Какво Ви е мнението за пресата за коса?

  • 2 527
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
преди да използвате пресата нанасяйте "hot line studio" - от розовата серия на Loreal. Предпазва косата от изсъхване и накъдване, прави я по-блестяща. А за да е "цъфти" слагайте течни кристали по краищата - ефектът е забележим! Има реструкториращи ампули, които не са никак скъпи, а ефикасността им е сигурна.

# 16
  • Мнения: 121
Аз използвам пресата почти всеки ден и не съм забелязала да ми е нацъфтяла.Слагайте балсами и маски за коса.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 916
С това нагряване до 220 градуса каквато и да ти е пресата и с каквото и да се мажеш се отразява на косата.

Абсолютно  Peace

# 18
  • Мнения: 4 335
Изтощава косата,но от време на време я използвам.

# 19
  • Мнения: 509
Много зле ми действа на косата,ама не мога без нея.

# 20
  • Мнения: 1 205
Ползвам всяка седмица, слагам кристали и маски.
За сега не съм забелязала да е много изтощена или да цъфти повече.

# 21
  • Мнения: 3 016
Аз също използвам преса  .Фризьора ми каза че изтощава косата.

# 22
  • Мнения: 2 211
Керамичните преси са хубави, но все пак не трябва да се злоупотребява. Това е все едно с ютия всеки ден да си гладиш косата. То една дреха ще се съсипе при такова третиране, та камо ли косата. Трябва да намираш варианти, да не я използваш ежедневно - прибрана коса и др.

# 23
  • Мнения: 281
Рядко я ползвам,но съм доволна общо взето....... Flutter

# 24
ами аз от 3год. ползвам преса непрекъснато, но проблеми като цъфтящи краища или спиране на ръстежа на косата нямам... връхчетата ми са по сухи спор няма, но това се оправя с хидратираща маска

# 25
  • Мнения: 59
много се изтощава косата , но имам спрей(предпазващ косата от топлината на пресата) и преди да се изправя се пръскам с него....  помага!!!

# 26
  • Мнения: 231
Само аз ли не ползвам преса  Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 758
и аз много си харесвам косата след пресата!!!обаче гледам да не я ползвам често,правя го 2 пъти в месеца.иначе и аз правя маски,слагам балсами,кристали,постоянно я подхранвам.

# 28
  • Мнения: 2 388
На мен лично ми изтощава косата. Ползвам я доста рядко. Изправям само с четка и сешоар, доклокото е възможно да се изправи по този начин естествено къдрава коса.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, на кой етап слагате кристалите, преди или след "пресоването"?

Общи условия

Активация на акаунт