Какъв душ гел използвате?

  • 6 057
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 752
Venus - шоколад и на Палмолив- Кашмир  Simple Smile Доволна съм и от двата, не изсушават, миришат хубаво. Душ геловете постоянно ги сменям. Харесвам и тези на Cottage i Fruttini заради ароматите.

# 16
  • Мнения: 3 459
illy, доволна ли си от тези на Fruttini  Thinking
Мислех да си взема да ги пробвам, но една позната каза, че не били нищо особено  Confused

# 17
  • София
  • Мнения: 4 752
Ами душ-гел като душ-гел, наистина не са нещо кой знае какво. Вземала съм ги само заради това, че съм си харесвала определен аромат. Иначе лосионите им за тяло не ми харесват. Cottage са по-хубави.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 397
Взимам от Метро като са на промоция Cottage много са хубави, а как миришат  Heart Eyes
И през другото време на Палмолив и от тях съм доволна  Peace

# 19
  • Мнения: 1 243
В момента ползвам една пяна за вана на Ейвън вместо душ гел - Бял шоколад.  Crazy Толкова вкусно мирише, наистина на бял шоколад и ликьор  Mr. Green Но не мисля, че овлажнява добре.
Доволна съм от Дав, Палмолив и един гелообразен мъжки на Нивеа  Shocked Много е добър!

Да попитам - гарние имат ли душ-гелове? Много съм доволна от лосионите за тяло, особено червения за мн суха кожа..ще ми се и такъв душ-гел да си взема.

# 20
  • Мнения: 148
Ползвам на Палмолив-стрхотни са-с мед и дървото ши,и сега по-новия с кашмира

# 21
много благодаря на всички. Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 426
ползвам на Dove и съм доволна

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДАВ и съм изключително доволна!

# 24
  • Мнения: 1 875
Tesori d'Oriente в момента с бял мускус.

# 25
# 26
  • Мнения: 26
Belluci, направо ми привлече вниманието с тази пяна с аромат на бял шоколад Laughing
Аз съм си вземала на Vidal с аромат на шоколад и бадеми и  съм много доволна. Последния път нямаше шоколад в магазина и си взех пъпеш- за лятото е по- свежарско.

# 27
  • Мнения: 2 498
Използвам различни-Dove, Palmolive , Betina Barty и мн. други...само да не са с аромат на плодове-не ги понасям такива....

# 28
  • Мнения: 120
Fa и Yves Rocher . Доволна съм от тях. И чат пат на Avon

# 29
  • Мнения: X
Цветните аромати на Ив Роше.

Общи условия

Активация на акаунт