Какво подаряват кумовете

  • 4 270
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 931
Най - добре попитай майката от какво имат нужда,нещо от което имат нужда и ще име е полезно.

# 16
  • Мнения: 172
И аз мисля,че е най-добре да питаш майката от какво имат нужда Peace

# 17
  • Мнения: 742
Няма специални изисквания или ритуали Simple Smile
Както са писали мамите най-добре е да попиташ родителите от какво имат нужда и какво биха искали.
Peace
ние си имахме всичко най необходимо, така, кумовете ни подариха столче за хранене -верно след 6 месеца го ползваш, но е супер удобно и до днес Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 308
Интересни идеи за подарък за новородено има на сайта http://www.podaraci.bg
Това са разкошни кошнички, които определено ще изненадат и ще останат прекрасен спомен от този ден.

   

А вече по-късно, например на погачата, може да се подари и по-голям подарък, който вече да се уточни с родителите, според техните нужди.

# 19
  • София
  • Мнения: 104
На едното детенце на приятелите на които сме кумове при изписването подарихме одеалце и оставихме парички до него. На погачата столче за кола.
На другата ни бъдеща кръщелница така се стекоха нещата, че само парички на изписването, а на погачата одеалце с дрешки.
Както решиш ти самата. Няма никакъв ритуал на зписването. Но е добре да се консултираш с кумците си преди да купиш нещо.
Нашите кумове например още не са дошли от Бургас да видят бебето, а то вече е на година и 4 месеца...

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И според мен е най-добре да попиташ майката какво да вземеш  Peace
Абсолютно! Тя най-добре знае от какво има нужда бебето!

# 21
  • София
  • Мнения: 627
Нашите кумове подариха количка и столче за кола.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз бих подарила кошница за кола или шезлонг.

# 23
  • Мнения: 4 965
Нашите кумове подариха за изписването на децата златни слончета - висулки.
Кръстниците им подариха за същия повод количка и по 1 златна гривничка с имената им.
После, за кръщенето - подариха /освен задължителния комплект дрехи, обувки, хавлийки и т.н./ - по 1 златна нумизматична монета и по 1 златно ланче с кръстче.
Аз съм привърженичка на подаръците - тип "инвестиция", защото всичко друго се износва и се изхвърля, а има неща, които увеличават стойността си с годините и са подходящи за такъв повод. Peace

# 24
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Попитай майката от какво се нуждаят,както са ти писали и другите момичета. PeaceНашата кума подари на изписването златна калинка за късмет(вързана на малко ангелче с червен конец),ръчно изплетен пуловер за дъщеря ми и парички.Страшно много се зарадвах на подаръка,просто много оригинален беше за мен! Hug

Общи условия

Активация на акаунт