развръзката на темата със съквартиранта

  • 2 765
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 500
объркана,нещата изглеждат сякаш двамата млади се искат.Не е само приятелство май.То бива дружба,ама това на лЕбов прилича.

# 16
  • Мнения: 4 668
Миличка , проблемът не е само в съквартиранта  Confused
Твоят човек не е наред нещо или не знае какво иска .
Мнението ми е да го оставиш да търси себе си , а ти не се занимавай повече с него .
Не знам дали е гей , най - вероятно не , но искам да ти кажа , че познавам гейове , които се държат много , ама много по - мъжки от твоят човек  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 474
Объркана - прочетох съкратената ти история.... вземи  го натирвай този у лево и си пази нервите... Peace Ама пък той много лесно се влияе от чуждо мнение,бе..../и то не твоето/ -това трябва да ти говори нещо...
Почвам да се замислям върху поста на Ilang-ilang  и той ми изглежда все по-достоверен....  Confused

# 18
  • Мнения: 2 197
Абе я не се занимавай с него!
Аман от идиоти. Добре, днес държи на мнението на съквартиранта си, с когото са приятели. Представи си, че заживеете заедно, имате деца и т.н. Каква е гаранцията, че утре някой друг няма да го подкове на друга тема и да започне пак да мрънка и да си създавате дрязги за нищо? Ако някой се влияе от чуждото мнение до степен, която описваш - изобщо не ти трябва да се занимаваш с него. Мъжете никога не порастват, но гледай да намериш такъв, който поне е преодолял нуждата от майка и бавачка.

# 19
Ооо, абе цялата история е --- нямам думи просто.
Снощи ми се обади един от неговите най-добри приятели от години да ме пита какво правя; дойде с моята компания на дискотека, цял кръг приятели - и всички се забаляваме. А онези двамата: съквартиранта звъни на всички наред и съска по телефона да ходят някъде с него, ама всички му казаха къде са и с кой са и колко добре си изкарват; а онова бебето се е покрило и на никой не вдига от приятелите си.
Може да не чак толкова крайни нещата, че да са любовници, но съм съгласна, че има някакъв много голям психо проблем в отношенията им, в които единия се изживява като властна майка/жена/любовница, а другия като безпомощно детенце.
Много ми е интересно, дали въобще ще ме потърси повече. Но ако се обади, не знам дали ще мога да си контролирам нещата, които ще кажа ...

# 20
  • Мнения: 474
Изобщо не се контролирай.....пък после разказвай 

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 16:45 от ronq

# 21
Миличка , проблемът не е само в съквартиранта  Confused
Твоят човек не е наред нещо или не знае какво иска .
Мнението ми е да го оставиш да търси себе си , а ти не се занимавай повече с него .

Да, наистина явно не знае какво иска. От което на мен ми става малко обидно, но в крайна сметка като не е сигурен за мен - нищо не мога да направя. Насила хубост не става. Обидата идва от това, че трябваше да изслушам какви ле не безподобни глупости за себе си ... и да търпя такова отношение.
Даже и сега не виждам как си ги представя нещата този човек: че ще ми звънне и ще каже - измислих го, с тебе съм. Или пък: ами аз реших, край. И в единия и в другия случай не знам какво да му кажа. Има ли въобще смисъл нещо да му се обяснява.
Не, дори не мога да си представя що за разговор ще се проведе ...

# 22
Изобщо не се контролирай.....пък после разказвай  Mr. Green

Е недей пък ти сега така, не е много хубаво да ми се подиграваш така. Колкото и да ти се струва смешно, за мен този проблем си е много сериозен и ми е докарал много стрес в последните няколко седмици.

# 23
  • Мнения: 474
Първо - не се
Изобщо не се контролирай.....пък после разказвай  Mr. Green

Е недей пък ти сега така, не е много хубаво да ми се подиграваш така. Колкото и да ти се струва смешно, за мен този проблем си е много сериозен и ми е докарал много стрес в последните няколко седмици.

Първо - не се подигравав /и през ум не ми е минал/
Второ - май наистина емотиконата не е подходяща... съжалявам, махам я веднага...  Embarassed

# 24
  • Мнения: 263
Сменяй приятеля овреме! Докато е само приятел!
Щом от сега ти си виновна смятай,че ако се стигне до по-сериозни отношения ще ти набива вина докато откачиш или пак си тръгнеш!
Овреме го зарязвай тоя. Явно не е човек, който може да има позиция и да си я защитава! Какво е това: пред теб ще каже едно, пред другите друго?! Това си е жива лъжа, а щом от сега почва да те лъже...

# 25
Първо - не се
Изобщо не се контролирай.....пък после разказвай  Mr. Green

Е недей пък ти сега така, не е много хубаво да ми се подиграваш така. Колкото и да ти се струва смешно, за мен този проблем си е много сериозен и ми е докарал много стрес в последните няколко седмици.

Първо - не се подигравав /и през ум не ми е минал/
Второ - май наистина емотиконата не е подходяща... съжалявам, махам я веднага...  Embarassed

Извинявай, така ми се стори с това човече.
Аз разбирам, че историята е абсурдно смешна погледната отрани - като цирк. Спор няма по въпроса.
Но вътрешно ми е доста гадно от начина, по който се развиха нещата. Колкото и да си били малко, вложила съм някакви чувства в този човек и ми е тежко, че той така се отнесе. Почвам да си мисля аз ли нещо постъпих неправилно ...

# 26
  • Мнения: 474
Изобщо не се контролирай.....пък после разказвай  Mr. Green

Е недей пък ти сега така, не е много хубаво да ми се подиграваш така. Колкото и да ти се струва смешно, за мен този проблем си е много сериозен и ми е докарал много стрес в последните няколко седмици.

Първо - не се подигравам /и през ум не ми е минало/
Второ - май наистина емотиконата не е подходяща... съжалявам, махам я веднага...  Embarassed

Извинявай, така ми се стори с това човече.
Аз разбирам, че историята е абсурдно смешна погледната отрани - като цирк. Спор няма по въпроса.
Но вътрешно ми е доста гадно от начина, по който се развиха нещата. Колкото и да си били малко, вложила съм някакви чувства в този човек и ми е тежко, че той така се отнесе. Почвам да си мисля аз ли нещо постъпих неправилно ...
Абе то смешна, смешна....ама ти си знаеш какво ти е....  Peace И недей да търсиш сега причина в теб..... откъдето и да погледнеш нямаш вина....

# 27
И защо тази тема е в семейни, а не в клюкарник?  newsm78

# 28
  • Мнения: 1 447
Объркана ,къде го намери това куку?Не се занимавай с хора които не знаят на кой свят са....на теб ти трябва нормален мъж.

Общи условия

Активация на акаунт