"Факт е, че всичките ни булки са бременни" ???

  • 9 671
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 220
Не бях бременна.

# 16
Със съпруга ми имахме връзка 3 г преди да се оженим. Дъщеря ни се роди 2 г след като направихме сватбата.

# 17
  • Мнения: 338
Не съм била бременна на сватбата-забременях 8 месеца след това Hug

# 18
Здравейте искам да попитам нещо : някой може ли да ми каже някой DJ който не взима безбожни пари за озвучаване на сватба и знае какво да прави. Благодаря предварително

# 19
  • София
  • Мнения: 15 466
И аз бях бременна на сватбата, но това няма значение, защото го исках. Всъщност на самата сватба не знаех още, че съм бременна, защото трябваше да ми дойде на следващия ден.Разбрах една седмица след сватбата.
 Друго ми е чудно сега, датите, които се определят за сватбите: за след 8-10-12 месеца.Ами за толкова много време всичко може да се случи, да се скарате, да се разделите, да се намразите, недай си боже и нещо по-лошо. Защо сега се изчаква толкова много време, за да се направи една сватба?

Последна редакция: сб, 29 мар 2008, 01:40 от Тайна

# 20
  • Мнения: 679
Друго ми е чудно сега, датите, които се определят за сватбите: за след 8-10-12 месеца.Ами за толкова много време всичко може да се случи, да се скарате, да се разделите, да се намразите, недай си боже и нещо по-лошо. Защо сега се изчаква толкова много време, за да се направи една сватба?
И на мен това ми е чудно, ние се организирахме, направихме изследванията, събрахме нужните документи и след две седмици бяхме вече семейство  Party Сватбата я направихме 2 месеца по-късно  Peace

# 21
  • Мнения: 395
Не бях бременна.

# 22
  • Мнения: 3 550
Просто за преброяването - и аз не бях. Може би ще получиш по-ясна представа, ако пуснеш анкета.  Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък не мога да разбера защо го нищим това в сряда и в петък Laughing Какво значение има всъщност newsm78 Трайността на брака не се определя от това била ли е булката бременна или не Laughing

# 24
  • Мнения: 2 439
Решихме да станем семейство по коледно време и заживяхме заедно. Решихме, че формата на съвместния ни живот ще бъде граждански брак и още януари запазихме дата в църквата за месец май. Планирахме и бебе следващото лято, т.е. след като се бракуваме да почнем да работим за бебе. Да, ама аз с целия си акъл прочетох една статия, че когато се ползват презервативи се нарушава микробактериалната среда и съответно бебче може да стане най-рано 6 месеца след прекратяването на този контрацептивен метод. Нас ни устройваше идеално и решихме че ще направим това и доволни, че всичко сме планирали като големи и мислещи същества, заживяхме в облаците - до месец септември, когато се роди първото ни дете.
Така разбрахме смисъла на поговорката - човек предполага, Господ разполага.

# 25
  • Мнения: 39
и аз бях бременна в 6-ти месец но преди това с мъжът ми бяхме гаджета 5 години и двамата искахме дете но не сме смятали да се женим обаче баща ми като нададе бойния вик Twisted Evil и отърване нямаше... и така се бракувахме- щем не щем

# 26
Аз пък ще се бракувам сега на 29.06.2008г. иначе сме заедно от осем години и имаме две прекрасни деца Симона на 5г.9м. и Кристиян на 1г.и 1м.

# 27
  • Мнения: 110
Не бях бременна и всички се чудеха, как така сватба без бременна булка. Heart Eyes

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Този, който е писал статията е назад с материала Rolling Eyes
Отдавна вече е отживелица човек да се жени заради бебе ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 553
Да, бях бременна в 7-мия месец, защото си живеехме заедно и мислехме, че брака е само формалност, но в крайна сметка решихме да подпишем,но не с пищна сватба с бяла рокля, а съвсем скромно само с кумовете в гражданското. После ходихме да се почерпим с тях, а вкъщи нашите ни изненадоха и там се черпихме.
За нас църковния брак има по-голяма стойност и сме го планирали тогава да си направим "истинската" сватба вече с наша си шаферка, а вече и шаферкИ - живот и здраве !

Общи условия

Активация на акаунт