Бански -от къде?

  • 21 410
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 407
Севън Секондс!

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Хубави бански за голям бюст имат Триумф.По-скъпички са,носа много качествени

# 17
Моите бански са на Триумф. Заслужават си всяка стотинка.

# 18
  • Мнения: 281
Фен съм на women'secret в ССS.

# 19
  • Мнения: 550
с две ръце ЗА триумф! (новите бански са в австийския сайт)
миналото лято имаше тема за банските имаше и много сайтове.
сайтът на feba е обновен! страхотни десени! само дето тук все няма големи чашки! иначе наистина са готини и миналата година братовчедка ми си купи бански с две долнища!

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 14:23 от zero

# 20
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
И аз подкрепям с две ръце Триумф  Peace Имам два чифта техни бански, от две части - жестоки са  Sunglasses Материята е качествена, не се е отпуснала и цветовете са ярки и  не са мръднали  Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 095
В магазините, как къде???? Joy Joy
Едва ли ги продават в пощата  Joy

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 23:46 от Doroty_d

# 22
  • Мнения: 1 027
оооо, шушиии Simple Smile бански ли търсиш... тц тц да печеш дупе по чужбина Simple Smile Триумф Peace Не че имам техен, ама само хубави думи чувам за банските им. Hug
ей такъв тип мн ми харесват...
http://shinymedia.headshift.com/images/photos/uncategorized/swimlizhurley_1.jpg

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 22:51 от ros4enka

# 23
  • Мнения: 2 108
къде има заредена новат аколекция на Феба?
Интересува ме също Магистрал-унгарски-не мога вече да си ги навмирам-моля за информация за магазин в София!

# 24
  • Мнения: 550
магистрал- на в. левски като вървиш по десния тротоар от попа към ндк... в пловдив- в новотела, витрината е към пешеходния мост.

# 25
  • Мнения: 2 108
магистрал- на в. левски като вървиш по десния тротоар от попа към ндк... в пловдив- в новотела, витрината е към пешеходния мост.
благодаря Hug  bouquet

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Момичета, кажете моля ви от къде мога да си купя бански на Feba, много ми харесаха. Благодаря ви предварително.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Момичета, бански Феба има в магазините Za-Za- На "Шишман", на Графа и на Солунска, веднага след "Славейков". Около  50 кинта половвинките, но не са като от сайта, за мое съжаление.

# 28
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Последният, който си купих беше от Дика и много ме кефи. Иначе Триумф, Феба и още доста други има.

# 29
  • Мнения: 3 695
http://flirt.delfina.bg/index.php?sesion=MTIwNTMxMjUzNQ==&logout=1

тук има хубави бански, както и от ВС / но трябва да са поръчват по интернет /  Peace

Общи условия

Активация на акаунт