МАЙчета 2005 (108)

  • 12 623
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 407
Иви страхотни сте Hug

# 61
  • Мнения: 2 407
По кафенце  newsm64  food010 kaffeetrmker_2
Днес отивам да взема Ники и отиваме на разходки family 1swing  Nature Sunny

# 62
  • Мнения: 888
Здравейте  Hug
Сверихте ли часовниците  Heart Eyes?
Kamij , мерси за кафенцето и закуската!  bouquet И приятна разходка! Flutter
Ние си имаме татко за 1 ден  Crazy, направих им банички с бутер тесто и се чудим дали да излизаме- тук голям студ  ooooh!

Ренка, как е детенце?   
Някъде из предната тема беше писала за Море от любов  newsm78- ами аз не знам...доста съм си притеснителна и не бих отишла сякаш да си изливам душата...ама бих се зарадвала любимия да се сети разбира се, но повече ще се радвам да е по- често край нас и да ни обгражда с любов и внимание  Heart Eyes

Хубав ден на всички! Peace

# 63
  • Мнения: 1 102
Иви, наистина са ти много сладки дечицата Heart Eyes

Рени, дано се облекчи положението на Насчето! Дени преди 2-3 седмици едната нощ не можеше да диша, имах чувството че ще се задуши, бяхме готови да ходим до Спешното. Но последната ми надежда беше Вентолина, успокои го малко , макар че пак едва изкарахме нощта и всяко поемане на въздух от Дени ми носеше облекчение. За пръв път му се случи такъв кошмар, бая се бях изплашила. ooooh! Tired

Да се похваля, че от 2-3 седмици Дени казва "р". И заслугата за това е изцяло моя, аз го научих bowuu bowuuМного съм горда със себе си, пък и с него WinkМного сладко го казва, не можем да му се нарадваме, и той е горд от себе си Laughing

# 64
  • Мнения: 920
Пък ние имаме бронхит  #Cussing out. Вчера след като дигна 39,5 отидохме до детска пулмология, слушаха, снимаха и така. Купих инхалатор, даваме АБ. Не яде. от вчера сутринта общо до сега е изял филия без нищо, пакет солети и едно данет дуо  ooooh!. Снощи и от корем се оплака, без малко да тичаме и до Пирогов. Явно от глад и пиенето на лекарства имаше спазъмчета. Днес е доста по-добре, дивее из къщи, кара си новото колело (вчера пердиобед купихме подранил ЧРД подарък).

Хубав ден! Да не забравите че сме час напред!

# 65
  • Мнения: 2 407
Дано Калоян  се оправи бързо.

# 66
  • Мнения: 796
Тиа, много неприятно. Това, че не яде да не те притеснява толкова (ама и аз бих се притеснила, де), организма си  пази енергията и  се щади така. Важното, че днес е живнал е дивее Peace
А аз съм една патица ooooh! От няколко дни, повече седмица всъщност, Пламен много намали яденето или изобщо не иска да яде, а аз само го насилвам или го заплашвам, че ще му спра всякакви филмчета. Пък то детето изкарва деветнайстото зъбче Crazy Ама чак днес се сетих да му надникна в устата.
Много се чудя какво да му подарим за рождения ден, живот и здраве. Вчера като рових из интернет ми допадна много един  баскетболен кош. За мамите, чиито дечица рисуват добре - попаднах на едни прожектори - детето всъщност прекопирва прожектирани картинки на една дъска, стори ми се интересно Simple Smile

# 67
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Тия, скорощно оздравяване на Калоян. Hug Наистина детето си знае най-добре за яденето, а на нас ни е работата да се притесняваме.
Дона, честито зъбче на Пламъчето.
Иви, и тричките сте големи сладурани.
От днес и Ивчо е към болните. От петък вечерта ни се виждаше крив и топличък, тръгнаха едни сополи, но вчера беше добре в кондиция. Днес обаче го заведохме на лекар - отит. Щяхме да пътуваме днес следобяд за Русе с него. За сега обаче отложих пътуването. Притесних се кого по-напред ще гледам. Майка каза, че дядо само се опитвал да попита къде съм и кога ще дойда. Абе нормалната гадост при мен.

# 68
  • Мнения: 3 818
Здравейте дами,
влизам набързо да се оплача само, щото тая моята не се издържа. След като няколко дни установявах произхода и характера на неразположението си, установих, че проблемът не е толкова в гаденето, а  в това, че изпитвам постоянно остра стомашна болка. Имам чувството, че някой ми стърже стомаха с лъжица, болката е физическа, като по време на гастрит примерно. Оттам никакви против повръщане не ми помагат и вече място не мога да си намеря от болките. Ще звъня утре на лекарката си да видим дали тя няма да измисли някакъв илач, иначе просто не мога да си обясня как ще изкарам.
Сега като връщам лентата назад, установявам, че и при миналата бременност го имах този проблем. Но тогава нали ви казвах, че пих антибиотик и си мислех, че от него ме болеше така стомаха, а той не бил виновен. Имам спомени, че така ме държа десетина дни, ама де да видим, ако е вярно, ми остават само още три Laughing

Съжалявам, че ви дудна на главите, просто трябваше да се оплача Laughing
Иначе Миша също е в отбора на болните, но ще мине бързо надявам се, няма температура, само подкашля и подсмърча, утре ще мине един контролен преглед за всеки случай.

Пожелавам на всички болни да оздравяват, на Сиска честито Р и обещавам следващият път да пиша по-малко за себе си и повече за вас Hug

# 69
  • Мнения: 465
Tia дано бързо се оправи детенце и да започне да си хапва Praynig

Иви много сте хубави, сладураните толкова си приличат и разбирасе приличат на мама Wink

Сиска как успя, разкажи Криси много смешно казва "Р" то т.е то не е "р"  Laughing Wink

Fairy успех при лекаря утре, да се открие причината и да му намериш цяра на това неразположение

# 70
  • Мнения: 796
Сиска, честито "р" Grinning
Феъри, а какво хапваш най вече? Да не е някой зеленчук или плод, който ти действа така на стомаха? Аз пък напоследък мога да ям само кисело мляко, сухар, кашкавал, а от киселото мляко ми се получават такива киселини, че и аз едвам издържам, но пък само това ми се яде.  Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 480
Оф, идва ми да си фрасна главата в стената, честно!
Снощи заведохме Наско при майка да пренощува там. Вчера го гледА едната баба, днес да е другата, че аз да мога да поспя през деня. Ние с мъж ми излязохме с едни приятели, после аз на работа, той си остана в кръчмата. Та още като отивахме към майка, имах лошото предчувствие да не се влоши положението. Така е станало. Към 4 часа сутринта Наско се събудил и казал, че го боли коремчето. Станал да пишка, майка го пипнала - вдигнал Т - 39. Повърнал. Към 11ч. Борето се обадил на проверка, майка казала, че Наско е вдигнал Т, но сега бил добре и даже щели да излизат на разходка.
А аз съм си спяла, нищо неподозираща. Към 14.30 се обадих и аз да видя какво става, та майка като ми каза ,айде газ, взех го. Към 5ч. беше вдигнал 38. Очите му светеха. Още снощи, де. Даже мъж ми в асансьора към майка каза "болен е пича".
Одеве, преди да тръгна за работа хапна добре, беше спаднала Т. Дано да изкарат добре тази нощ! Утре ще вземем резултата от посявката. Ще го водим и на лекар, да видим какво ще излезе. Иначе диша през носа. Отвреме на време се запушва, но не е постоянно. Ама жълти са сополите, де. Абе, гадост!

# 72
  • Мнения: 2 407
По кафенце  food010 kaffeetrmker_2
Болните бързо да оздравяват.
Аз да се оплача от мойто дете, където все я пехвалвам.Вчера какво и стана незнамама такова дранележане по земята и т.н, че незнам как не я утрепах.Някакъв зверски инат и налагане.Искаше яйце-шоколадова от Фантастико и и купухме докато стигнем до касата беше изядене,реши обаче че иска второ Shocked,аз и казах НЕ! И от там като се почна-направо умряхме от срам с мъжът ми.Вечерта иска да спи с гащиобеснявам и ,че пишка през ноща и ще се намокри,те НЕ-гащаи та гащи,е легна си с рев и днес съответно едвам отлепи за градината.Направо незнам ,дано да е моментно,че иначе ще получа удар.Баща и е бил такъв,та и с него се ипокарахме снощи.
Още като я взех от свеки и ми почна с номерата-не сикаше да излиза,а преди това ми наду главата за Макдоналдс.....
Феъри успех!
Честито зъбче на Пламъче! newsm47
Лек ден!

# 73
  • Мнения: 995
Добро утро!
Заведох дребното на градина без да се усети. Измислих чудесна тема за разговор - "Каква торта искаш за рожденния ден?" bowuu

Днес следобед ще заведа Ава да и вземат секрет от носа

Честито колело на Калоян и скорошно оздравяване!
Биренка, стискам палци!
Дона, дай линк към проектора!
Само на моето дете ли отдавна (още като стана на 2) са му излязли всички зъби ShockedНали трябва да са 20?
Камиж, не знам какво да ти кажа, освен, че знам как се чувстваш Hug. Потърси ключа от палатката тук:

Още като я взех от свеки и ми почна с номерата.......................
Wink

Феъри
, как няма да те боли стомаха като "стърже" от глад.   Wink
Сиска, честито "Р".
Аз пък вчера проведох урок по рисуване. Станислава вече рисува глава с очи и уста (по 5-6 броя Laughing), крака и ръце. Обачеее като почне да  рисува главата започва едно "центрофугиране"- върти молива докато не и кажа да спре Joy

Спорна и хубава седмица  bouquet



# 74
  • Мнения: 3 818
Добро утро и от мен Simple Smile

Бързам да съобщя, че от снощи има промяна в състоянието ми и то благодарение на мъжа ми, Господ здраве да му дава Laughing
Вчера, докато се гърчех, мъжът ми заключи мъдро, че според него ме боли от спазми на мускулатурата на стомаха и да пия Но-шпа. Аз, вече напълно отчаяна, реших, че само това не съм пробвала още, пих Но-шпа и о!чудо, мина ми Mr. Green Сега съм на стройна система 3х2 Но-шпа и съм почти добре  Laughing Само ми се гади леко, но е в рамките на нормалното, така че не се оплаквам Laughing

Катка, браво за хитрото водене. Утре можеш да я разпитваш какви подаръци иска Wink

Миша пък се оказа, че има бронхит, сега е на антибиотик и три вида сироп.  Confused Оставила съм я обаче да се гледат с бабите, а аз се върнах на тръстиката Laughing


Камиж, няма начин, децата имат пълна торба с номера, докато не извадят всичките, няма край на изненадите Laughing
Лек ден на всички ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт