Пак колики, а сме вече на 10 месеца и половина

  • 1 202
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 109
Знам какво преживяваш от личен опи. Лекарите твърдят, че  поникването на зъбките при някои дечица е съпроводено с храносмилателни проблеми. Израства се, просто трябва време и здрави нерви. Избягвах храните образуващи газове, плодовете давах най-късно в ранния след обяд...Давах и чай на ХИПП против колики, както и капки Саб Симплекс ( така успокоявах най-вече себе си  Confused)
Желая ти този период да премине по-бързо. Ще видиш, че като пробият зъбчетата нещата ще се пооправят.

# 16
  • Мнения: 402
Първо искам да ви благодаря на всички за отзивите. После да кажа, че от 2 вечери нямаме проблеми,особено тази нощ...може би щото вчера почти нищо не е яла мойта хубавица  Mr. Green. А иначе относно режима, какво да ви кажа. Тъй като тя спи сутрин до много късно - 10, 10:30, закусва късно, съответно основното ядене е също късно, към 15 часа. #Crazy. Но определено решавам, че минавам на по-лек хранитекен режим. Както вече казах - махам супата вечер. Макар че тя не е кой знае колко късно  като се има предвид кога си лягаме...22, 22:30. Но за сега така ще е. А че този проблем може да е бил свързан с разстройството,напълно го допускам, защото както съм казвала и преди, това не е редовно, а се случва само понякога, но онази вечер просто беше ужас.
А относно яденето от кухнята - по принцип ми харесва как готвят, малката също го харесва и всъщност само това яде. А и ние сме на кухня вече почти 2 месеца. Така че едва ли самото ядене е проблем, може би само някои от ястията, но виж като не съм обърнала внимание. Но определено внимавам повече вече. Не давам плодове късно следобед и привечер, пресни зеленчуци също. Абе така ще е, докато пораснем явно.

Общи условия

Активация на акаунт