Вегетарианците превръщаме във месоядни в Дюканските редици славни - 91 тема

  • 25 024
  • 823
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 417
 smile3501 на всички!Красавици,чаровници Hug HugСтанах разногледа,то толкоз красота събрана на едно място #Crazy #Crazy Rolling Eyes
Боби,и ти "оффсъ" като мен HugЖелая ти много щастие и късмет във всяко начинание!

# 751
  • Мнения: 3 640
................Явно забелязваме в другите хубавото, а у нас грозното. Пък като го нямаме си го измисляме  #2gunfire .........................
smile3521 Вещи, много си права. Всички сте прекрасни!  Hug А ти си свалила поне 2 десетилетия от лицето си!  Heart Eyes

Мариаид, честито минусче!  Hug

# 752
  • Мнения: 7 474
Вещи, сори, ама верно ти отиде авторитета на кино.  Hug

Нали  Mr. Green тя се оказа много мила и симпатична вещичка  Crazy Crazy

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 18:25 от L е о

# 753
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
  Shocked това е една сладкарница в Овча купел 1, фалира, защото никой н купуваше тортите им. Да не би да живееш там някъде?

# 754
  • София
  • Мнения: 3 090
Пиглет, да, караш си ПЗ, само че + плод, хляб, кашкавал или сирене. По принцип би могло всякакво сирене или кашкавал, но аз до сега съм яла само лайт (от страх  Embarassed, пък и не са лоши). Това е просто съвет, не е казано, че трябва да навлизате така в 3 фаза. Просто аз започнах всичко наведнъж - и гали, и нишестени и т.н. и качих 2 кг първата седмица. Оттогава давам по-внимателно. Чист страх  Embarassed
Орелия  Hug разликата е убийствена! Струва ми се по-голяма от 12 кг, ти сега си като детенце!  bouquet

# 755
  • Мнения: 187
Боби,  newsm59 бъди жива и здрава, много щастлива и обичана
Разбирам, че сте си изкарали супер на срещата (не че се съмнявах), което е страхотно.
За снимките и усмихнатите лица няма да кажа нищо по-различно - страхотни сте.
Единственото, за което съжалявам е, че нямах възможност да дойда. Но за следващия път ще се постарая.
Приятна вечер на всички!

# 756
  • Мнения: 1 027
Вещии, напълни ми душата, ама май не ме видя, като се изправих, сигурна съм, че щеше да мислиш друго. то моят задник-заднище! Ето малко снимков материал, да ви изкарам акълите. При мен няма голяма разлика-не я търсете Simple Smile но поне да покажа какво бях и че сега леко заслабвам в лице Simple Smile
и...махам снимките- оставям само тази Grinning
лице - преди-сега 
http://images24.snimka.bg/005493916.jpg

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 18:53 от ros4enka

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ros4enka, в лице ми харесваш повече преди. Чертите са ти по-меки.

# 758
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Вещи, сори, ама верно ти отиде авторитета на кино.  Hug

Нали  Mr. Green тя се оказа много мила и симпатична вещичка  Crazy Crazy

http://gazeta.aif.ru/data/mags/uznat/45/pics/hz06_01_00.jpg

Ми да, целта беше да ме помислите ,че съм такава, пък в действителност съм:

# 759
  • Мнения: 3 640
Вещи, сори, ама верно ти отиде авторитета на кино.  Hug

Нали  Mr. Green тя се оказа много мила и симпатична вещичка  Crazy Crazy

http://gazeta.aif.ru/data/mags/uznat/45/pics/hz06_01_00.jpg

Leo, а ти се оказа страхотна сладкишка - чаровна, миловидна, като детенце!  Hug  Heart Eyes

Росченка, не мога да откъсна очи от твоите очи!  Hug Heart Eyes

# 760
  • Мнения: 1 027
Сън Hug
Горгона, ти си 3-тият човек,който ми казва това, но аз честно казано се харесвам повече без бузките Simple Smile иначе главата ми е като топчица Simple Smile
mariaid, дано скоро разликата да е по-видима, та да се похваля със снимки преди и сега Mr. Green
иначе, благодаря ти Hug

# 761
  • Мнения: 876
Ros4enka имаш разлика,така че да не съм чула оплаквания!  Hug Голяма сладурка си   bouquet

# 762
  • Мнения: 279
  bouquetНа дневен ред пак са мръвките Joy
Точно днес беше ден за скара.Нашата е от скоро(Kenwood),много и се радваме.В момента целият апартамент "ухае",но..на кого му пука,беше толкова вкусно Simple Smile
Чудни са снимките  bouquet

# 763
  • Мнения: 7 474


Leo, а ти се оказа страхотна сладкишка - чаровна, миловидна, като детенце!  Hug  Heart Eyes
Blush Hug Heart Eyes

Разбих си имиджа на леличка с престилка  Laughing

# 764
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Ми тъй си е я ... ама наистина изглеждаш много по-млада  Peace И си и слаба, пък очаквах след тези страхотии, които майсториш да си по-закръглена Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт