А ползвате ли електри4ески 4етки за зъби??

  • 4 482
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз ползвам на ТСМ от 2 години и съм много доволна

# 16
  • Мнения: 27
от 4 години всички в къщи ползваме Браун!Много съм доволна- дори детето си мие зъбите с нея!С детска насадка

# 17
  • Мнения: 6 155
Стига бе, електрическа.... аз обикновенна не ползвам, та електрическа  newsm47 tooth



Шегичка[/size]

# 18
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Голяма глезотийка си е електрическата четка Wink При нас цялото семейство е с такива. Не сме фенове на определена марка просто купуваме каквото е на оферта в момента и после сменяме Wink Особенно за малкия така е по-добре, защото при всяка смяна четката му изглежда различно и той много се кефи.
Мия се с обикновена четка, когато бързам, а когато имам време под душа се наслаждавам на електрическата Crazy усещането е различно   grinning012

# 19
  • Мнения: 1 883
Таткото си купи Вraun,но нещо не я възприе.Много му бръмчала,сега аз я ползвам много е яка,чисти страхотно.Имаме я от две години и си е като чисто нова.Ако трябва да избирам,пак бих си взела такава.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз си купих от техномаркет - NEO,не съм доволна въобще защото не измива добре и след употреба имам чувството че е имало бормашина в устата ми.Подарих я на мъжа си защото беше с две приставки но гледам че и той не я използва.Може би зави си и от цената на четките ,моята беше около 7-9лв.

# 21
ползвам електрическа четка за зъби от 8 години по препоръка на стоматолога ми, както и конец за зъби всяка вечер. резултат- 2 кариеса за осемте години. ползвах Браун, но преди няколко месеца я изпуснах на плочките и тя безвъзвратно се разби. в момента сме на Филипс и като чели е по-добра, има и надстройка на главата с по-дълги влакна и май чисти още по-качествено. а с обикновената четка все едно съм си мила зъбките с крем за ръце... такива едни неприятно замазани ми се струват. 1998г. Браун струваше към 80-90 лв., Филипса в момента е към 60-65лв. ,но и двете си струват всяко левче!

# 22
  • Мнения: 2 195
Не ползвам,но много ми се ще да си взема,защото така ме мързи сутрин и ве4ер Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 9 979
Oral B - много сме доволни, сега съм я спряла временно от употреба, и ползвам само обикновена, но скоро пак ще ги редувам.

# 24
В момента във Варна има намаление на ел.четките в ТСМ, струват 20.00лв.

# 25
  • Мнения: 4 546
Аз ползвам НЕО. купувах си ютия и четката вървеше с нея - промоция Grinning. много съм доволна чисти много по-добре от обикновената четка. мисля, че иначе вървеше към 8 лв.

# 26
  • Мнения: 288
Аз ползвам Орал Б и съм много доволна, купих за цялото семейство. Преди много години наш близък замина на работа в чужбина и отивайки при стоматолог на първи преглед му казал, че няма да го приема ако не си купи веднага електрическа четка. Мотивът бил, че тя изчиства по-добре и така ще има по-добра хигиена. АЗ веднага купих електрическа четка, сега моята е с батерии и слагам от тези дълготрайните, с жълт цвят.
САмо не мога да разбера на колко месеца да сменям накрайника. Вднъж си изкарах една година без да го сменям, сетих се доста късно.
Вие какво ще ми препоръчате за смяната? newsm78

# 27
  • Мнения: 506
Използвам четка на Braun и съм страшно доволна.Беше попдарък на мъжа ми,ама той не я ще и аз си я присвоих Simple Smile
Зъболекарката ми също ги хвали тия четки,защото били по-добре за емайла и венците и така по-правилно се чистели зъбите.А на мойта сменям накрайника,като започне да си губи цвета на снопчетата.

# 28
  • Мнения: 150
От малко повече от година ползвам Trisa с батерии. Купих я от Технополис за  36 лева с две години гаранция.
Изключително доволна съм. Има два режима на робта - единият е за премахване на плаката от зъбите, другия за масаж на венците. Аз съм със проблемни венци от малка и в началото мислех, че ще се леят потоци кръв, но не би.
Четката ми е препоръчана от зъболекарят ми.
Преди да почна да я ползвам само съм си мислела, че си почиствам зъбите.
Електрическите четки - рулз. newsm10

# 29
  • Мнения: 386
В момента във Варна има намаление на ел.четките в ТСМ, струват 20.00лв.

Къде се намира този магазин?

Общи условия

Активация на акаунт