КАК обичаме да се ГРИМИРАМЕ? - 20

  • 19 645
  • 561
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 674

Ти вземи се гримирай и участвай  Thinking аз съм зле със снимките затова не го правя

Аз пък съм  добре със снимките, ама съм зле с  гримирането... Joy

# 61
  • Мнения: 1 224
Тополинката се накъса от гримове..до конкурса още 10 пъти ще се гримира докато го направим тоз конкурс. Днес на гости ми е мойта моделка..ама няма да мога да я гримирам  Cry
Ам то аз няма да се гримирам повече, вече ми е неудобно ..

# 62
  • Мнения: 957
Тополинката се накъса от гримове..до конкурса още 10 пъти ще се гримира докато го направим тоз конкурс. Днес на гости ми е мойта моделка..ама няма да мога да я гримирам  Cry
Ам то аз няма да се гримирам повече, вече ми е неудобно ..
Само на мене ми ги пращаи...аз не се оплаквам. Всеки ден по гримче искам аз

# 63
  • Мнения: 1 224
Хаха  Mr. Green И без това имам сенки като за цялата спартанска гилдия

# 64
  • Мнения: 3 674
Тополинката се накъса от гримове..до конкурса още 10 пъти ще се гримира докато го направим тоз конкурс. Днес на гости ми е мойта моделка..ама няма да мога да я гримирам  Cry
Ам то аз няма да се гримирам повече, вече ми е неудобно ..
Няма такива неудобно, искаме да те гледаме, така че не спирай да се гримирваш.Ок?  Hug

# 65
  • Мнения: 1 668
Toppolinke страхотни очи Heart Eyes

# 66
  • София
  • Мнения: 4 966
Toppolinke страхотни очи Heart Eyes
Джес,защо те няма вече? Cry

# 67
  • Мнения: 1 224
Тополинката се накъса от гримове..до конкурса още 10 пъти ще се гримира докато го направим тоз конкурс. Днес на гости ми е мойта моделка..ама няма да мога да я гримирам  Cry
Ам то аз няма да се гримирам повече, вече ми е неудобно ..
Няма такива неудобно, искаме да те гледаме, така че не спирай да се гримирваш.Ок?  Hug
А за мен червенУ винце ще има ли ?  Mr. Green
Джесмин, мерси Simple Smile   bouquet

# 68
  • Мнения: 3 674
Тополинката се накъса от гримове..до конкурса още 10 пъти ще се гримира докато го направим тоз конкурс. Днес на гости ми е мойта моделка..ама няма да мога да я гримирам  Cry
Ам то аз няма да се гримирам повече, вече ми е неудобно ..
Няма такива неудобно, искаме да те гледаме, така че не спирай да се гримирваш.Ок?  Hug
А за мен червенУ винце ще има ли ?  Mr. Green
Джесмин, мерси Simple Smile   bouquet

Ще има  ЧевренУ винци! Hug   Предлагам сделка...приемам чстни уроци по грим от тебе...като  в замяна ще  те черпя с многУ червенУ винцИ ...става ли?  Wink

Много съгланса с djesmin... Hug Имаш много красиви очи като  цвят и форма... Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1 224
За.. незнам кой път днес, отново ти благодаря Simple Smile
А колкото до червенУтУ винцИ , не ми давай по много , щото да не те направя като за карнавала в Рио  Mr. Green Частни уроци предлагам всякакви  Hug

# 70
  • Мнения: 3 674
За.. незнам кой път днес, отново ти благодаря Simple Smile
А колкото до червенУтУ винцИ , не ми давай по много , щото да не те направя като за карнавала в Рио  Mr. Green Частни уроци предлагам всякакви  Hug


  Аааа, тогава виното след уроците.... Naughty  ...а не по време... Joy

# 71
  • Мнения: 1 224
Да,май така ще е най-добре  Blush  Mr. Green

# 72
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз искам вече да обявим дата за конкурса, пък после ако трябва ще удължим срока...

# 73
  • Мнения: 1 224
И аз искам вече да обявим дата за конкурса, пък после ако трябва ще удължим срока...
Да,защо не го направим ?

# 74
  • Мнения: 3 674
Да,май така ще е най-добре  Blush  Mr. Green
Ох и този твой аватар готин...когато и да го погледна, все се възхищавам на грима на мацката. Crazy

А червилото  в комбинация на  оранжево и  жълто по средата е просто страхотно ефектно. Heart Eyes Ама то на човек с такива плътни устни всичко  ще му ходи....

А аз предлагам  по нататък да  се направи конкурс  за  хубави устни  Wink  Нямало е такъв конкурс  до сега, нали?  newsm78

И устните на Шушито на аватара  ме кефят... Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт