Д-р Здравко Минев АГ гр. Пловдив

  • 19 715
  • 173
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 26
Момичета, д-р Минев,насочил ли е някоя от вас за генетични изследвания преди инвитро? Ако може да споделите къде.

# 46
  • Мнения: 5
Здравейте, с какво работно време е медицинския център?

# 47
  • Мнения: 433
Не виждам някъде да пише, но може да се обадите и да питате. Д-р Минев започва първите часове от 13ч. , но знаете, че може да има доста голямо закъснение, като преглежда докато свършат часовете.

# 48
  • Мнения: 3 998
Здравейте, с какво работно време е медицинския център?
От 8.30-18ч.

# 49
  • Мнения: 269
Мисля ,че е от 8 сутринта,часове за д-р Минев се записват от 11.Вечер не знам до колко е,но последните часове при него са от 18.15 часа.Аз повечето пъти съм с последен час и влизам около 19 часа

# 50
  • Мнения: 26
Здравейте. Ние също сме с мъжки фактор и ми предстои стимулация идната седмица. За първи път ми е ..може ли да ми дадете някакъв съвет , тъй като ме притеснява самата стимулация, съответно- пункция?
Това е чудесно! Безпроблемно до края да е всичко! 🍀
Ние също сме с мъжки фактор. Преди 5г правихме първо ин витро-успешно!
Миналата година втори опит но за съжаление нямахме нито един ембрион. Сега пак ще подаваме документи по Фонда и с новите промени,които се случват с преместването на д-ра в други клиники ми е малко притеснено.

# 51
  • Мнения: 3 998
Здравейте. Няма какво да ви притеснява  стимулацията , аз не съм провеждала в новата клиника и не мога да дам пояснения но предполагам, че д-ра и екипа му ще ви дават насоки и ще отговарят на въпросите ви. Ако нещо по-подробно ви интересува пишете на лс ако искате🤗

# 52
  • Мнения: 4
Здравейте, има ли някоя от вас която да е прехвърляла замразени ембриони от “Селена” в “Ню лайф”? Притеснява ме от “Селена” да не сгафят нещо, дали умишлено или не.  Какво ви е мнението трансфер в “Селена” при д-р Матев или прехвърляне и трансфер в “Ню лайф” при д-р Минев?

# 53
  • Мнения: 26
От Селена очаквайте всичко... а пък като чуят, д-р Минев и вече лошо им става. Като бях за снимка на тръби и разбраха,че съм негова пациентка, не бяха много дружелюбни. Може да съм изключение разбира се.. но едва ли.
Здравейте, има ли някоя от вас която да е прехвърляла замразени ембриони от “Селена” в “Ню лайф”? Притеснява ме от “Селена” да не сгафят нещо, дали умишлено или не.  Какво ви е мнението трансфер в “Селена” при д-р Матев или прехвърляне и трансфер в “Ню лайф” при д-р Минев?

# 54
  • Мнения: 730
Доктор Минев беше единственият лекар, който успя да овладее тежката ми бременност с близнаци преди вече 14 години.

Преминах през 7 различни лекари от началото на бременността ми, някои от тях направо отказваха изобщо да ме поемат.

Благодарна съм му, че беше и още е мой лекар и децата ми са живи и здрави, благодарение на неговия професионализъм.

# 55
  • Мнения: 3 998
Момичета, д-р Минев,насочил ли е някоя от вас за генетични изследвания преди инвитро? Ако може да споделите къде.
Bambbi, запълнена ти е кутията и не може да получаваш съобщение. Изтрии ги ,че като станат 50 стр и това е лимита.

# 56
  • Мнения: 26
Благодаря!

Момичета, д-р Минев,насочил ли е някоя от вас за генетични изследвания преди инвитро? Ако може да споделите къде.
Bambbi, запълнена ти е кутията и не може да получаваш съобщение. Изтрии ги ,че като станат 50 стр и това е лимита.

# 57
  • Мнения: 2
Момичета, знаете ли как стоят нещата с документите за болнични при Др Минев? Или да се запиша ли при друг, който работи с касата?

# 58
  • Мнения: 876
Няма значение дали лекарят работи с НЗОК при издаването на болничен. Но еднолично той може да даде до 14 дни без прекъсване, след това - с комисия. В медицинския център има ЛКК, а иначе там д-р Петров работи с касата.

# 59
  • Мнения: 324
Минев не издава болничен, аз ходех при Петров, за издаване.  🙂

Общи условия

Активация на акаунт