Каква марка помпа за кърма да си купя?

  • 5 052
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Още един глас за Avent! Peace

# 16
  • Мнения: 5 140


И още един.

# 17
  • Мнения: 28
Опитай се да кърмиш.
Най-лесно е да си купиш помпа.Веднага след като родиш и ти дадат бебето го сложи на гърда .
Иначе помпата Авент е най-добрата
Желая много късмет и едно хубаво бебенце

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
никаква. помпите не ми помогнаха по никакъв начин. научих се да се цедя на ръка и така, цели осем месеца. изчакай, за да видиш дали изобщо ще ти е нужна помпа, за да си даваш парите. все пак хубавите са скъпи. винаги някой може да отиде и да ти купи,след като родиш. успех!

# 19
  • Мнения: 748
Медела  Peace
Няма толкова отзиви за нея, защото е сравнително от скоро на нашия пазар, но е много по-добра от Авент.

# 20
  • Мнения: 1 193
Аз и с двете ползвах на "НУК" - тип спринцовка  Grinning

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Авент! Peace

# 22
  • Мнения: 598
Защо пък никой не и писал за обикновенната помпа от 4-5лв, която продават по аптеките? Тип спринцовка. Когато ми се е налагало винаги ми е вършела работа. Купих си я след като родих, още на втория ден в болницата уж да стимулирам кърмата, но после пак си я ползвах от време на време.
Сега като се поразрових, гледам че и на Chico имало подобна на сносна цена http://family-bg.com/prX_359.htm?osCsid=501041c1776f926871409b48f177935,

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 364
Моята беше Чико и общо взето не ми вършеше работа. Донесоха ми я в болницата след като родих. Мисля, че и въобще не е толкова нужна - да съм я ползвала няколко пъти и то след това гърдите много ме боляха. И досега, ако е необходимо се изцеждам на ръка. Иначе бебето си изсуква всичко. Най-добрият вариант е то да си суче и при крайна необходимост да се изцеждаш - ако чак толкова са пълни или нямаш възможност да го накърмиш в даден момент. Като цяло мисля, че е безсмислено да се купуват скъпи помпи предварително и в последствие да се окажат ненужни. Би могла да си вземеш една обикновена помпа на Камера и ако в последствие ти се наложи - да си вземеш по-скъпичка. Здраво и хубаво бебче!  Hug

# 24
  • Мнения: 506
първия път ползвах тип спринцовка и другите като тромби на велосипед Laughingнезнам как се казват
втория път Авент-разликата е огромна в полза на Авент

# 25
  • София
  • Мнения: 83
Avent  Peace

# 26
# 27
  • София
  • Мнения: 1 185
Аз ползвам Чико - ето тази http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_101&products_ … a15247591e83ab4f6  Доволна съм!  Peace

# 28
  • Мнения: 4 335
Аз ползвам на 4ико и не сьм имала проблеми Peace

# 29
  • Мнения: 1 186
AVENT Peace страхотна е Peace

Общи условия

Активация на акаунт