Хайде с мен на изпитано МОНО 2

  • 16 175
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Добро утрооооо  Hug
Днес съм много хепи  newsm44
Още 2 килца ги няма, което за мен е просто чудесно  smile3521
Така мога да кажа, че за 9 режимни дни и 2 почивка съм махнала 5кг, днес съм на зеленчуци и пак пауза и дано най после успеем всички  newsm17
Весел и слънчев ден и до послеееее  newsm51

# 16
  • София
  • Мнения: 515
Добро утрооооо  Hug
Днес съм много хепи  newsm44
Още 2 килца ги няма, което за мен е просто чудесно  smile3521
Така мога да кажа, че за 9 режимни дни и 2 почивка съм махнала 5кг, днес съм на зеленчуци и пак пауза и дано най после успеем всички  newsm17
Весел и слънчев ден и до послеееее  newsm51

Браво на теб!Ти си нашата гордост! Hug

# 17
  • Мнения: 422
Ще ми отговорите... Whistling
Здравейте момичета.!!Нова сьм в тази тема и искам да попитам само 1 пьт на ден ли ядете,защото последния ден е едно парче месо и салата..значи последния ден едни пьт  ядем??

# 18
  • София
  • Мнения: 515
Ще ми отговорите... Whistling
Здравейте момичета.!!Нова сьм в тази тема и искам да попитам само 1 пьт на ден ли ядете,защото последния ден е едно парче месо и салата..значи последния ден едни пьт  ядем??

Вики,според мен не е полезно да се яде само веднъж.За това както на теб ти е удобно,2-3 пъти.Когато огладнееш и от това което е позволено. Peace

# 19
  • Мнения: 171
Здравейте момичета.!!Нова сьм в тази тема и искам да попитам само 1 пьт на ден ли ядете,защото последния ден е едно парче месо и салата..значи последния ден едни пьт  ядем??
Мила, аз не ям 1 път на ден, просто няма да издържа  Naughty ям, когато съм гладна  Peace

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Айде пак съм тук

Eui Браво. Поздравления.


# 21
  • Мнения: 195
Здравейте, мили отслабващи момичета  Hug
аз пак съм тук с поредния си, надявам се успешен опит  newsm78
Днес ще съм на картофки или кисело мляко, зависи какво успея да си осигуря Wink
Обаче имам проблем с WC-то сутрин  Thinking Миналата година установих, че всяка сутрин като си хапвам мюсли с топло преясно мляко, може да е по 2 лъжички само, но ефекта е сигурен. Затова мисля да започна сега пак така сутрин, пък после да си продължа на храната за съответния ден. И ще видим какъв ще е ефекта Wink

Euismile3501 ако знаеш само какъв стимул ни даваш с тия резултати bouquet

Здравейте момичета.!!Нова сьм в тази тема и искам да попитам само 1 пьт на ден ли ядете,защото последния ден е едно парче месо и салата..значи последния ден едни пьт  ядем??
BuKu разпределяш си храната за целия ден на колкото хранения искаш. Дори да ядеш повече от оказаните количества - не е фатално, важното е като си примерно ден на картофи да ядеш само картофи и да не изпитваш глад. Като си гладна си яж  Peace

# 22
  • Мнения: 171
Как сте сладунки слабунки  newsm08
АЗ днес почивам и от утре пак, ама май няма да успея да я направя 5 дена, че мъжо в събота има ден ден, а в неделя сте е партито, туй че ще съм 4 на 2, почти като в нашта система 4 4 2  smile3532
Ай леко и спокойно и от утре с вас на манежа  newsm51

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 19:52 от Eui

# 23
  • Мнения: 2 584
хайде пак от начало, аз събота и неделя малко сгафих ама Embarassed, чакам да стане топло тогава съм по цял ден навън с малката и не ям много

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Eui я сподели как ти се отразява диетата на WC-то, че ме притеснява мене този проблем евентуален. Сори че що оакаме темата  Embarassed Аз почвам диетата от четвъртък, но искам да знам и за страничните "екстри" newsm78

# 25
  • Мнения: 171
Eui я сподели как ти се отразява диетата на WC-то, че ме притеснява мене този проблем евентуален. Сори че що оакаме темата  Embarassed Аз почвам диетата от четвъртък, но искам да знам и за страничните "екстри" newsm78
Оф, да ти кажа, аз винаги съм имала пробеми с оакването  Embarassed общо взето си наваксвам с дните, когато почивам като закуся купичка мюсли и плодове  Peace Пък и да ти кажа за тия 5 дена не се чувствам подута или да ме боли корема, както обикновено се случва, ако НЕходенето продължи по дълго.
Успех и ако има нещо пиши  Hug
Чакам и от теб резултати   bouquet
Както и от всички други, които нещо позабравиха да дават оттчет  Naughty Wink

# 26
  • Мнения: 171
Момичета, едно бързо питане....Днес ми дойде  Crazy , да спирам ли диетата или да гивам така, пък квото ще да става, че съм чувала, че по време на цикъл не се сваля  newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 515
Момичета, едно бързо питане....Днес ми дойде  Crazy , да спирам ли диетата или да гивам така, пък квото ще да става, че съм чувала, че по време на цикъл не се сваля  newsm78

И аз съм чувала че не се сваля,но ако не ти пречи може и да продължиш.След като ти свърши ще започнеш пак да сваляш Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
Момичета, аз имам подобна на тази диета, дадена ми от доста известен фитнес треньор, но в малко по строг вариант е. Диетата е 5 дни и за 5 дни 5 кила, като ако не си славил на 5 ден 5 кила се прави и 6 ден. Наистина действа, подобна е на тази, хранителните продукти са същите, но с доста строг прием на храната в определени часове и т.н..! Успех!  Peace

# 29
  • Мнения: 916
И каква по-точно е ?
Ако може да я споделиш? Hug

Общи условия

Активация на акаунт