СОФИЯ-ДРУЖБА1-част2!

  • 21 315
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 143
Здравейте,момичета.А Дружба-2 влиза ли при вас или не?Живея в бл.404 до Практикер

# 61
  • Мнения: 1 273
Ехо, здравейте! Честит празник на патерица на всички сладури. Да са живи и здрави, и да имат прекрасно детство.  Hug Hug Hug

Да ви се похваля: Борис е приет в яслата на ОДЗ "Пеперуда"-- много съм щастлива. Толкова не съм се вълнувала за кандидат студентските ми изпити. Бях  в прединфарктно състояние  Crazy

# 62
  • Мнения: 3 164
Скок при вас wavey Mr. Greenкъде съм бляла, че не съм ви видяла doh
за сега открих, че най-близо сме със суан  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 374
Здрастеее!Как сте?
AniPV,браво на вас градината е много близо до нас и аз мисля там да я запиша като стане време.

                                                                    bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 279
Привет момичета  wavey, аз не живея в Дружба, но си търся пункт за доставка на детска кухня за 8м. бебе в този район. Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете в издирването на подходящото място. Предисторията е, че аз живея в Изгрев и най- близкият пункт ми е на около 2км. ooooh! и по тази причина единственият ми вариант е мъжа ми да минава да взима храната след работа  Confused. Затова търся удобен пункт в някоя от Дружбите, той трябва да работи до към 19ч. и да има хладилник за съхраняване на яденето. Ще съм ви много благодарна  ако ми помогнете Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 1 802
tan4eto83, няма такъв пункт из Дружба 1 /за Дружба 2 незнам, но честно казано се съмнявам/. В Дружба 1 има държавна кухня, храната се раздава за 30 мин на обяд и кой взел, взел. Има пункт и на Juniormenu, но и той е до ранния следобед, а и нямат хладилник. Аз взимам храна от държавната кухня и ходя с градския транспорт   Mr. Green

# 66
  • Мнения: 279
Данче-Калпазанче благодаря ти за отговора, но лошото при мен е, че няма и градски транспорт до кухнята, стига се само с ту пеш (пеша) hahaha. А не стига че е на кофти място кухнята ами частната и държавната са на 50м. една от друга #Cussing out.
Айде аз ако съм сама не е проблем да го ходя това разстояние, но трябва да бутам и малкия между колите по улицата. Нали се сещаш, че тротоарите се използват за паркинг #2gunfire.
Много кофти ситуация ми се получи с тази кухня Cry, дано да си намеря нормално решение на въпроса baby_neutral baby_neutral, че иначе ще се принудя да плащам за Ози кухня, а те малко скъпарски ми се виждат Crossing Arms

# 67
  • София
  • Мнения: 1 802
Ух, Танче, сърфирането между коли движещи се и не с детска количка ми е до болка познато  Confused На Ози кухнята не е подходящо за твоето детенце - мисля. Разпитай, има и други кухни, които доставят храна до вкъщи.

# 68
  • Мнения: 279
Данче-Калпазанче  wavey, на Ози мисля да си поръчвам от диетичната храна, но без риба Thinking. Освен Ози и Хер бебе (те нямат диет. меню) не знам други кухни, които разнасят по домовете Embarassed. Ако знаеш за някоя друга фирма ще съм ти благодарна да ми я кажеш Hug

# 69
  • Мнения: 2 231
Здравейте, хайде и аз да се запиша в отбора на Дружбенките.  HugЖивея в 55 бл. (засега). И аз да се похваля, че Ема е приета на ясла в 4 ОДЗ. Много съм щастлива, че така се е закъсало откъм пари. Ще се връщам на работа есента.  Laughing

# 70
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте отново, много рядко влизат всички в дружбенската тема. Аз 4ти ден не пуша, опитвам се да спирам цигарите и ходя вече 2 пъти да тичам около езерото /откъде тази енергия ми дойде не знам Laughing/ Има ли мами дето да им се тичааааааа, да си правим компания, за здраве, пък и да свалим някое кило????Боже, не мога да повярвам, че аз говоря за тичане....но за сега съм сериозна. Ако има някой навит, ще е супер Simple Smile

# 71
  • Мнения: 2 231
Здравейте отново, много рядко влизат всички в дружбенската тема. Аз 4ти ден не пуша, опитвам се да спирам цигарите и ходя вече 2 пъти да тичам около езерото /откъде тази енергия ми дойде не знам Laughing/ Има ли мами дето да им се тичааааааа, да си правим компания, за здраве, пък и да свалим някое кило????Боже, не мога да повярвам, че аз говоря за тичане....но за сега съм сериозна. Ако има някой навит, ще е супер Simple Smile
За съжаление ако изтичам 100 м. после трябва в реанимация да ме вкарат hahaha. Хич не е по моята част. Докато пия биричка на някое капанче (най-вече "мръсното") мога да те скивам. Laughing beer

# 72
  • София
  • Мнения: 203
Хах, ми то и аз съм повече по биричката, ама сега с тези цигари дето съм решила да ги спра, не знам как ще е биричка без цигара, уж засега съм сериозна с тичането /2 дни/ hahaha, ще видим как ще е нататкък, че пуша откак се помня, дали ще успея, хич не се знае ooooh!

# 73
  • Мнения: 2 231
Хах, ми то и аз съм повече по биричката, ама сега с тези цигари дето съм решила да ги спра, не знам как ще е биричка без цигара, уж засега съм сериозна с тичането /2 дни/ hahaha, ще видим как ще е нататкък, че пуша откак се помня, дали ще успея, хич не се знае ooooh!
Ами да ти пожелая успех в отказването на цигарите. И аз пуша от 10 клас, но като си хванах мъжо за гадже, спирах и почвах да пуша поне 100 пъти (той е ревностен противник на цигарите). Ктиех се от него и припалвах по 2-3 цигари на ден. Така ги бях намалила, че и по 10 дни да не пуша ми беше все тая. Явно навика е най-трудно да преодолееш. Откакто разбрах че съм бременна повече не съм ги вкусила и сега не ми пречи да пия кафе или бира без цигара Laughing Но дори и да не успееш да ги спреш просто ги ограничи до минимум. Кажи си ще пуша по 4 цигари на ден и толкоз. Изобщо няма да ти навредат. Като и да е. Стана дълго. Успех. Ми то и ракията и бирата са вредни, но ни най-малко нямам намерение да ги спирам. Blush

# 74
  • Мнения: 1 210
трябва ми телефон на педикюристка, за да си запиша час, а не да се разкарвам в жегите поне 2 пъти, за да свърша тази работа. Помагайте. Предварително благодаря.

Иначе след като ни окосиха тревата този уикенд, довечера ще посъберем и малко боклуци в градинката (тъй наречената "кучешка" до магазин Европа бл. 105). Така че заповядайте. От мен няколко торби и ръкавици за еднократна употреба. Който има в наличност в повече, да заповяда също.

Благодаря предварително и за телефоните и за "чистачите".

Общи условия

Активация на акаунт