Хайде с мен на изпитано МОНО 2

  • 16 202
  • 266
  •   1
Отговори
# 225
  • софия
  • Мнения: 756
Добро утро на всички героини! Hug
Да си призная снощното прегрешение-смотах едно кюфте,и то в 23.30.Много ме е срам Embarassed
Изгризах една поляна моркови,устата ме заболя и накрая така ми пристърга,че не ме домързя да бръкна във фурната и да го изям.Днес се наказвам на вода,вече изпих половин литър.
Това е,пизнах си,олекна ми!

простено да ти е! Sunglasses Hug
аз вчера удържах на картофи само...днес ще се пробвам на вода...сутринта кантара отчете -900гр Shocked направо...егати..та това ще ми е стимула

# 226
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
О, и аз съм доволна от резултата,сигурно затова си позволявам прегрешения.Два дни-1.5 надолу.Но при мен и килограмите за сваляне не са много,в началото бързо свалям,после спира,но тъй като тази диета е краткосрочна,мисля,че няма да се получи този ефект.Утре съм планувала картофи.Но ще трябва да ходя някъде да хапна на обяд и може би ще съм на кисело мляко,а картофите в събота,когато съм в къщи.

# 227
  • Мнения: 116
Здравейтеее  smile3502 Аз днес лунувам,а утре - плодчета.Те трябва ли да са еднакви?

# 228
  • гр. София
  • Мнения: 252
Привет и от мен! Аз днес имам моно- изневяра newsm53( какво да се прави утре заминавам на море newsm08 и хич не ми се диетува) ooooh! Така че след 10 дни ще се включа пак при вас дами. На всички ви пожелавам слунчеви и усмихнати дни и като се върна да ми се похвалите с много минусчета за да ме мотивирате. newsm51 newsm51 newsm51

# 229
  • софия
  • Мнения: 756
а когато сте на зеленчуков ден само един вид зеленчук ли се яде или просто зеленцучи?

# 230
  • гр. София
  • Мнения: 252
Когато съм на плодов си ям всякакви видове плодове, така е и при зеленчуковия.

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
Привет на диетуващите!
Как сме днес,момичета?
Аз вчера геройски си изкарах лунен ден,на водица и с честа съвест хапнах вечерта зелева салатка и 1 кюфте.Днес съм решила да съм на кисело мляко,но забравих да си взема като ивах в офиса...
Като ме подгони глада ще си купя една баба на Данон.

# 232
  • Мнения: 1 454
Simple Smile
Привет от мен!
Аз се отказах от моното-ама ще наминавам да виждам как сте от време на време...нещо нямам воля за него и ми се объркаха много плановете...та, така Simple Smile

Браво на всички , които успяха с лунната...това пък ми е направо непосилна задача Simple Smile

Хайде до скоро!

# 233
  • софия
  • Мнения: 756
привет и от мен
вчера и аз изкарах лунната...цял ден на вода и 3 лъжички кисело мляко  Embarassed /че мноооого ми пригладня следобяда/ Joy
днес съм на зеленчуци...за утре още не съм го решила

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
Изгребах половин кофичко с голямо удоволствие.По принцип не съм фен на киселто мляко,сигурно,защото мъж ми продава...
Като се прибирам ще си купя още едно-две,защото ако му поръчам ще забрави.Смятам да прегреша с тараторче довечера,ама в голямо количество!.А утре-картофи-печени,не варени,че ми навяват едни ракиени мисли,а нали сме на диета....

# 235
  • софия
  • Мнения: 756
...а аз и гимнастика правих сутринта /да се похваля, защото не ми се беше случвало от години/...как се изморих само..изтеглих си едни 10 минутни упражнения и зор да ги почвам...та след първите 5 мин езика ми беше до коленете

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 1 273
Единствения спорт,който практикувам е ходене.но от нас до офиса е 4 км,два пъти дневно -наистина си е уморително.

# 237
  • Мнения: 116
Добро утро!  Grinning Най-накрая я започнах.Вчера бях на 2 кофички кисело мляко и ходих да тичам.Днес съм на картофки,вече си опекох и закусих.  Grinning Вие как я карате?  Flutter Мисля, че този път ще успея за седмица поне. Blush Приятен ден!  Hug

# 238
  • Мнения: 176
и аз днес съм на картофки.имам да свалям много кг и се надявам ,че поне 7 кг ще сваля за седмица.какво ще кажете???

# 239
  • Мнения: 116
красофифа, здравей.Мисля,че е възможно.Зависи от организма ти,но пък и щом имаш повече за сваляне, значи повече ще свалиш.  Wink Успех.

Аз пък утре съм на плодове,най-вероятно на диня или черешки. Flutter Нямам търпение.Обичам картофки много,но докато ги приготвя....ехееее....А спазвате ли някакво количество на храната?Примерно картофите колко тр да са за деня? ooooh! Аз до кг и половина за всичко.Вече за динята утре не знам  Laughing Много ли е калорична?Май е главно вода  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт