Вегетарианците превръщаме във месоядни в Дюканските редици славни - 91 тема

  • 24 994
  • 823
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1 209
пусикет, а слу4айно да имаш добре развита мускулна маса или да тренираш усърдно?
напиши какво ядеш, бивша спортистка ли си , имаш ли съпътстващи заболявания. отговорите могат да са многолики

# 781
  • Мнения: 876
lenny_pld поздравленияя! И другия месец да е така!   bouquet
duhi_puhi разбирам те напълно! Много е гадно като чуеш "е айде деее,какво ще ти стане от едно шоколадче?"!!!! smile3511 smile3515 Някои мъже просто в живота си не са били на диета и не знаят какво значи ОГРАНИЧАВАНЕ! Нека не им се сърдим,просто да покажем колко желязна воля имаме и как не ни е за ЕДНО ШОКОЛАДЧЕ!Аз незнам защо обаче никога не съм се изкушавала от неща около мен.Любувам се,но ДОТАМ! Naughty Като знам докъде съм изкарала ,заради едно шоколадче ли ще се излагам?  #Cussing out
Вещи и ти си много готина мадама - по думите на момичетата разбирам,че не си на 30,но изглеждаш на ТОЛКОВА!  smile3521 newsm53 И да ти кажа по-добре бузесто личице ( в рамките на нормалното,като при теб) , отколкото да си изпита като...... newsm78 не мога да се сетя какво точно  Joy Joy hahaha hahaha

# 782
  • Мнения: 8 242
Добра вечер на всички   bouquet
Мда, прегледах сайта - чистичко и хубавичко... Събота и неделя - чудесно, няма да е проблем за отпуските като цяло... Обаче една питанка ми се върти... Понеже скоро не е обсъждано... А и преди да е обсъждано - нямам спомен  Embarassed Някой с мъжчето си ще има ли  newsm78 Че мойто е срамливо, ако е един мъж, няма да дойде 10000 %, дори и да се измъкне от работата  Embarassed Освен това ми е интересно как ще се реши проблемът с транспорта, сигурно има обществен, но все пак (ние нямаме кола)  newsm78 И за храната също  Embarassed
Иначе гледам, има разни отстъпки за групи, което е добре, но пък се иска капаро, т.е. организацията ще да е доста по-сериозна, отколкото на срещите... И може би не бива да остава за последния момент  newsm78

Ако се организира таквоз чудо (надявам се) ние сме в комплект с мъжо и с лапето  Mr. Green
Отсега даже мога да си запазя - искам стая със спалня  Sunglasses че дребен няма как да го отлепя от мен  Embarassed

Миналата година правихме отчетно Майско събиране на Априлци.. И макар че имаше 90% желание от всички да дойдат, накрая дойдоха едва 20..
Иначе е добре до края на април да се направи заявка и резервация, ако ще е за юни-юли, защото после става късно да искаме целия комплекс  Rolling Eyes Предполагам ще има и отстъпка ако се дадат част от парите по-рано и заемем целия им капацитет..
За храната - може да искаме да ни включат в оферта гала вечеря - и предварително да си направим Дюканско меню  Mr. Green

Ей, ентусиазирах се  Crazy

# 783
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Мъжът ми категорично отказа да ме придружи на такава среща.

# 784
  • Мнения: 164
ЗлаВещиЦе здравей,
У нас по принцип се яде почти само домашно приготвена кайма и то телешка, заради холестерола.Така, че споко каймата е домашно приготвена телешка и варено месо си похапнах телешко ей сега направо два дена се освиних , а едни торти едни сладкиши скроих на моите момчета ама дори и с пръст необлизах.Какво да се прави трябва да сме слаби .Искат се жертви.Маслините попитах колко пъти могат ли да се ядат и към кои спадат.Благодаря Ви.Лека вечер за сега.Някои мъжете ги блазнят с шоколади , а мен мъжо ми вика поне малко вино си сипни,това с виното ни беше ритуал всяка вечер, но сега той пие вино а аз айрян или вода до него.

# 785
  • Мнения: 3 640
Лени, честит 1 месец с Дюкан! Резултатът ти е прекрасен!  Hug
Пусикет, добре дошла и успех!   bouquet Има много причини, които биха могли да доведат до това, че не сваляш килограми.  Peace Разкажи ни нещо повече за себе си.  Simple Smile
Пиленце, благодаря, добре съм!  Hug Утре ми е протеиновият ден и малко се притеснявам как ще ми се отрази на нивото на кръвната захар.  Rolling Eyes
Невджин, за маслините и аз ти отговорих, и още няколко момичета - НЕ може!  Peace Браво за волята, която проявяваш!  smile3501

# 786
  • Мнения: 1 417
nevdjin,и ние имаме телешка кайма,ама моят мъж и слага и свинска сланина ,за да не се пръска Peace Embarassedи аз не ям от нея Peace
pussycat,добре дошла!  bouquet
Вещи,по повод бузките и аз си ги харесвах.Сега наистина съм като динозавър.Наститочно го е казала!А твоите много ти отиват Peace
Сън, HugДано всичко утре да е успешно!  bouquet
Горгона Медуза,а моят с най-голямо удоволствие ще дойде,та ако ще да е само той мъж. Joy JoyОбича много форумски сбирки.Пък и аз ходя на неговите  Embarassed


Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 21:42 от perlata

# 787
  • София
  • Мнения: 3 090
Момичета, за срещата - започваме отсега! Тази седмица уважаемата Зла Вещица ще посети лично старозагорки (Фенси и Сузана, ако се появи и Танита), да им възложи официално задачата по организирането.  Laughing Който с каквото може, ще помага, няма да е лесно. Но ние сме дюканки и ще се справим перфектно! Както винаги!   bouquet

# 788
  • Мнения: 3 640
Перличка, блаогдаря ти, мила!  Hug

Лека нощ и сладки сънища на всички! До утре! Heart Eyes

# 789
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  Peace Ето Ви за маслините:
Маслината е плод   - плодовете се добиват от многогодишни растения, а зеленчуците - от едногодишни. Освен това при плодовете съдържанието на захар е по-високо. А самият плод се развива от опрашения цвят на растението, докато зеленчукът се образува от други негови части.
По всяка вероятност първите целенасочено отглеждани плодове са били маслини и смокини

100гр. маслини съдържат 1гр. белтъчини,14гр. мазнини и 3 гр.въглехидрати,147
ккал

При увеличаване на съдържанието на мазнини, маслините променят цвета си от зелено към виолетово, почти черно.

Благодаря на mariaid  и Sun   за поздравленията    bouquet

# 790
  • Мнения: 1 027
ехоо Simple Smile аз пак съм тук Simple Smile
Настиии, една заслужена   remybussi Благодарско   bouquet То нали всички сме красавици Simple Smile затова сме се събрали тук нали? клубче на хубавиците Simple Smile  Hug
Пусикет, добре дошла!   bouquet
Перлеее Hug и аз съм от дино-породата Simple Smile
Съни, надявам се, че няма да имаш проблеми утре и ще е един лек и приятен протеинов ден! Hug Лека!!!
Лени, браво за резултата Simple Smile
Днес се измерих точно 17 пъти Simple Smile знам, че не е правилно, ама ми беше кеф. Кантарът отка4и ( и мъж ми, покрай него Grinning ) Само аз се забавлявах- 68,800... 69,300...69,100...69...69,600 и такаа.... Simple Smile беше вълуващо. Дори и в късни доби( преди 15 мин Simple Smile ) пак не стигна 70кила....ще му сложа златен кант Simple Smile
Айде, сладки, аз ще погледам малко тв, ноооо ще хвърлям по едно око Wink
Крииии wavey И аз съм старозагорка! Simple Smile

# 791
  • Мнения: 1 933
Благодаря ви за радушния прием и готовността да ми помогнете   bouquet
Нищо не тренирам. мързелива съм в това отношение. Дори и пеш не ходя много напоследък. От колата в офиса, после в колата и в къщи. Ходех на аквааеробика, но не съм ходила и там от 3 седмици вече. Преди 10 години бях танцьорка (народни танци), но и това спрях да правя от юни 1996.
Менюто ми включва - обезмаслено кисело мляко 1 кофичка на ден с 3 с.л. овесени трици, някакво месце за обяд 9пилешка пържола на скара, рачешки ролца или риба на пара), обезмслено и обезсолено прясно сирене, пуешко филе. Общо взето това хапвам. Напоследък си забърквам сладкиш с яйца, кисело мляко и трици - солен (добавям извара и чубрица) или сладък като ме подгони глад за сладко.
10 дни бях само на протеини, но както казах - нищо. Да, на мерки съм свалила, защото дрехите ми започнаха да стават широки, но има много още да свалям за да не са ми тесни панталоните и полите които си купих през октомври миналата година.
Кажете ми какво да правя да смъквам килограми? Онзи ден се наядох с шоколад. Толкова гадно ми беше станало, че се разревах. как всички свалят а аз не? Чудех се дори дали да не мина само на зеленчуци. Кафе не пия. Пия вода и то поне по 2 литра на ден. От месо ми се повдига вече. Помогнете със съвет ако можете  Cry

# 792
  • Мнения: 1 209
пусикет, не се разстройвай, всяко тяло реагира разли4но. щом на мерки отслабваш зна4и вси4ко е ок и  режимът работи. не се нахвърляй на шоколада, той ще ти донесе временна утеха само. купи си нов кантар. увели4и водата. помисли си още веднъж дали не приемаш с храната нещо което не трябва. забрави сиренето и го замени с извара. поне засега. помисли си имаш ли здравни оплаквания. колко килограма си , каква ти е целта, колко си висока? пиеш ли лекарства за нещо?

# 793
  • Мнения: 1 027
Пусикет, сиренцето го махни от менюто. Замени го с обезмаслена извара. Месцето- може и още малко да включиш, че леко ми се вижда малко храната,която приемаш. Трябва да се храниш 4-5 пъти на ден. Пиеш ли достатъчно вода...А това с шоколада, може съвсем да обърка нещата Naughty Не прави повече такива грешки. И м/удругото никой не слуша за тия 10 дни...трябвало е още на 5-6 ден да минеш на пз...но карай де-ти си знаеш!
А и това, че си свалила на мерки- също е важно Peace Не се отказвай!
 и от утре - на ПЗ! никакви пак ударни-опасно е!!!!! Naughty

# 794
  • Мнения: 1 417
pussycat,храната ти е добре с изключение на сиренето.Махни го от менюто! PeaceАма защо яде шоколад?  WhistlingИмай търпение и недей да пукаш балона Naughty

Общи условия

Активация на акаунт