КАК обичаме да се ГРИМИРАМЕ? - 20

  • 19 649
  • 561
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 835
Laughingмомичета от какво толкова се изплашихте....чак си показахте зъбите....тук съм за да обмениме опит и идеи..жена на 33 години съм и не ме друса побертета..

Скъпа, ние не сме професионалисти, не виждам защо ти е такъв назидателен тонът?  baby_neutral
Ако искаш си пусни тема за професионалисти и там се развихри!
Хормоните може да са проблем на всяка възраст, но ти струва ми се, избиваш комплекси!

Не съм специалист и нямам Фотошоп - ще ме видите с всичките ми белези, пъпки, мазнина по лицето. Сори, ако развалям на някого естетическите възприятия!
Пък ако кажете, няма да качвам снимките!  #Crazy

# 481
  • Мнения: 3 050
juliaf  пълен срам ooooh! -множествено число се пише с чуквата "И", пише се пУбертет и не видях -не слято! Това са само част от глупостите, които си написала за отрицателно време  hahaha
Стига ми това което прочетох, за да си направя заключение за теб-предполагам, че и на другите Laughing Laughing

Деничката скоро не бях виждала толкова красиви очи   bouquet браво, че така хубаво ги и гримираш, за да са още по-хубави   bouquet

стики не се отказвай от конкурса.  Peace  Аз работя с ФШ и разбирам как да премахвам и променям доста от нещата в 1 снимка, но така или иначе никога не бих се изразила така грубо Naughty
На 20 години съм и не ме тресе пУбертета, а използвам мозъка си като пиша в темите hahaha

# 482
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
стики качи снимки  Wink

# 483
  • Мнения: 126
и аз нямам фото шоп . но за пъпките-мазна кожа -сенки под очите и т.н   има трикове  който си мислех .че някой от вас  щеше да иска да обменим ...виждам .че грима не ви интересува достатъчно...нали е тема грим или съм се объркала Rolling Eyes

# 484
  • Мнения: 2 897
Игуанка, благодаря много bouquet
Не съм в БГ и точно заради очите постоянно ме мислят за азиятка.
В един магазин директно ме попитаха "Ти китайка или японка си?", нямаше място за избор Mr. Green!

# 485
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Е не немога да повярвам че има такива хора ooooh!Толкова злоба не съм виждала Whistling
Както ти е казала Стики тука не сме професионалисти  ooooh!
Според мен е непрофесионално от твоя страна да коментираш така хората.Ми който както му харесва ще се гримирва.Ако трябва да има и 100 пъпки на лицето пак ще изглежда добре Tired

# 486
  • Мнения: 2 897
Juliaf, аз лично съм с фон дьо тен и пудра, но от светкавицата и много пиксели на апарата "лъсват" неща, които наживо са почти незабележими.
Предполагам ситуацията и с останалите е такава.
Все пак не ни снимат като за корица на списание.
За съжаление Mr. Green!

# 487
  • Мнения: 2 897
Кой ви е любимият цвят за гримиране?
Аз съм за зелено, то си и личи от снимките ми де Grinning!
Харесвам много розово, но очите ми изглеждат много малки с този цвят.
Има ли цвят, с който искате да гримирате, но не ви стои добре?

# 488
  • Мнения: 3 050
Всички снимки, които са в списанията се обработват на ФШ-няма значение колко пари си дал за ФДТ, за пудри и коректори  Peace
Радвам се, че до сега не съм участвала в конкурс тук, защото се убедих че без разправии, такъв не може да се състои Tired
деничката аз много харесвам зелено и стои красиво на тъмни очи и тъмна коса, но не мога да го докарам както трябва. Любими са ми светлите цветове-бежаво, розово и бяло  Peace

# 489
  • Мнения: X
Може ли някой да даде идея за най-сполучлив метод за туширане на сенки под очите,както и добри марки коректори,от които сте много доволни!

# 490
  • Мнения: 19 365
Ооооо, моля ви се престанете да се хващате за правописа!!!! Скоро тази тема ще се превърне в същия змиярник както някои теми в Клюкарника.
Джулиаф, а ти просто може да кажеш какви са триковете за заличаване на пъпки, без да обиждаш и да се възмущаваш допълнително. Нали все пак темата е за обменяне на опит в гримирането.
Баси, хора, толкова ли е трудно да се критикува конструктивно. За какво трябва да се правите на интересни с някакви тъпи забележки.
Кажете просто в този грим не ми харесва това, може да го подобриш по еди какъв си начин и точка.
И за конкурсите за какво трябва да се палим толкова. Това е някакъв тъп конкурс за развлечение. Нали все пак по-важно е как се гримирате на живо и как ви оценяват приятелите и близките, а не някакви си виртуални хора.
На първия конкурс за грим почти никой не беше гримиран като снимката и въпреки това всички участваха. Предлагам да не се впрягаме чак толкова занапред и да се допускат повече хора, а ако гримът им не е хубав, гласуващите ще ги "накажат".
Надявам се Елфичка да забрави случката с миглите и да ни показва и занапред от хубавите си гримове.
Спирам да пиша и чакам дъжда от нападки.

# 491
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Кой ви е любимият цвят за гримиране?
Аз съм за зелено, то си и личи от снимките ми де Grinning!
Харесвам много розово, но очите ми изглеждат много малки с този цвят.
Има ли цвят, с който искате да гримирате, но не ви стои добре?

Аз по принцип обичам всички цветове, но в синьо, зелено, оранжево и такива по-ангажиращи цветове се гримирам, когато съм с дрехи или аксесоари в този цвят  Simple Smile , а иначе използвам праскова, бежово, светло сиво и др. бледи нюанси.

Много харесвам грим в синьо и зелено (океан), но не ми отива  Thinking

# 492
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Ооооо, моля ви се престанете да се хващате за правописа!!!! Скоро тази тема ще се превърне в същия змиярник както някои теми в Клюкарника.
Джулиаф, а ти просто може да кажеш какви са триковете за заличаване на пъпки, без да обиждаш и да се възмущаваш допълнително. Нали все пак темата е за обменяне на опит в гримирането.
Баси, хора, толкова ли е трудно да се критикува конструктивно. За какво трябва да се правите на интересни с някакви тъпи забележки.
Кажете просто в този грим не ми харесва това, може да го подобриш по еди какъв си начин и точка.
И за конкурсите за какво трябва да се палим толкова. Това е някакъв тъп конкурс за развлечение. Нали все пак по-важно е как се гримирате на живо и как ви оценяват приятелите и близките, а не някакви си виртуални хора.
На първия конкурс за грим почти никой не беше гримиран като снимката и въпреки това всички участваха. Предлагам да не се впрягаме чак толкова занапред и да се допускат повече хора, а ако гримът им не е хубав, гласуващите ще ги "накажат".
Надявам се Елфичка да забрави случката с миглите и да ни показва и занапред от хубавите си гримове.
Спирам да пиша и чакам дъжда от нападки.

Много добре казано Hug Peace

# 493
  • Мнения: 126
Първо относно правописа ми на полвина не сам българка а и от години не живея в  БГ НО ТОВА НЕ МИСЛЯ ДА ГО КОМЕНТИРАМ не мисля да говоря эа граматика а за грим ако някой се интересува можем да си раэмениме энания и идеи..

# 494
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Момичета днеска си купих тези две палитри и съм много щастлива Grinning
Няма как да не се похваля Mr. Green

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228918&photo=7
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228918&photo=8

Общи условия

Активация на акаунт