Цирк Балкански

  • 17 375
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 172
Сутринта, в сутрешния блок на BTV, Ани Цолова беше в цирка и говори с Александър Балкански за цирка, предстваленията и др.
На 04.04.08г. е първото представление, на това място Ал. Балкански каза, че ще са около 5 седмици, после 3 седмици в Люлин и накрая 3 седмици в Младост.

# 31
  • София
  • Мнения: 4 867
Всяка година цирк Балкански е в Младост няколко дни след рождения ден на Габриела. Тя вече свикна да възприема представлението в своя чест.
Надявам се, че и тази година няма да пропуснем, независимо от лошите спомени от миналогодишното посещение.

# 32
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Аз останах разочарована от тяхното представление, не защото не направиха невероятни изпълнения и трикове, а защото нямаще нища интересно за децата. Те като акробати са превъзходни, но на децата на 20 мин им омръзна да гледат такива работи. За големите хора представлението е впечатляващо, но  на децата не им беше особенно интересно.
животните са за кратко. Дано да са променили сценарият си.
Дано се включат и други майки, миналата година ако не се лъжа имаше подобна тема. За да не се окаже , че само аз съм на това мнение.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 867
Цитат
а защото нямаще нища интересно за децата

На Габриела й беше интересно и миналата, и по-миналата година. Харесаха й акробатичните номера, "танците" на китайската трупа, изобщо цялото представление я държеше като омагьосана.
За пръв път я водихме на цирк на годинка и нещо - още тогава беше много впечатлена и изгледа с интерес цялото представление.

# 34
  • Мнения: 1 404
А дали ще има билети на място?Ние ще сме в София в петък и много искам да заведа Ния,но се притеснявам дали не трябва предварително да се купуват билетите?

# 35
  • Мнения: 4 399
Благодаря за отговорите!

# 36
  • Мнения: 872
На нас ще ни е за четвърти път тази година.
Първия път на около година и половина я водихме с баща и, най- отпред седнахме, доста време гледа момчето ,което беше до прожекторите и ги насочваше, точно над главите ни, и представлението гледа, но повечето време гледаше младежа къде се е покатерил... Joy,послушна беше, издържахме до края, то си има и антракт.
Като беше на около 2 половина я водих сама, с една приятелка и нейното детенце. Много интересно и беше, всичко изгледа от край до край, аз си казах -супер ,порасна ми вече момиченцето, разбира кога трябва да се стои мирно.
Миналата година я пратих с баща и ,сигурна че няма да има никакъв проблем, че е голяма... Нищо подобно, беше го подлудила , като се прибраха му се равеше. Точно влезнали И седнали, казала че иска да и купи това или онова, въобще държала се е ужасно. За което не е виновна тя, а баща и след като и  позволява да се държи по този начин. Бяха изпогубили една чантичка, шапката и едно пони ,което и бях купила същия ден...
Тази година не знам как ще е .Не че на мен ми се гледа пак цирк...

# 37
  • Мнения: 306
А билети на място или...? newsm78
Запис и от мен!

# 38
  • София
  • Мнения: 4 867
Билетите са продават на място, обикновено за първите няколко представления се разпродават ужасно бързо. Аз за всичко, освен за кино, предпочитам предварително да си купя билетите.

# 39
  • Мнения: 247
А къде точно се намира цирка?

# 40
  • Мнения: 342
Ние утре сме на цирк по семейно с детето и още едно приятелско семейство пак с дете,вече имаме билети Wink. Дано децата да издържат там и да ми е интересно.
Daniella-Цирка се намира в първата пряка след мол -София(в дясно) движейки се по ул.Опълченска посока руски паметник.

# 41
  • Мнения: 1 212
запис ...

# 42
  • София
  • Мнения: 2 698
Днес по радиото слушах  реклама, че цирк Балкански отваря врати на 04.04.2008 г. в Зона Б5, проверих сайтът им, все още няма информация. В рекламата казаха, че представленията ще са от 17:30 и от 19:30 часа.

Кажете ми моля ви, ако имате повече информация за цирка. Най-вече ме интересува работното време на касата.

# 43
  • София
  • Мнения: 384
Тази вечер бяхме на цирк.Програмата е много хубава,но е много дълга.Свърши някъде към 22,45.
Има лъвове,коне,пони,кученце,камили,змии,китайки,и т.н.
Ако сте с дете,по-добре е да ходите на дневното представление.Нашият син едва го издържа и не знам как ще стане утре за яслата,но определено му хареса.Просто не можа да му се наслади пълноценно,защот страшно му се приспа.
Приятно гледане.

# 44
Какви са цените на билетите?

Общи условия

Активация на акаунт