Д-р Здравко Минев АГ гр. Пловдив

  • 19 282
  • 172
  •   2
Отговори
  • Мнения: 3 998
Д-р Минев провежда прегледите си в новооткрития Медицински център "Д-р Минев " на улица. „Любен Каравелов“ 61, 4002 Център, Пловдив
тел. за записване на часове 0887 407419

Интернет страница
https://www.drminev.com/index.php

Фейсбук страница
https://www.facebook.com/drminev

Медицински център
https://www.facebook.com/profile.php?id=100089159310964

Информация:
Прегледите се извършват в Медицинския му център.
Ин витро процедурите в клиника "Ню лайф" гр. Пловдив.
Останалите интервенции, като израждания, операции,лапароскопия и други в клиника "Селена " гр. Пловдив,но в скоро време ще се премести в "Пълмед " гр. Пловдив.

Последна редакция: ср, 01 мар 2023, 09:53 от CoCoMilk

# 1
  • Мнения: 269
Благодаря за темата.Аз съм от пациентките на доктор Минев,които ще го следват където и да отиде.Накратко моята история -преди 4 години успешно ин витро при Минев,сега съм бременна спонтанно,в 12 седмица и посещавам медицинския център.За раждане ми е рано,но където доктора-там и аз.

# 2
  • Мнения: 3 998
С какъв фактор сте били за ин витрото?

# 3
  • Мнения: 269
Мъжки фактор,всички показатели бяха много занижени,но факт от първия трансфер още се случиха нещата,а сега и съвсем естествено.

# 4
  • Мнения: 3 998
Това е чудесно! Безпроблемно до края да е всичко! 🍀
Ние също сме с мъжки фактор. Преди 5г правихме първо ин витро-успешно!
Миналата година втори опит но за съжаление нямахме нито един ембрион. Сега пак ще подаваме документи по Фонда и с новите промени,които се случват с преместването на д-ра в други клиники ми е малко притеснено.

# 5
  • Мнения: 269
Ние имаме пет замразени от първия опит,но не бяхме сигурни дали ще пробваме отново,то пък се случи чудо.Успех ви желая

# 6
  • Мнения: 3 998
Благодаря!
Каква е цената за замразяване и пазене толкова време?

# 7
  • Мнения: 269
Ще ви излъжа,трябва да погледна документите

# 8
  • Мнения: 876
Браво, много хубава идея за отделна тема за д-р Минев! Всъщност, темата само за него, като лекар ли е или и за медицинския център? Може би ще е полезно за момичетата да знаят, че там има акушер-гинеколог, който работи със здравна каса, както и че има и специалист по фетална морфология.

# 9
  • Мнения: 154
Браво, много хубава идея за отделна тема за д-р Минев! Всъщност, темата само за него, като лекар ли е или и за медицинския център? Може би ще е полезно за момичетата да знаят, че там има акушер-гинеколог, който работи със здравна каса, както и че има и специалист по фетална морфология.


Акушер гинеколога Д-р Златко Петров също е много добър! Аз съм изключително доволна! Обърна ни много внимание, обяснява всичко много разбираемо и е много мил. Замества Д-р Минев когато отсъства!

# 10
  • Мнения: 269
Аз ходих веднъж при доктор Петров,когато Минев отсъстваше.Наистина много изчерпателно ми отговори на всички въпроси,а фетална морфология прави доктор Йорданов.Другата седмица съм при него на фетална ,само ме притеснява факта ,че не намирам никакви отзиви за него.

# 11
  • Мнения: 3 998
Направих темата за всичко свързано с д.р Минев, защото както стана ясно той ще се разпокъсва на 3 работни места и ще е хубаво тук да  има сбита информация за него а не да се рови из различни теми. Всеки е свободен да коментира, каквото го вълнува дали свързано с Медицинския му център и лекарите там, Ню лайф, Селена а за в бъдеще Пълмед няма значение, важното е да е от полза темата за всички негови пациенти. 🤗

# 12
  • Мнения: 171
Аз ходих веднъж при доктор Петров,когато Минев отсъстваше.Наистина много изчерпателно ми отговори на всички въпроси,а фетална морфология прави доктор Йорданов.Другата седмица съм при него на фетална ,само ме притеснява факта ,че не намирам никакви отзиви за него.
Д-р Йорданов е много добър, обяснява всичко подробно, била съм на преглед, не на фетална, но оглежда всичко до най-малкия детайл. Препоръчвам.

# 13
  • Мнения: 269
Аз ходих веднъж при доктор Петров,когато Минев отсъстваше.Наистина много изчерпателно ми отговори на всички въпроси,а фетална морфология прави доктор Йорданов.Другата седмица съм при него на фетална ,само ме притеснява факта ,че не намирам никакви отзиви за него.
Д-р Йорданов е много добър, обяснява всичко подробно, била съм на преглед, не на фетална, но оглежда всичко до най-малкия детайл. Препоръчвам.
Благодаря за отзива,тъкмо се чудих дали да не запиша преглед и при някой друг,но от друга страна не мисля ,че Минев би ме насочил към някой в който не е сигурен.

# 14
  • Мнения: 324
Включвам се и аз в темата, следя се при д-р Минев от началото на бременността ми и продължавам. Много съм доволна от отношението на целия медицински център. Аз също разбрах, че се мести в Пълмед и силно се надявам да раждам там, защото се наслушах на лоши отзиви за Селена.

Общи условия

Активация на акаунт