Нещо интересно за витамините

  • 2 477
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
Въпреки поста на NikiFin си мисля, че е по-добре да приемаме витамините чрез плодовете и зеленчуците, а не на хапчета. Темата за нитратите не искам да я засягам.

# 16
  • Мнения: 236
Безкрайно глупав "експеримент". Все едно го е измислило 6 годишно дете.
Но пък е смешно... Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 062
Извод: Водата е ВРЕДНА, понеже ябълката се окисли... Ама че глупост! Подобни демонстрации не доказват нищо, освен, че не сме ябълки.



 rotfImao  tooth
Хареса ми и на мен това.
Ауу, не бях забелязала до сега, защо никой не ми казааа. Е, понякога се оприличавам с круша, но тайничко. А някъде дълбоко в себе си знам , че всъщност съм тиква. #Silly

# 18
  • Мнения: 581
 Това, което видях изобщо няма да ме откаже да си пия витамините.

# 19
  • Мнения: 2 132
В моите витамини няма оцветители, добавки и т.н неща - така че съм спокойна  Laughing

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
А колко ябълки тябва да изям за да си набавя нужната дневна доза витамини?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 227
Лично на мен експеримента ми показва само, че изполват доста оцветители във витамините. Така е в доста храни. Не виждам нещо нечувано и невиждано. Peace

P.S. М-да , това е някакъв аматьорски, нищо-недоказващ експеримент, авторът му си признава по-долу в коментарите.  Mr. Green
Peace
Точно това и аз щях да кажа (напиша).

# 22
  • Мнения: 728
Лично на мен експеримента ми показва само, че изполват доста оцветители във витамините. Така е в доста храни. Не виждам нещо нечувано и невиждано. Peace

И аз съм на това мнение.. Ако бяха разрязали ябълките и те бяха изгнили отвътре може би щях да се впечатля но..
Пък и трябваше да има една наполовина срязана ябалка, оставена просто така за да се види ефекта от нищото което действа на ябълката и да се сравни тогава с другите..сигурна съм че при тази гледка всеки ще избере витамините.
А и ние не сме плодове и зеленчуци а живи хора все пак.

# 23
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
От експеримента се вижда,че ябълката потопена във водата с разтворения Центрум и тази в чистата вода са напълно еднакви.Нещо като реклама на витамините Центрум ми изглежда  Laughing
Иначе аз също пия витамини от време на време,защото поне аз лично не мога да си набавя всички витамини и минерали чрез храната.
А оцветители,консерванти и т.н. има вече в мноооого храни и напитки така,че това е най-малкото за което трябва да отричате витамините.Еми това е мойто мнение   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт