Впечатления oт wizzair.com

  • 11 664
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 413
може и резервация по телефона на > 02 9 603 888
може и плащането да става с превод  към ДЗИ
поне така ми обясниха преди 20 дена

чудесно! Така ме устройва!
Още сега ще се обадя!Благодаря за отговора!
ДА пишиш какво е станало? дали става? в смисъл да сме с актуална информация тук във форума  bouquet

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Резервирах!
утре трябва да платя.
Имат сметка в ДСК
10 кг- безплатно ръчен багаж и за до 20 кг багаж се плаща- 15 лв. при резервация или 30 лв. на място

# 77
  • Мнения: 413
да бееееее ДСК, к`ва съм патка  ooooh!
Бравооооооо, радвам се за теб  bouquet

# 78
  • Мнения: 4 916
...И някой пътувал ли е по линията София-Варна?

Преди да пуснат линията, няма как някой да е пътувал, поне не с тях.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 676
Момичета, ако имате някакви въпроси за Wizzair  - питайте, може и на ЛС. Ще се постарая да ви давам информация "от кухнята"  Peace

# 80
  • Мнения: 413
Момичета, ако имате някакви въпроси за Wizzair  - питайте, може и на ЛС. Ще се постарая да ви давам информация "от кухнята"  Peace
Кога ще пуснат полети от Германия, освен от Дортмунд за БГ?????? например Колн, Мюнхен, Франкфурт?

# 81
  • Варна
  • Мнения: 676
Е, Кристиан, нямах предвид такива въпроси - кой може да ти отговори на това, освен ръководството на компанията???

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
...И някой пътувал ли е по линията София-Варна?

Преди да пуснат линията, няма как някой да е пътувал, поне не с тях.
Ами, пуснали са я, за резервации поне Peace
Дори за края на юли вече няма места.
Аз резервирах София-Варна за 08.08

# 83
  • Мнения: 4 916
...
Ами, пуснали са я, за резервации поне Peace
Дори за края на юли вече няма места.
Аз резервирах София-Варна за 08.08

Резервациите ги пуснаха още февруари или март. Но линията тръгва в средата на юли. Но ако вярвам на опита си с уизз, няма да е по-лошо отколкото с другите компании, стига да те устройват часовете.

# 84
Здравейте, съвсем случайно открих темата, а силно се нуждая от съвет Simple Smile

Видях, че някой от вас бе посочил полет, от който аз също мисля да се възползвам август месец. Wizzair са посочили някакви умопомрачителни промоции, които може би крият зад себе си и леки уловки.  Исках да знам това с 10-те килограма багаж сигурно ли е, и ако да, си плащаш само цената посочена в сайта им?

Този телефон за резервации може би е най-добре да звънна там, но... просто не зависи от мен покупката само Sad

До сега не съм пътувала със авиолинии и се чувствам леко неориентирана.

Благодаря за инфото Simple Smile

# 85
Пътувала съм с тях до Рим и обратно до България.Много стм доволна,всичко беше супер много ми хареса.Ако имам възможност пак ще пътувам с тях. Беше страхотно!  Hug

# 86
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И аз съм доволна от Wizz Air. Пътувала съм до Дортмунд с тях.

Сега съм се насочила към летните им промоции за Варна.

# 87
  • Мнения: 2 241
Здравейте, съвсем случайно открих темата, а силно се нуждая от съвет Simple Smile

Видях, че някой от вас бе посочил полет, от който аз също мисля да се възползвам август месец. Wizzair са посочили някакви умопомрачителни промоции, които може би крият зад себе си и леки уловки.  Исках да знам това с 10-те килограма багаж сигурно ли е, и ако да, си плащаш само цената посочена в сайта им?

Този телефон за резервации може би е най-добре да звънна там, но... просто не зависи от мен покупката само Sad

До сега не съм пътувала със авиолинии и се чувствам леко неориентирана.

Благодаря за инфото Simple Smile

Няма никакви уловки. През март пътувахме с мъжо София- Милано отиване и връщане, с багажа, с всичко излезе 83 лв.  Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 1 724
Нормална авиокомпания, въпреки, че се води лоу кост на нивото на България еър. Виж темата за багажа, в Лондон лаптопа го смятат за ръчна чанта.

# 89
  • на път
  • Мнения: 2 804
Всичко си е наред. Харесва ми и това дето са назначили български екипажи до Европа. Само едно нещо не им харесвам. Дразни ме, че при чекиране (не мога да разбера какво им пречи) не пишат номера на седалки и настъпва един тръс по нашенски за завоюване на позиция в самолета. Но на този цена и това неудобство си струва и не е проблем.

Общи условия

Активация на акаунт