На ясла през пролетта - 2

  • 8 042
  • 215
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 038
Ей малчовците оправиха ли се Confused: Нас тази седмица ни подмина,ще видим,как ще е другата.Дано не се разболее,че тамън почна да свиква. Wink

# 16
  • Мнения: 7 821
Днес занесох изследванията и от Понеделник и ние сме в редиците на ревящите  Wink .
Много съм притеснена, но .... няма как...

# 17
  • Мнения: 4 358
И ние засега сме за понеделник.
Дано този път изкарата седмица  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: Ellypr
Днес занесох изследванията и от Понеделник и ние сме в редиците на ревящите  Wink .
Много съм притеснена, но .... няма как...

Е, не е задължително да сте от ревящите, примерно на Таня много и хареса яслата, въобще не е плакала даже Simple Smile Дано сте като нас и да ходите с удоволствие.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 679
Цитат на: tedi_b
И ние засега сме за понеделник.
Дано този път изкарата седмица  Simple Smile

Стискам ви палци! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 821
Цитат на: jutoo
Е, не е задължително да сте от ревящите, примерно на Таня много и хареса яслата, въобще не е плакала даже Simple Smile Дано сте като нас и да ходите с удоволствие.


От твоята уста (клавиатура  Wink ) в божиите уши  Simple Smile !
Дано ...

# 21
  • Мнения: 2 534
Бебе Поли днес си остана у дома , има хрема и предпочетох да не я водя . Отидохме на лекар и ни казаха да и даваме само чайчета . И в понеделник пак сме на ясла .

СИЛВЕ , децата са 17, толкова преброих от списъка с таксите

# 22
  • Мнения: 612
Дано всички бебоци вече да са добре и повече да няма кашлици и хремички Sign Exclamation
Днес Дани за първи ден беше на ясла. Не плака като си тръгнахме, играл си е с децата и опознавал и пипал навсякъде, не е плакал. Обаче не е искал да обядва, та яде вкъщи и не е седнал на гърнето/той и вкъщи бяга от него/ и ми намекнаха че трябва да сяда, на вас правят ли ви такива намеци? Ситуацията е такава - преди сядаше/ ок. годинка/, пишкаше, но след това  категорично отказва и бяга. Не знам как да го накарам с всичко съм опитала.

# 23
  • Мнения: 7 821
Здравейте,
Днес ни беше първия ден! Малкия не е ревал и не е ял  Sad  Wink , големия е ревал и е ял  Wink . Очаквах да е точно обратното  Neutral Face , но децата винаги успяват да ме изненадат. Малкия даже не искаше да си тръгва за разлика от баткото, който като ме видя не искаше да ми пусне ръката. Каза, че децата си играли с него и г-жата била много мила, нооо му било мъчно за мама  Cry . И утре май ще е кризисната сутрин, ще видим ....
Дано свикнат бързо  Praynig .

# 24
  • Мнения: 612
Цитат на: Ellypr
Здравейте,
Днес ни беше първия ден! Малкия не е ревал и не е ял  Sad  Wink , големия е ревал и е ял  Wink . Очаквах да е точно обратното  Neutral Face , но децата винаги успяват да ме изненадат. Малкия даже не искаше да си тръгва за разлика от баткото, който като ме видя не искаше да ми пусне ръката. Каза, че децата си играли с него и г-жата била много мила, нооо му било мъчно за мама  Cry . И утре май ще е кризисната сутрин, ще видим ....
Дано свикнат бързо  Praynig .

Хей, и вие сте като нас, малкия ти сладур имам предвид! Не ял, не ревал, не искаше да си тръгва:lol:. На нас ни казаха че втория ден ще плаче сигурно, вече ще знае , че го оставяме. Дано миличките  да свикнат бързо наистина!  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 546
Ох мами, като чета и косите ми настръхват Sick

Ние също тръгваме на ясла, само се чудя кога да е това и все отлагам за следващия Понеделник Flutter

Ние сме в яслата на Дунав и Врабча. Близо ми е до работата затова записах Алекс там. Сега като чета за болестите се чудя дали да не му дам нещо подсилващо преди да е тръгнал. Питах педиатърката му но тя е против. Много се притеснявам от тези болести. До сега само в началото на Март изкара една гнойна ангина с 40 Т и се видях в чудо. Ако ми се разболее на втория ден ще пукна Whistling

Доно всички малчовци бързо оздравеят и това да им е боледуването:)

# 26
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хей, момичета как са дечицата през новата седмичка? Никол, Поли, Оги и другите малчовци оздравяха ли и как се справят с яслата?
Казвайте, че се подготвям психически за след месец! Embarassed  Simple Smile

Силве ти успя ли да говориш с директорката за бройката на дечицата? Ние я срещнахме в неделя в Южния парк и останах шашната, че тя ни позна и започна да си говори с нас, а сме се виждали само веднъж, като отидахме да разгледаме яслата. И тя има внучка на 1г. и я разхождаше-голямо сладурче! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 534
Поли е добре , минахме само с чайчета , а аз на своя глава добавям и вит .С капсули за подсилване още откакто сме тръгнали на ясла .
Децата в яслата в Лозенец са 16+Поли (засега) , така щяло да бъде до септември , когато по-големите вече отиват в градината . Явно повечето родители предпочитат да дават децата напролет .
Поли ревна на третия ден , когато разбра че ще я водя там всеки ден . Вчера обаче и през деня вече се е заигравала с децата , и не е ревала (само малко сутринта като я оставях) .

Смешно - Идва Гого(момченце но около 2.5г от групата ) и ми казва `Пък мене бебето ме оскуба`, мойта бойна пикла на 11м. раздава вече правосъдие и не си дава играчката . Laughing

# 28
  • Мнения: 811
Здравейте  Heart Eyes

И Малчо е леко хремав, но смятам, че е в рамките на нормалното. Не се отчайвайте  Sign Exclamation
Дечковците трябва да се адаптират. Не ме е страх от хрема и вируси, а от задълбочаване на болеста. Ако боледуват по 2-3 дни и после се оправят  Arrow  всичко е наред  Sunglasses
Запасете се с повече търпение и .... витамини  Wink

Преди 3 години, като дадох щерката на градина бях в депресия. Боледуваше постоянно и за съжаление винаги с усложнения  Sad  Две седмици на градина, две седмици на лекарства. Почти 10 месеца. След това престана да боледува. Сега се случва да е хремава или с кашлица, но й минава за 2-3 дни само с чай и витамини.

Поздрави

# 29
  • Мнения: 4 358
Оги няма да ходи и тази седмица. Още се сополиви и кашля.
Предпочитам да си остане вкъщи, а не да го натъпчат с антибиотик  Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт