миналото- това е решението и не се замаявай с друго - само напред, ако можеш и в София, ако не- здраве да е! Късмет!! А дете можеш да имаш и на 46 - на мой приятел адаш жена му роди с моята миналата година - живо и здраво бебенце! Това ти е последния проблем в случая - още си супер гадже! Така че ти го желая от най-готиния пич, който ще срещнеш!!! Само не сравнявай с предишните!

Общи условия

Активация на акаунт