КАК обичаме да се ГРИМИРАМЕ? - 20

  • 19 650
  • 561
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 2 172
Ооооо, моля ви се престанете да се хващате за правописа!!!! Скоро тази тема ще се превърне в същия змиярник както някои теми в Клюкарника.
Джулиаф, а ти просто може да кажеш какви са триковете за заличаване на пъпки, без да обиждаш и да се възмущаваш допълнително. Нали все пак темата е за обменяне на опит в гримирането.
Баси, хора, толкова ли е трудно да се критикува конструктивно. За какво трябва да се правите на интересни с някакви тъпи забележки.
Кажете просто в този грим не ми харесва това, може да го подобриш по еди какъв си начин и точка.
И за конкурсите за какво трябва да се палим толкова. Това е някакъв тъп конкурс за развлечение. Нали все пак по-важно е как се гримирате на живо и как ви оценяват приятелите и близките, а не някакви си виртуални хора.
На първия конкурс за грим почти никой не беше гримиран като снимката и въпреки това всички участваха. Предлагам да не се впрягаме чак толкова занапред и да се допускат повече хора, а ако гримът им не е хубав, гласуващите ще ги "накажат".
Надявам се Елфичка да забрави случката с миглите и да ни показва и занапред от хубавите си гримове.
Спирам да пиша и чакам дъжда от нападки.

 smile3501 smile3501

Точно така,Виви!

# 496
  • Мнения: 2 897
Първо относно правописа ми на полвина не сам българка а и от години не живея в  БГ НО ТОВА НЕ МИСЛЯ ДА ГО КОМЕНТИРАМ не мисля да говоря эа граматика а за грим ако някой се интересува можем да си раэмениме энания и идеи..

Да попитам тогава, когато си сложа молив, как да се изразя... в долната част на окото... над долните мигли, не под тях... ми се изтрива за около 0.01 секунди, как да го "застопоря"?
Доста ми е влажен този участък заради близостта до окото.
Пробвала съм първо "да подсуша" с пудра.
Пробвала съм и с молив, и със сенки, и от 2те с много и различни марки.
Но резултатът е един - там нищо не се задържа.

# 497
  • София
  • Мнения: 4 966
Maлее,колко сте изписали.
След малко ще кача снимките на Юлия.
Само искам да кажа,че разбирам какво е искала да каже.Добрия грим иска и добра основа.Не е само сенки за очи и спирала.
В действителност основата е най-важна.
Като за пример ще дам Елфичка,която борави перфектно с това.И много добре заличава несъвършенствата на лицето.Ако си спомняте снимките с грима й.

А ние сме по-пестеливи в тази част на грима.Това е .Не вярвам Юлия да е целяла да обиди някой.Simple Smile

Аничке,изивнявай,днес покрай данданията не успях нищо да ти кажа.Гланца ти е много хубав и лицето изглежда много добре.Доволна ли си от тестерчето на кремчето?И за тъмна или светла кожа е твоето?

# 498
  • На ръба..
  • Мнения: 2 133
Karmen{}, очарователна си мила, имаш прекрасни очи Simple Smile

# 499
  • Мнения: 2 172
Момичета днеска си купих тези две палитри и съм много щастлива Grinning
Няма как да не се похваля Mr. Green

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228918&photo=7
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=228918&photo=8

Бързо казвай от къде и за колко  smile3508 Страхотни са   Heart Eyes

Първо относно правописа ми на полвина не сам българка а и от години не живея в  БГ НО ТОВА НЕ МИСЛЯ ДА ГО КОМЕНТИРАМ не мисля да говоря эа граматика а за грим ако някой се интересува можем да си раэмениме энания и идеи..

Да попитам тогава, когато си сложа молив, как да се изразя... в долната част на окото... над долните мигли, не под тях... ми се изтрива за около 0.01 секунди, как да го "застопоря"?
Доста ми е влажен този участък заради близостта до окото.
Пробвала съм първо "да подсуша" с пудра.
Пробвала съм и с молив, и със сенки, и от 2те с много и различни марки.
Но резултатът е един - там нищо не се задържа.

На мен пък не ми се изтрива  Thinking В смисъл говориш за лигавицата на окото ,нали?Не е супер издържливо,но поне едно 2 часа си стои непокътнато.Ако започна да се прозявам и да ми се насълзяват очите, вече поизбледнява  bowuu

# 500
  • Мнения: 2 897
Лейла, да за там говоря. Явно си е до око...

# 501
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
..
Само искам да кажа,че разбирам какво е искала да каже.Добрия грим иска и добра основа.Не е само сенки за очи и спирала.
...
А ние сме по-пестеливи в тази част на грима.Това е .Не вярвам Юлия да е целяла да обиди някой.Simple Smile


Ясно за основата на грима, но не подкрепям начина, по който си изказвам мнението juliaf ... и това, че не е искала да обиди никой, ако е така значи е "цапната" в устата/изказа.

# 502
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз пък не се чувствам лично засегната от Юлия, но все пак не е лошо да се изразява малко по-деликатно. И ти Исайкова защо си мислиш, че ние слагаме по-малко основа- аз слагам страшно много фдт, обаче както някой спомена на снимките въпреки всичко лъсват всички недостатъци, а като се гледам в огледалото съм ок и уж е плътно нанесен. Нека Юлия ни напътства ако желае занапред, защото ще ни е от полза да обменяме опит с някой професионалист, но да се опита да бъде по-мека, ако не й представлява трудност.

Деничке, невероятна форма на очите имаш и много красиви вежди, но ми се иска да те видя и с друг грим освен зеленият Flutter
Доби, страхотни са палитрите Peace

# 503
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Аз пък не се чувствам лично засегната от Юлия ...

И аз не се чувствам лично засегната, но не са ми приятни изказа й, отношението и пренебрежението като цяло.   Hug

# 504
  • Мнения: 126
 Simple Smileцапната съм .но не съм зла и лоша Hugкажете какво ползвате за основа...каква марка ако не е тайна

# 505
  • Мнения: 2 897
Аз ползвам Colour Adapt на Max Factor, както и тяхна компресирана пудра, на която не и помня името (май Silk Perfection се води), доволна съм много, дори много много и от двете.
Пудрата обаче свърши и довършвам една на Лореал, която е с много непрактична опаковка - самата пудра е в едно отделение, а огледалото и гъбичката в друго.

# 506
  • Мнения: 10 758
Maлее,колко сте изписали.
След малко ще кача снимките на Юлия.
Само искам да кажа,че разбирам какво е искала да каже.Добрия грим иска и добра основа.Не е само сенки за очи и спирала.
В действителност основата е най-важна.
Като за пример ще дам Елфичка,която борави перфектно с това.И много добре заличава несъвършенствата на лицето.Ако си спомняте снимките с грима й.

А ние сме по-пестеливи в тази част на грима.Това е .Не вярвам Юлия да е целяла да обиди някой.Simple Smile



Точно Peace

# 507
  • Мнения: 10 758




Да попитам тогава, когато си сложа молив, как да се изразя... в долната част на окото... над долните мигли, не под тях... ми се изтрива за около 0.01 секунди, как да го "застопоря"?
Доста ми е влажен този участък заради близостта до окото.
Пробвала съм първо "да подсуша" с пудра.
Пробвала съм и с молив, и със сенки, и от 2те с много и различни марки.
Но резултатът е един - там нищо не се задържа.

На мен пък не ми се изтрива  Thinking В смисъл говориш за лигавицата на окото ,нали?Не е супер издържливо,но поне едно 2 часа си стои непокътнато.Ако започна да се прозявам и да ми се насълзяват очите, вече поизбледнява  bowuu
И на мен ми се изтрива веднага ooooh!

# 508
  • София
  • Мнения: 4 966
Деничката,невероятни очи! Flutter

Валке,не зная дали си се гримирала при професионален гримьор,но основата,която тя полагат е далеееч по-голяма от тази нашата,която ползваме за ежедневен грим.Било то и вечерен.
просто при близък контакт си личи много.
Но в повечето случаи го правят за снимки или клипове.Понеже ние правим снимки,също е ежлателно да сме по-щедри в тази си част.
Само,че разликата е в качеството и вида на козметиката.
Аз например нямам толкова покривни фондьотени,докато професионалистите боравят именно с такива и то с професионална козметика,която прикрива с един замах зачервявания и неравности.Това е разликата.Повечето от нас не разполагат с такава и ще ни е трудно да докараме онзи изящен вид на лицето.

# 509
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Цяла нощ сънувах Карчева Rolling EyesИ направо съм се притеснила какво става с това момиче. ooooh!

Ми няма я , не се е прибрала още  Sick
Писах и на кюто, на скайпа - нищо - не влиза  Confused

Общи условия

Активация на акаунт