Вегетарианците превръщаме във месоядни в Дюканските редици славни - 91 тема

  • 24 995
  • 823
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 876
На мен така като ми се дохапва нещо и влизам в нейните снимчици и душата ми се напълва просто! Голям майстор си,признавам!   bouquet  chef

# 766
  • София
  • Мнения: 196
  Shocked това е една сладкарница в Овча купел 1, фалира, защото никой н купуваше тортите им. Да не би да живееш там някъде?
Еми нали цялото кралско войнство станаха дюканки, кво нема да фалират. А иначе тя живее малко по-нататък от ОК. Joy

# 767
  • Мнения: 7 474
Много е трудно да обичаш да готвиш и да не може да знаете  ooooh!
Едвам се сдържам, блокирала съм си фантазията, че ще стане поразия  Mr. Green
 Hug Ще ме прощавате за снимковия материал-не ви дразня нарочно Laughing Laughing Laughing

# 768
  • Мнения: 1 417
Лео,по-лошо е да готвиш и да не можеш да ядеш smile3516 smile3511
Росченка,супер си!  bouquet
Орелия,кВо изпуснах пак?Кви снимки,кВо,а?Я дай да видя Praynig
Джуфка,теб не те познах   33uu  EmbarassedВидях една хубавица на масата на Цвети,ама дали не съм грешка newsm78




# 769
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
А, аз съм го гледала преди. Сега не ми се обиждай, ама не мога да вляза там, че ще трябва да вадя после тигана за мен  Crazy Като мина в 3-та фаза ще надникна Wink

# 770
  • Мнения: 3 640
Като стана дума за готвене, Ванчето се изгуби напоследък.  newsm78

# 771
  • Мнения: 8 242
Много е трудно да обичаш да готвиш и да не може да знаете  ooooh!

Може, можееее.. Даже на мен ми е по-лесно да диетствам като готвя на някой специални неща  Mr. Green
Та готвя, въртя, правя, струвам - викам гости - облизват си пръстите и всички доволни  Laughing

Аууууууу да се оплачааааааааа smile3511
Майка ми се прибра от Италия и домъкна 10 кила шоколадиииииииииииии  smile3518
И моя мъж любим от одеве ме тормози да съм изяла едно шоколадче  smile3515 Мъничко било, хубавко било.. Честно ли е пък да ме тормози така  smile3514

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 19:31 от duhi_puhi

# 772
  • Мнения: 141
Ахааааа! Значи росченка е била една от хубавелките, които останаха анонимни за момент. Mr. Green Много си хубава! newsm03
smile3501
Има още една красавица с много интересно лице, ама не й знам ника. ooooh! Кукито верно кърти, на мен винаги ми прави впечатление и Дания (май така беше ника), много красива жена! smile3521
Вещи, не съм съгласна за бузките. Някои хора просто си ги имат, колкото и да са слаби. Аз съм от другите - като динозавър - в лице и шия изглеждам слаба, надолу се разширявам все повече, в гз вече .... #Crazy

# 773
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
И аз искам да съм динозавър  Mr. Green Пък то моето какво е - бузи, широки рамене и първото впечатление е за 10 кила повече. Не че и задните ми части са малки де  Laughing

# 774
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Привет от мен  bouquet
Гледах снимки, видях греещи очи и непресторени усмивки  Grinning
Прочетох неподправените  Ви отзиви за срещата  Peace
Радвам се, че Ви има Hug Hug Hug
За протокола  Joy Joy Joy 1 месец дюканстване - 7 кг разстреляни #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Ще пусна тези дни фото Wink
УСПЕШНА И СЛАБИТЕЛНА СЕДМИЦА!!!

# 775
  • Мнения: 1 449
И аз искам да съм динозавър  Mr. Green Пък то моето какво е - бузи, широки рамене и първото впечатление е за 10 кила повече. Не че и задните ми части са малки де  Laughing

Аааа, Вещи, не така! Naughty Много си чаровна и усмихната, аз очаквах да ни строиш в 2 редици. А какво деколте... Shocked Бузките ти отиват и те са още чар, а не кг.!
Пък аз имам откъде да свалям... Ако съм максималистка трябва и по-голяма цел да си поставя, ама все пак не съм на 20... По Дюкан имам още минус 4-5 кг
Джуфка Hug
lenny_pld браво!
Днес имам голям апетит, само снова между компа и хладилника...

# 776
  • София
  • Мнения: 5 289
Добра вечер на всички   bouquet

Зеленко, аз предложих Старозагорските бани, но Фанси, нали е от там предложи едно чудесно курортче на север от Стара Загора - Ягодите   http://yagodite-bg.com/   . Ставаше въпрос за 5-6 юли.

Мда, прегледах сайта - чистичко и хубавичко... Събота и неделя - чудесно, няма да е проблем за отпуските като цяло... Обаче една питанка ми се върти... Понеже скоро не е обсъждано... А и преди да е обсъждано - нямам спомен  Embarassed Някой с мъжчето си ще има ли  newsm78 Че мойто е срамливо, ако е един мъж, няма да дойде 10000 %, дори и да се измъкне от работата  Embarassed Освен това ми е интересно как ще се реши проблемът с транспорта, сигурно има обществен, но все пак (ние нямаме кола)  newsm78 И за храната също  Embarassed
Иначе гледам, има разни отстъпки за групи, което е добре, но пък се иска капаро, т.е. организацията ще да е доста по-сериозна, отколкото на срещите... И може би не бива да остава за последния момент  newsm78

Искам да обърна внимание на всички, които ползват RRS четец (например Google reader), че новостите в блогосайта http://dukanskirecepti.wordpress.com най-лесно се следят от там. Само дето не излизат коментарите (които са основна част от публикациите) и не съм тествала за променените (редактирани) постове, напр. днес рових и добавях във FAQ-то за задържането някои мисли, вкл. за инвестирането  Peace
Който не знае какво е RRS четец, да кажа накратко, че е много удобно: еднократно посочваш кои сайтове следиш и вместо да влизаш и да търсиш дали има нови публикации, в екрана на RRS четец-а ти излизат новите текстове. Препоръчвам Google Reader, който лично аз открих случайно (благодарение на Еленко): user-friendly и много приятен на вид  Peace

Лека вечер   bouquet

# 777
  • Мнения: 1 933
Здравейте!
Току-що се регострирах и съм съвсем нова във форума. Поздравявам всички за постиженията в свалянето на килограми!
Иска ми се да се похваля със същото, но уви не мога. Опитах и азс този режим, но след 10 дни само на протеини нито един килограм не съм свалила  Cry
Отслабнала съм малко на мерки, но килограмите не помръдват и това ме депресира. Помогнете моля ви със съвет. Какво да правя? дали да започна отново? Как да ги сваля тези пусти 10 килограма, които толкова много ми тежат?

# 778
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Пусикат, добре дошла   bouquet Това че сваляш мерки изобщо не е малко. Напиши какво ядеш, да преценим групово  Peace

# 779
  • София
  • Мнения: 989
Привеет!
Страхотни снимки Халеева, Дамаянти, Орелияя!
Всички са много чаровни - целия салон жужеше!!!Мда, Зеленко е дала добра идея - ротационния принцип.
Вещи, мина ти номера, всички повЕрвахме  Whistling   bouquet
Цвети, много благодаря за съветите Hug, много си свежа с новата глава  Flutter
Наострям сетива за следваща среща - в Пловдив ли казахте?
БобиЧестит ти рожден ден, всички преди мен са казали чудесни неща, остава да се и сбъднат, така както искаш  bouquet
Сън, надявам се си добре  Hug
Хайде, лека вечер и много минусчета следващата седмица!

Общи условия

Активация на акаунт