Грах,карфиол на 6 месеца?

  • 3 619
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 95
А защо тогава на Хип има такива пюрета от 4-ти месец даже.И аз взех че дадох Sad

# 16
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
И двете ги дадох ан 6 месеца.Нито колики нито нищо не получи моя син Peace
Аз пък не мисля чее проблем чак толкова
вярно попръцква си от граха ама  кво да яде е гати.смао морков,тиква и картоф ли.НЕСТАВА при нас
таз комбинация н ея тачим ние
Мойто синче е от типа деца дай да ям гадните неща-карфиол,спанак Sick,броколи Sick

# 17
  • Мнения: 514
Давам и то двете!!!!!

# 18
  • Мнения: 9 973
стига да ги яде Grinning

# 19
  • Мнения: 3 376
А защо тогава на Хип има такива пюрета от 4-ти месец даже.И аз взех че дадох Sad

Има защото има кой да ги купува. Confused

Аз моя син на 6 месеца тепърва го захранвах,мисля,че е рано за грах и карфиол,бих изчакала още 1-2 мес.,както каза някой по-горе те са газообразуващи храни.

# 20
  • София
  • Мнения: 15 222
Ако вярваме на ХИПП, трябва и с месо да захранваме на 4 месеца:
http://hipp-shop.de/index.php?aktion=Rubrik&auswahl=shopseit … 5&ue=&up=

# 21
  • Мнения: 27 524
И с глутен  Crazy

# 22
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Ами те са доста тежки храни... Аз ги въведох около годинката.

# 23
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
По-добре изчакай още 2 месеца!  Peace

# 24
  • Мнения: 9
Аз дадох грах на моя син на пет месеца и нямаше никакви странични ефекти.Мисля, че щом му понася няма нищо страшно.

# 25
  • Sf
  • Мнения: 978
От шестия месец яде и двете, много ги обича.

# 26
  • Мнения: 4 434
След 6тия месец

# 27
  • България
  • Мнения: 457
От шестия месец яде и двете, много ги обича.
И ние сме така  Peace

# 28
# 29
  • София
  • Мнения: 2 734
Грах дадох след 8-9 мес. някъде,а карфиол дори по-късно,защото на детето на моя позната хич не му беше понесъл и аз се бях наплашила покрай тях.Дъщеря ми и досега карфиол май не е яла повече от 2-3 пъти,защото купени пюрета давам сравнително рядко,а и избирам червените,че тях повече ги обича.Вкъщи карфиол също не готвим.
Според мен на 6 мес. е рано още за тези зеленчуци,а и не даването им не значи,че трябва да се ядат само картофи,моркови и тиква...На около 7 мес. дъщеря ми ядеше също и тиквички,чушки,лук,домат,броколи,ориз,елда и 2-3 плода.С тях може да се приготвят достатъчно разнообразни комбинации.

Общи условия

Активация на акаунт